DomůNovinkySEXY RYBÁŘKY: Kalendář s obrovskými kapry a nahými ženami je hit! Líbí se...

SEXY RYBÁŘKY: Kalendář s obrovskými kapry a nahými ženami je hit! Líbí se vám?

- Reklama -

Kalendář Carponizer je mezi rybáři obrovským hitem. Tento kalendář byl například v loňském roce nejpopulárnějším sportovním kalendářem na Amazonu v Německu. Proto není divu, že tento kalendář se dočkal už pátého pokračování. A výsledek je zase „zajímavý“! Podívejte se na video, ve kterém si můžete prohlédnout to, jak se tento kalendář fotil.

Realizace kalendáře trvala osm týdnů. Při tvorbě kalendáře bylo nutné i velké kapry chytit – zajímavostí pak je, že o ulovené kapry se starají hned 2 lidi. Prý aby netrpěli. „Všechno musí být během focení úplně perfektní – modelky, kapr i počasí. Není navíc lehké chytit kapra takové velikosti. Rád umisťuji svou oblíbenou fotografii do měsíce, kdy jsem se narodil, a tak se mi i letos líbí nejvíce červen,“ svěřil se Hendrik Pöhler, autor kalendáře.

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

„Prodávám rybářskou výbavu těm rybářům, kteří se specializují na kapry. Tak jsem se dostal i k nápadu stvořit tento kalendář. Řekl jsem si, proč bych nemohl zkombinovat dvě nejlepší věci na světě – krásné kapry a pohledné dívky,“ prozradil Hendrik. Zajímavé je, že kalendář nejvíce kupují ženy. Podle autorů projektu je to proto, že právě ženy tento kalendář kupují jejich partnerům.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -