DomůAkční nabídkaKURIOZITA: Rybář ulovil štiku. V jejím žaludku našel dvě malé kačenky!  

KURIOZITA: Rybář ulovil štiku. V jejím žaludku našel dvě malé kačenky!  

- Reklama -

Člověk by si řekl, že na rybách už zažil všechno. Ale třeba takové štiky jsou nevyzpytatelní dravci. Tihle predátoři se nebojí zaútočit na větší ryby, než jsou ony. A ne jen na ryby! Štika dokonce může zaútočit i na vodního ptáka, třeba na kachnu. Důkazem je fotografie, která momentálně koluje po sociálních sítích. Rybářovi se povedlo ulovit krásnou štiku. A v jejích útrobách našel hned dvě kachní mláďata…  

Rybář z Chomutova dokázal přelstít nádhernou štiku. Rozhodl se, že si ji ponechá. A tak ji vykuchal. Jenže! Uvnitř štiky na něj „čekalo překvapení“. V trávicím traktu si povšimnul něčeho podivného. Každého by jistě napadlo, že štika ulovila nějakou rybu. Ale kdepak! Tenhle dravec měl v žaludku malé kachničky. A hned dvě! Tohle je jasným důkazem toho, že štiky neloví pouze ryby. Ne. Tito predátoři se nebojí zaútočit ani na hlodavce nebo vodní ptáky!

Apetitu štik, které zaútočí i na mláďata kachen, si všimly i některé firmy. Například renomovaná společnost Savage Gear na rybářský trh dodává umělé kachničky. Kdekdo by si pomyslel, že taková nástraha nemůže fungovat. Opak je ale pravdou! Právě umělé kachny jsou v posledních letech obrovským hitem při lovu těch největších štik! Tuto fantastickou nástrahu si můžete prohlédnout ZDE.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Dnes viděl na řece štiku skočit kolmo nahoru a spolkla kačenku, potom stará kačena potom hledala své mládě a až jakoby plakala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -