DomůAkční nabídkaLepší než boilies? Tajná nástraha legendárního kapraře Tomáše Blažka na největší kapry!

Lepší než boilies? Tajná nástraha legendárního kapraře Tomáše Blažka na největší kapry!

- Reklama -

Tomáš Blažek patří k známým kaprařům na česko-slovenské scéně. A to zejména proto, že má na kontě celou řadu krásných kaprů. Hodně rybářů si myslí, že ti největší kapři jsou loveni pouze na boilies. Ovšem tak tomu není! Na rybářském trhu je celá řada nástrah, které v lecčems boilies trumfnou. Jednu takovou nástrahu si nyní představíme! Tohle je tajný trumf Tomáše Blažka na ty největší kapry…

 

TB Baits nakládaný tygří ořech XXL

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tygří ořech patří k TOP nástrahám na velké kapry od nepaměti. V čem je tygří ořech tak dokonalý? Nikdo přesně neví proč, ale právě tahle surovina velmi chutná těm největším kaprům. Možná to má něco společného s „konzistencí“ tygřího ořechu – jde totiž o velmi tvrdou surovinu, kterou menší ryby jen tak nezpracují. A to je velká výhoda!

Ano, právě tvrdost tygřího ořechu je jednou z největších výhod. Pokud jezdíte na silně zarybněné vody, kde je hodně bílé ryby nebo menších kaprů, pak je tygří ořech skvělým řešením. Menší ryby se budou této nástraze vyhýbat, takže máte jistotu, že máte políčeno na ty největší ryby. Tohle je prostě geniální třeba na vody typu Labe.

Tygří ořech je sám o sobě pro velké kapry opravdu atraktivní. Ovšem Tomáš Blažek na rybářský trh tuto geniální surovinu dodává jako nakládanou nástrahu. Ano! Tygří ořechy jsou naloženy do speciální tekutiny, která obsahuje celou řadu masových složek. Takže tento nakládaný tygří ořech vydává ve vodním prostředí silnou pachovou stopu. Luxus!

Nakládaný tygří ořech na kapry je skutečně geniální nástrahou, která v hodně směrech předčí i legendární boilies. Tato nástraha prostě chutná především velkým rybám, takže pokud máte spadeno na ty největší kapry, pak vyzkoušejte změnu. A místo boilies pod háček nastražte nakládaný tygří ořech. Neuděláte chybu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

TB Baits tygří ořech v sirupu

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální krmení na velké kapry! Tento tygří ořech v sirupu je naprosto špičkovým krmením na silně zarybněných vodách. Všude tam, kde je hodně bílé ryby nebo malých kaprů, tento tygří ořech v sirupu využijete. U tohoto typu krmení máte totiž jistotu, že ho menší ryby nebudou sbírat. Takže vydrží na lovném místě na velké kapry. Super!

Bacha! Tygří ořech nepoužívejte ve velkém množství. Je opravdu nejlepší ho používat v malém množství, abyste zbytečně rychle nezasytili velké kapry. Znova: U tygřího ořechu máte jistotu, že ho nebudou sbírat menší ryby, takže vydrží na větší kapry. Jenže pokud na krmném místě bude hodně tygřího ořechu, tak hrozí, že se tihle kapři rychle nasytí a odplavou pryč. A to je špatně!

Na tomto tygřím ořechu je geniální to, že je dodáván v sirupu. A právě onen sirup výrazně napomáhá k tomu, aby měl tygří ořech koncentrovanější vůni. Takže ve vodním prostředí tento tygří ořech v sirupu vytváří silnější pachovou stopu, takže efektivněji láká kapry na lovné místo. Tohle je prostě fakt super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Už zase nejaká nová „XY“Baits,zachvíľu bude mať každý rybár svoju „Jožko Mrkvička“,teda JM BAITS

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -