Domů Akční nabídka Levné navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou SHIMANO! Špičková kvalita za rozumné peníze

Levné navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou SHIMANO! Špičková kvalita za rozumné peníze

- Reklama -

Navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou patří k velmi oblíbeným typům navijáků při lovu kaprů. A ono se není čemu divit! Právě volnoběžná brzda výrazně zpohodlňuje lov kaprů. Stačí ji jenom nastavit a ona začne okamžitě při záběru pracovat. Tohle je fakt super vychytávka! Hodně kvalitní navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou vyrábí i světově proslulá společnost SHIMANO. Ne, nebojte se! Tyhle navijáky jsou k dostání za fakt hodně zajímavé ceny, přitom nabízí špičkové vlastnosti a TOP kvalitu. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Naviják SHIMANO Baitrunner ST-RB

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální naviják SHIMANO, který patří k nejlevnějším kaprovým modelům, přitom jeho kvalita, zpracování a vlastnosti jsou na opravdu hodně vysoké úrovni. Nebojíme se říct, že právě tento model navijáku patří k našim nejoblíbenějším, protože nabízí fakt hodně luxusní vlastnosti v poměru cena/výkon/kvalita. Co nás na tomto navijáku tak baví? Samozřejmě volnoběžná brzda, která je prostě skvělým doplňkem při lovu na položenou. Ten, kdo někdy měl navijáky s tímto brzdným systémem, už většinou nechce nic jiného Super!

Naviják SHIMANO Baitrunner ST-RB má velmi hladký a pravidelný chod, díky kterému je navazovací materiál pokládán na cívku s prvotřídní precizností. Na cívce se tak netvoří žádné obloučky a nerovnosti, které vedou například k vytváření „paruk“ při nahazování. Luxus! Naviják nabízí špičkovou pokládku vlasce Varispeed. Co se týče převodového poměru, tak ten činí 4,6:1, takže na 1 otočení kličky rybář navine 87 čísel vlasce.

Tento model navijáku se dodává ve dvou velikostech. Rybář si může vybrat menší velikosti 6000, která je vhodná při rybaření na menších plochách nebo řekách. Ano, třeba na řeky je tento naviják opravdu hodně suprový. Na větší plochy a řeky si pak rybář může vybrat model o velikosti 10 000, který vydrží lov i na těch nejtěžších vodách. Stačí si jen vybrat.

Suma sumárum: Tento naviják je dostupný za fakt libové peníze, přitom nabízí skvělý brzdný systém, krásný a pravidelný chod, nízkou váhu, skvělé zpracování a odolné materiály. Prostě, pokud hledáte levný naviják na kapry s volnoběžnou brzdou, pak se jednoznačně podívejte právě na tento. Je fakt zajímavý!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják SHIMANO Baitrunner DL-RB   

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

O třídu lepší stroj na kapry, který vám nabídne ještě lepší vlastnosti! Kromě skvělého brzdného systému, který obsahuje i zmíněnou volnoběžnou brzdu, tento naviják zaručuje další skvělé vlastnosti, ale také nadupaný design.

Naviják na kapry SHIMANO Baitrunner DL-RB každého rybáře zaujme třeba jeho hladkým a pravidelným chodem. Díky tomu tento naviják pokládá jakýkoliv druh navazovacího materiálu krásně pravidelně. K špičkovému chodu navijáku přispívají 3 ložiska, která se starají o to, aby vše „šlapalo“ tak, jak má. Převodový poměr navijáku je 4,6:1, takže na 1 otočení kličky rybář navine 87 čísel navazovacího materiálu.

Na tomto navijáku od špičkové firmy SHIMANO máme rádi to, že k jeho výrobě byly použity kvalitní materiály, které vydrží i používání v těžších podmínkách u vody. Naviják toho snese fakt hodně! Takže i když jezdíte na náročné lokality za nepříznivého počasí, tento naviják to vydrží. Naviják SHIMANO Baitrunner DL-RB se dodává ve dvou velikostech – 6000 a 10 000. Ta menší je vhodná pro lov na menších stojatých vodách a řekách, kdy není nutné nahazovat nebo vyvážet příliš daleko. Větší model o velikosti 10 000 vám pak skvěle poslouží i na rozlehlých lokalitách…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -