skingbranding-banner

Krmení na kapry, které se „nafoukne“: Ze 1,5 kila směsi vytvoříte až 3 kila atraktivní návnady!


Rybářský vývoj jde neskutečným tempem kupředu. A to nejde vidět jenom na prutech, které se dneska vyrábí z „kosmických materiálů“, anebo na navazovacích materiálech, které „zastaví jedoucí vlak“, ale také na rybářském krmení. Ano! Kromě toho, že dnešní krmné směsi obsahují takové složky, které jsou k vidění v přirozeném prostředí ryb, tak mají i zajímavé „mechanické“ vlastnosti. Jaké třeba? Na rybářském trhu je například takové krmení na kapry, které po navlhčení nabývá na objemu. Výrobce tohoto krmení udává, že z 5 kilogramů suché směsi lze vyrobit až 10 kilogramů. Tohle je fakt hodně zajímavé!

 

Krmení na kapry IQ Method Mix

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Geniální krmení, které má opravdu hodně zajímavé vlastnosti při lovu ryb. Tou nejzajímavější předností je to, že toto krmení na kapry po navlhčení nabývá na objemu. Takže když si rybář koupí 5 kilo tohoto krmení na kapry, pak po navlhčení může dostat až 10 kilo atraktivní návnady. To je zásadní! Proč? Protože pak je cena za krmení v přepočtu na kilo mnohem nižší. Tudíž rybář si může rychle spočítat, že za fakt super nízkou cenu dostane perfektní krmnou směs na kapry.

Tohle ale není jediná výhoda tohoto krmení na kapry. Další předností je struktura krmení, díky které směs perfektně pracuje za každé teploty. I když budete toto krmení používat v hodně studené vodě, tak krmení se bude krásně rozpadat a vytvářet tak lákavé lovné místo. Tohle se kaprům líbí! Pokud chcete krmení pak udělat hrubší – třeba v pozdějších měsících rybářské sezóny – je dobré do něj přidat třeba kukuřici nebo tygří ořech. Díky tomu máte jistotu, že je v návnadě atraktvní surovina, která zastaví i ty největší ryby…

Rybí varianta krmení na kapry IQ Method Mix

Krmení na kapry IQ Method Mix se vyrábí ve dvou provedeních. Rybáři si mohou obstarat buďto ovocné krmení do krmítka, anebo masové. Ovocné krmení má pronikavou ovocnou vůni, která i za hodně nízkých teplot vytváří krásně koncentrovanou pachovou stopu. Sladká vůně je pak perfektní například právě při chytání ve studené vodě na začátku sezóny. Druhá varianta je masová. Toto kaprové krmení do krmítka tak vysílá ve vodě silný živočišný odér, na který kapři spolehlivě reagují. Super!

Další perfektní vlastností této krmné směsi na kapry je to, že návnada IQ Method Mix má výrazné zbarvení, a to v obou variantách. Sladká varianta krmení do krmítka má zajímavě naoranžovělé zbarvení. Masová varianta krmení je pak atraktivně narůžovělá. V obou případech jde ale krmení po vhození do vodního prostředí krásně vidět. Takže ať už budete rybařit na zarostlém, zaneseném, kamenitém, písčitém nebo hliněném dně, je to jedno. Tohle krmení prostě půjde vidět!

Ovocná varianta krmení na kapry IQ Method Mix

Pokud si právě pokládáte otázku, jaké krmení na kapry použít na začátku sezóny do studené vody, pak se rozhodně podívejte na tuhle návnadu. Toto krmení nabízí opravdu zajímavé vlastnosti – nabývání na objemu, silnou vůni, zajímavou strukturu, anebo atraktivní zbarvení. Pokud tyto všechny vlastnosti spojíte do jednoho, pak dostanete TOP krmení na kapry, které bude spolehlivě lákat kapry k nástraze. A ve výsledku je tato nadupaná návnada k dostání za super nízké peníze! Bomba!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv   

Nové články v rubrice

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 342x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 4259x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 3016x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

Komentáře

  • Co je převratného na tom že když přidám vodu do krmitkovky tak je těžší?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.