skingbranding-banner

Monstrum! Rybář ulovil kapra o váze přes 50 kilo! Mrkněte na dechberoucí fotografie


Maďarský revír Euro-Aqua dává o sobě zase pořádně vědět! Na rybářském internetu se objevily fotografie tamního giganta, který váží neuvěřitelných +50 kilo. Tohle je fakt neuvěřitelná ryba! Revír Euro-Aqua je maďarská lokalita, která drží rekord v nejtěžším kaprovi na světě. V loňském roce jsme například psali o úlovku tamního lysce, který vážil 51,20 kilogramů! I proto se na tuto vodu sjíždí kapraři z celého světa…

Fotografie uloveného kapra z Euro-Aqua se nedávno objevily na sociálních sítích. U zveřejněných obrázků je uvedená váha kapra, která činí neuvěřitelných 50,89 kilogramů! Tohle je váha, ze které se tají dech! Při pohledu na uloveného kapra nic nenasvědčuje tomu, že by ryba tolik nevážila. Tohle je prostě fakt gigant! Extrémně vysoké tělo spolu s mohutnou hlavou a obrovským ocasem prostě budí pozornost. Neskutečná ryba!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Luxusní nástraha z kukuřice na velké amury a kapry za pár korun!

Tato ryba budí emoce! Nejen svým zevnějškem a obrovskou váhou, ale také tím, jestli má „hodnotu“ jako ryba z divoké vody. Hodně rybářů totiž poukazuje na to, že ryba prostě žije v menší lokalitě, a že její „cena“ není tolik veliká, jakoby ji ulovili v Balatonu nebo třeba na nějakém francouzském jezeře. Co si o tom myslíte vy?

V loňském roce jsme psali: Informace o obrovském lysci se objevila na oficiálním profilu revíru na Facebooku. Zpráva zní jasně: Nový SVĚTOVÝ REKORD! Kapr o váze 51,20 kilogramů! Tohle je prostě neuvěřitelná váha, která bere dech. Ano, můžeme si o tomto revíru myslet všelicos, a můžeme podotýkat, že „cena“ tohoto kapra není z privátní vody tak vysoká. Ale to, že tato ryba váží přes 50 kilo, je prostě fakt. A tento lysec (a samozřejmě úspěšný lovec) si zaslouží RESPEKT!

Jezero Euro-Aqua leží v Maďarsku nedaleko Balatonu. Jedná se o vodní plochu, která se rozprostírá v národním parku Nemzeti. Tuto vodu navštěvují rybáři z celého světa. Není se čemu divit. Jezero skrývá ty největší kapry na světě. I možná proto „čekací doba“ na rybaření na jezeře trvá až dva roky. Zájem je opravdu enormní!

InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Obrovský sumec albín si udělal z potopeného deštníku úkryt!

admin | přečteno: 692x | 26.02.2021 | Žádné komentáře

Děláte to taky tak? Aby rybář pochopil chování dravých ryb …

Rybáři dostanou až 150 miliónů korun za škody po kormoránech! Netýká se svazových vod

admin | přečteno: 161x | 26.02.2021 | Žádné komentáře

Velké vítězství si připsali rybáři, kteří dokázali na půdě Senátu …

Začátek konce rybaření? Evropští úředníci chtěli zákaz rybolovu na území, které je pětkrát větší než Česko!

admin | přečteno: 10002x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Jakoby toho na rybáře nebylo málo! Nedávno Evropská agentura pro …

Komentáře

  • Tohle nejsou normální ryby. Vypadají jako prasata vychovaná v chlivku. A to už nemá s rybařinou nic společného. Jsou to výsledky nehorazného vnaděni jak na soukromých tak svazových revírech

    • A když ty budeš mít 200kg tak co ti nechutnalo…

  • Jak stará může být tato ryba?

  • Kdyby ty kapři měli vepřové maso to by byla jiná.

  • Je to odporné, a ten kdo tohle provozuje, je úchyl a ne “úspěšný lovec”.

  • Kdysi jsem zjara chytil kapra 63 cm. Měl na boku asi 15cm otevřený škrábance. Rybník byl dost bahnitý a tak jsme ho pustili na vykurýrování do nepoužívaného přírodního 50m bazénu s tím,že se bazén bude na podzim vypouštět a rekonstruovat. Pak kapra vrátíme “domů”. Jaké bylo naše překvapení, když jsme pacienta na podzim vraceli. Měl skoro 70cm a skvělou kondici. Voda byla zřejmě úživná a lidí mu sem tam taky asi něco hodili. Tak mě napadlo,že by asi nebyl problém tam vychovat obra! Pak pozvat rybáře a ulovit ho. To by bylo slávy😉

    • Hlavně když byl ten bazén dobře chlorovaný,a stačilo by tak 10 rohlíků

  • Však to je jedna a ta samá ryba pořád dokola, vždy akorát trošku víc nažraná. Přeci ty rekordy se tam přetahují cca o 0,5kg/rok…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.