skingbranding-banner

Kapři řepku milují! Vsaďte na nástrahu s vysokým obsahem řepky! Parádně si zachytáte!


Řepka při lovu kaprů funguje! To je dobře známá věc. Jenže! Jak na tato drobná semínka chytat? Není to nic složitého. Vsaďte na nástrahy, které obsahují vysoký podíl řepky. Tyto nástrahy vám slibují velký počet záběrů od mlsných kaprů. A hlavně v teplé vodě! Řepka totiž v teplé vodě ze sebe velmi dobře vypouští atraktivní olejnaté látky, které lákají kapry k záběru. Řepka na kapry je prostě tou nejlepší „zbraní“, která slibuje velké množství záběrů.

Řepka je na kapry TOP. A co když řepku spojíte s pečivem? Pak prostě dostanete dokonalou nástrahu na kapry, která vás nezklame. I pečivo je totiž perfektní nástrahou, na kterou snad každý rybář má velké úspěchy. Dneska si ukážeme perfektní nástrahu na kapry, která se skládá z unikátního pečiva a také z řepky. Dovolte, abychom vám představili ŘEPKÁČ!

kapr

 

repkac-originalŘEPKÁČ

Cena: 59 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

ŘEPKÁČ. Geniální nástraha na kapry od české firmy KAPRPRO. Jak už jsme nastínili výše – tato nástraha se skládá z unikátního pečiva, které navíc obsahuje vysoký podíl řepky. Co myslíme tím, když řekneme, že se ŘEPKÁČ skládá z unikátního pečiva? Tahle nástraha je totiž vyrobená z unikátního pečiva, které vyvinuli specialisté z Francie. A ti to trefili perfektně! ŘEPKÁČ je geniální nástrahou, která vás u vody nezklame.

repkacŘEPKÁČ má perfektní vlastnosti. Pečivo, ze kterého je vyrobené, je na dotek měkké. A tak to má být! Takové pečivo totiž velice dobře nacucne vodu, takže na háčku nabude na objemu. Tenhle efekt je naprosto geniální, protože takovou nástrahu jednoduše žádný kapr nepřehlédne. O výdrž této nástrahy ve vodním prostředí nemusíte mít obavu. ŘEPKÁČ má tvrdý střed, takže na nebo pod háčkem vydrží i několik hodin. A přesně tohle rybář potřebuje.

repkac_vanilkaNesmíme zapomenout ani na onu zmíněnou řepku. Té je v ŘEPKÁČI požehnaně. Řepka není v této nástraze pouze v nadrceném stavu. Kdepak! Pokud se na ŘEPKÁČ podíváte blíže, pak si jistě všimnete celých zrníček řepky. Řepka je velice důležitou složkou v této nástraze – ŘEPKÁČ díky ní vytváří ve vodním prostředí okolo sebe zvláštní olejovou stopu, která láká kapry k záběru. ŘEPKÁČ je opravdu geniálně vymyšlený! A co víc? Na kapry funguje perfektně…

Perfektní zprávou je, že ŘEPKÁČ je dodáván hned v několika příchutích. Tuto nástrahu si repkac_olihenmůžete vybrat v klasických sladkých příchutích typu jahody, medu nebo vanilky. K dostání jsou i masové verze. Takže si můžete vybrat ŘEPKÁČ v příchuti olihně, kraba nebo halibuta. A tím ještě nekončíme. ŘEPKÁČ existuje například i v „exotických“ příchutích typu banánu.

Pokud si chcete bohatě zachytat kapry, pak jistě na ŘEPKÁČ nezanevřete. Jedná se o luxusní nástrahu, která má perfektní vlastnosti. ŘEPKÁČ je v nepřeberném množství nástrah nenápadnou pochoutkou pro kapry. My ale víme, že jde o skrytý poklad. Vyzkoušejte ŘEPKÁČ a zachytejte si nádherné kapry…

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 950x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4239x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5609x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.