Domů Akční nabídka Konec zimy na rybách! Vložky pro rybáře, které vydávají v botách až 39...

Konec zimy na rybách! Vložky pro rybáře, které vydávají v botách až 39 stupňové teplo!

- Reklama -

Studené počasí na rybách je mnohdy hodně nepříjemné. Sníh, mráz, déšť nebo vítr. Tohle jsou hlavní důvody toho, proč se kolikrát stane pobyt u vody hotovým hororem. V takových chvílích by si rybář přál teplý krb, který by ho co nejrychleji zahřál. No, ono to jde i jinak! Stačí použít samozahřívací vložky, které po kontaktu se vzduchem začnou vydávat velmi intenzivní teplo. Takže rybář se může efektivně rychle zahřát. Tohle milují nejen rybáři chytající v zimě, ale například i kapraři, kteří jsou na dlouhodobých výpravách na podzim, a potřebují se po několikadenním dešti zahřát…

 

NORFIN ohřívač nohou Foot Warmer by Only Hot

Výrobek je dostupný na e-hopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Každého rybáře častokrát u vod trápí to, že mu je zima na nohy. Tohle je fakt hodně nepříjemné! A častokrát ani nepomůžou hrubé ponožky, protože rybář třeba celý den chytá na podmáčeném terénu. Co s tím? Pro tyhle případy je tady samozahřívající stélka do rybářských bot. Co to je? Jedná se o speciální stélku, která po kontaktu se vzduchem začne vydávat příjemné teplo.

Ano, to teplo je hodně příjemné, protože stélka dokáže vydávat teplo až 39 stupňů Celsia. Takže rybář má tak velkou jistotu, že i v tom nejhnusnějším počasí u vody mu bude velmi příjemně. A bacha! Obrovskou výhodou této samozahřívající stélky je to, že dokáže vyvíjet příjemnou teplotu až 8 hodin. To je opravdu hodně dlouhá doba!

Jak tuhle samozahřívající stélku používat? Je to jednoduché! Nejprve je nutné otevřít balíček, ve kterém je samozahřívající stélka zabalena. Co se stane? Po kontaktu se vzduchem začne stélka vydávat příjemné teplo. Pak už jenom stačí počkat pár minut a samozahřívající vložka je připravena k použití. Jak? Jen ji prostě vložte do bot. A už vám bude parádní teplo!

Tuhle pomůcku využívají například horolezci při svých expedicích, anebo sportovci, kteří trénují venku i za škaredého počasí. A v posledních letech tyhle samozahřívající stélky velmi rádi používají právě i rybáři. Protože jim je krásně teplo i v tom nejhorším počasí. Ale zase: Tohle není jenom do mrazu! Je to i výborný pomocník při dlouhých výpravách, kdy silně prší, a kdy je rybářovi chladno…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

NORFIN ohřívač prstů na nohou Toe Warmer by Only Hot

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Hodně rybářů to „má tak“, že je u vody nestudí celá noha, ale jen prsty na nohou. A to i v tu chvíli, kdy mají kvalitní botu nebo mají nohu navlečenou v několika ponožkách. Tohle je běžná praxe! Pro tyto rybáře je tady ohřívač prstů na nohou. Jde o to, že tento ohřívač vám bude zahřívat nejzranitelnější místo na chodidle, takže ani v tom nejhnusnějším počasí vám nebude zima.

Použití je naprosto jednoduché: Vložku vytáhněte z uzavřeného balení. Myslete na to, že vložka se začne sama zahřívat okamžitě po kontaktu se vzduchem. Pak už jenom stačí vložku vložit do boty a mít nohy v teple. Tohle je fakt velká paráda!

Tento ohřívač prstů se po kontaktu se vzduchem začne zahřívat do průměrné teploty 36 stupňů Celsia. Maximální teplota může dosáhnout až 43 stupňů Celsia, takže rybář bude mít v botách neuvěřitelně nádherné teplot. Tohle je prostě perfektní! Vložka dokáže příjemné teplo vydávat až dlouhých 6 hodin, což je luxusně dlouhá doba…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -