DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Kapraři pozor! Výprodej špičkových produktů FOX! Připravte se na sezónu...

LIKVIDACE SKLADU: Kapraři pozor! Výprodej špičkových produktů FOX! Připravte se na sezónu výhodně!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá brutální výprodej špičkových produktů od renomované společnosti FOX. Jen nyní si můžete obstarat našlapané PVA sady za naprosto nepřekonatelné ceny! Jde o velmi oblíbené PVA produkty, které nabízí špičkové vlastnosti a prvotřídní kvalitu. Připravte se na sezónu výhodně. Upozorňujeme, že se jedná o výprodej, počet výrazně zlevněných kusů je značně omezen! Pospěšte si!

PVA program je velmi důležitou součástí kaprařovy výbavy. Díky PVA a krmení je rybář schopen nástrahu mnohonásobně zatraktivnit. Jedno z nejlepších PVA vyrábí firma FOX. Jde o produkty, které nabízí velkou kvalitu a špičkové vlastnosti. Obliba tohoto PVA je mezi kapraři opravdu obrovská! A nyní si toto špičkové PVA můžete obstarat za fantasticky nízké ceny!

 

PVA plnič a sáčky FOX Rapide Load

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je nejpopulárnější PVA sada od renomované společnosti FOX. Obrovskou popularitu si tato sada získala především díky šikovnému plniči. Ten dovoluje okamžité a pohodlné naplnění PVA sáčku za několik málo okamžiků. Navíc, s pomocí plniče lze sáček i nádherně připravit k lovu. Více v přiloženém videu!

Obrovskou výhodou je to, že s pomocí plniče a prostorného sáčku „schováte“ do PVA celou montáž. Po několika okamžicích tak vznikne naprosto geniální koule, která nabízí skvělou aerodynamiku. S takto nachystaným PVA se nemusíte obávat se opřít do udice. S tímto PVA jste schopni nahazovat opravdu hodně daleko! Paráda!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Náhradní sáčky za nejnižší cenu jsou dostupné ZDE, ZDE a ZDE

Na této sadě je praktické především to, že po spotřebování PVA sáčků už nemusíte kupovat celou sadu znovu, ale dokoupíte jen PVA sáčky o požadovaném průměru. Tohle je super! Plnič proto nevyhazujte! A ještě něco: Tohle prvotřídní PVA od firmy FOX není cenově „přemrštěné“. Naopak, sáčky jsou dostupné za velmi příjemnou cenu, přitom nabízí mnohem vyšší kvalitu než u jiných výrobců! Tenhle produkt maximálně doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

PVA sada FOX Funnel

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální sada od firmy FOX. Tato punčocha s pěchovadlem je výborná pro prezentaci krmení v blízkosti nástrahy. Punčocha je vhodná jak pro krmení s krmným boilies, tak i s tuhým method mixem nebo s červy. Oka punčochy mají průměr 25 mm, takže se přes ně nedostane ani velmi drobné krmení. Délka punčochy je 10 metrů, což postačí na opravdu velký počet vycházek.

Geniální je s tímto PVA krmit s pomocí mikropeletek. Po rozpuštění se v blízkosti nástrahy vytvoří krásné krmné místečko, kterému žádný kapr neodolá. Na této punčoše máme rádi velmi kvalitní zpracování.

Označení Heavy znamená, že se punčocha delší dobu rozpouští. Nástraha je v PVA delší dobu, uvolňuje se pomaleji (v řádech desítek vteřin). Proto je toto PVA vhodné do teplejších vod, anebo při chytání v hloubkách, kdy trvá delší dobu, než se montáž dostane na požadované místo. Název Narrow pak označuje průměr ok punčochy (25 mm).

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Výprodej produktů FOX na Parys.cz!!!

Na rybářském e-shopu Parys.cz momentálně probíhá výprodej produktů od renomované společnosti FOX. Pokud hledáte špičkový výrobek s „vyraženou“ liščí hlavou, pak jej nejlevněji seženete právě na Parys.cz. Kromě výprodeje PVA produktů od FOXe se na Parys.cz vyprodává i špičkové oblečení a mnoho dalšího!

Zlevněné produkty FOX si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -