Domů Akční nabídka Levná rybařina s InFish.cz: Vyberte si u nás účinné nástrahy za super...

Levná rybařina s InFish.cz: Vyberte si u nás účinné nástrahy za super ceny!

- Reklama -

Internetový obchod InFish.cz pro své zákazníky rozšiřuje stávající sortiment kvalitních kaprových nástrah. Nově našim zákazníkům nabízíme oblíbené nástrahy od firmy Kaprpro. Jedná se o celou řadu účinných nástrah, které na kapry velice dobře fungují. Nově na InFish.cz tak naleznete kvalitní pelety, extrudy, rohlíkové boilies, foukačky a mnoho dalšího. Přinášíme vám přehled toho nejzajímavějšího…

V současnosti mezi rybáři panuje představa, že velké kapry nachytají pouze na drahé boilies. To není pravda! Rybářský trh nabízí celou řadu zajímavých variant, které šetří peníze. A přitom nejde o žádné nekvalitní nástrahy. Naopak! Některé levnější varianty nástrah se mohou pochlubit velice zajímavými úlovky nádherných kaprů. V InFish.cz chceme, aby si rybáři mohli skvěle zachytat i na levné nástrahy. A proto přinášíme špičkový sortiment za bezkonkurenčně nízké ceny!

Tip: Nezapomeňte, že na InFish.cz rozdáváme super dárky pro rybáře!

 

Řepkáč

repkac-originalVynikající nástraha od firmy Kaprpro. Jedná se o nástrahu z rohlíkového těsta, které obsahuje i řepku. Nástraha tak má jedinečnou strukturu a vůni, kterou získává už při samotném pečení. Obsah řepky v těchto kuličkách z nich dělá naprostou fantastickou nástrahu i na velké kapry! Kapři totiž mají řepku velice v oblibě. Jenže kvůli její drobnosti se na samotnou řepku hůře chytá. Naštěstí v Kaprpro přišli se zajímavou metodou, jak do nástrahy účinnou řepku dostat. A výsledek je skutečně vynikající! Řepkáč se vyrábí hned v několika příchutích a zbarveních. Rybář má tak možnost si vybírat z širokého sortimentu.

Cena: 65 korun

Nástrahu naleznete ZDE

 

EXTRA EXTRUDY MĚKČENÉ (TVAR PŮLMĚSÍCE)

extra-extrudy-mekcene-150ml-tvar-pulmesic-originalGeniální věc! Tato nástraha má „gumovou“ konzistenci. Proto se velice dobře napichuje na háček, na kterém díky jedinečnému složení vydrží i několik hodin. Nástraha má zvláštní tvar, který v rybách vzbuzuje zvědavost. Intenzivní vůně a barva měkčených extrud slibuje naprosto nádherné úlovky za jakékoliv situace u vody. Díky široké nabídce barev a příchutí si rybář může vybrat tu pravou nástrahu pro jeho vycházky za kapry.

Cena: 49 korun

Nástrahu naleznete ZDE

 

KALOVÉ PELETY

kalove-pelety-originalJedinečné zakrmovací pelety, které díky prvotřídnímu výrobnímu procesu vytvoří na dně lákavý krmný mrak. Kalové pelety mají hrubší charakteristiku těsta, což je tou nejlepší zbraní pro přilákání velkých kaprů. Pelety jsou vyráběny za nízké teploty a nízkého tlaku, jejich konzervace proto probíhá sušením. Díky tomu mají kalové pelety atraktivní pozvolný rozpad v rozmezí 8 až 12 hodin. Kalové pelety dodáváme v 5 kilogramových baleních. Rybáři si mohou vybírat hned z několika příchutí, k těm nejzajímavějším patří například švestka/krab nebo játra/česnek. Jedná se skutečně o jedinečné krmné pelety, které patří k nejlepším na trhu!

Cena: 450 korun

Pelety naleznete ZDE

 

Osobní odběr: Přijďte se na dané výrobky podívat!

Na výše zmíněné výrobky, ale i na celý zbývající sortiment nástrah a návnad od firmy Kaprpro, se můžete přijít podívat do naší rybářské prodejny. Najdete náš na ulici Bělohorská 8 v Praze 6. Přijďte si k nám vybrat účinné nástrahy a návnady, které u vody perfektně fungují! Vše za atraktivně nízké ceny!

Váš InFish.cz Tým

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -