DomůAkční nabídkaKukuřičné pelety na amury a kapry za super nízkou cenu! Praktické 10...

Kukuřičné pelety na amury a kapry za super nízkou cenu! Praktické 10 kilogramové balení

- Reklama -

Kukuřice je surovinou, která je v rybářském světě už desítky let osvědčená. Právě kukuřice má na kontě obrovské množství amurů a kaprů nejrůznějších velikostí. Samozřejmě, mezi nimi nechybí ani kapitální kusy. Kukuřice prostě jezdí! Není proto divu, že někteří výrobci z ní vyrábí nadupané pelety, které kromě vynikajících vlastností kukuřice nabízí ještě celou řadu dalších skvělých vlastností. A co je na tom nejlepší? Tyhle kukuřičné pelety na amury a kapry jsou k dostání za libovou cenu. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Kukuřičné pelety Corn Pellets (balení 10 kilo)

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové kukuřičné pelety, které jsou k dostání za fakt libové peníze! A navíc v praktickém, 10 kilogramovém balení. Tyto pelety jsou tak velmi vhodné pro masivnější krmné kampaně, když se rybáři vydávají za velkými kapry nebo amury. Tohle je prostě cenově dostupná návnada, se kterou si můžete dovolit masivnější krmení. Super!

Naprosto zásadní předností těchto pelet je to, že mají základ v kukuřici. Tedy v surovině, kterou amuři a kapři milují odjakživa. Tyto pelety mají naprosto dokonalou rostlinnou vůni, kterou má i kukuřice. Je to logické – v přiloženém videu můžete vidět, že pelety jsou skutečně vyráběny z namleté kukuřice. Luxus! Ale bacha! Tyto pelety obsahují další skvělé atraktory – jako například tekutou potravou All Amino Nutric, takže tahle návnada dělá ve vodním prostředí pořádně silnou pachovou stopu. Dokonalost!

Kukuřičné pelety Corn Pellets jsou vyráběny hned v několika průměrech. Rybáři si mohou vybrat z průměrů 4 mm, 8 mm, 12 mm a 20 mm. Každý průměr se rozpouští ve vodním prostředí jinou dobu. Pochopitelně nejmenší průměr vydrží ve vodě nejkratší dobu – od 10 do 50 minut. Největší pelety pak ve vodě vydrží až 8 hodin (záleží na teplotě nebo proudění vody). Na těchto hodnotách je ale zřejmé, že pelety ve vodě velmi dobře pracují. Spolehlivě se rozpadají, takže na lovném místě kromě nádherné vůně jsou i drobné částice, které lákají ryby k nástraze. Super! Pokud chcete rybu zaujmout co nejdříve, pak použijte určitě právě tyto pelety.

Kromě skvělé vůně kukuřičné pelety Corn Pellets nabízí i velmi výrazně žluté zbarvení. A to je důležité! Protože právě kontrastně žlutá barva jde vidět na (téměř) jakémkoliv podvodním terénu. Ať už budete chytat na kamenitém, zarostlém, anebo zaneseném dně, je to jedno. Kukuřičné pelety Corn Pellets jdou vidět i z velké vzdálenosti. Takže kapr nebo amur mnohem rychleji najde naše krmné místo s nástrahou…

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Výhody e-shopu: Sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA

 

Tekutý atraktor na pelety Pellets Activ Corn

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní tekutý atraktor pro posílení chuti a vůně pelet. Jedná se o velmi atraktivní tekutinu, kterou stačí používat v malém množství. Ovšem i malé množství této tekutiny vytvoří na peletách atraktivní „film“, který ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou vůni. Na tohle amuři a kapři velmi dobře reagují. Tento tekutý atraktor napomáhá i k lepší rozpustnosti pelet, takže krmné místo je během krátké chvíle velmi lákavé. Luxus!

Použití je naprosto jednoduché: Prostě nasypte pelety do kbelíku a ty zalijte touto tekutinou. Vše následně promíchejte a nechte alespoň 15 minut odstát. Díky tomu tak dostanete TOP krmení na amury a kapry, které bude zaručeně fungovat. Znova: Stačí používat malé množství tekutiny, opravdu to s jejím množstvím nepřehánějte.

Výhody e-shopu: Sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -