DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Luxusní bivaky za super nízké ceny! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Luxusní bivaky za super nízké ceny! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně pobíhá výhodný výprodej rybářských bivaků. Jen nyní si můžete obstarat perfektní značkové bivaky na ryby, které jsou nyní k dostání za zvýhodněnou cenu. U některých položek se jedná o hodně zajímavou částku, kterou ušetříte! Upozorňujeme ale, že se jedná o výprodej skladových zásob! Tyto bivaky nebudou po vyprodání za tuto akční cenu již k dispozici…

 

Deštník s bočnicemi Sensas

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ano, víme, tohle není bivak, ale tento zlevněný deštník s bočnicemi vám musíme ukázat! Proč? Protože je nyní dostupný za super nízkou cenu! Tento deštník s bočnicemi ocení každý rybář, který chodí na ryby jen na několik hodin, a který chce být chráněn před všemi přírodními živly. Pod střechu bivaku se nedostane žádný déšť, přitom jste ale chráněni například i před slunečními paprsky. Prostě super!

Kromě toho, že tento deštník nabízí praktické bočnice, které chrání před větrem a bočním deštěm, tak zároveň rybáře chrání i před nepříjemným průvanem. Tohle je super! Pod střechou deštníku je prostor o velikosti 2,2 metru, takže se pod ni vleze jak samotný rybář, tak například i nutná taškovina, kterou je nutné mít po ruce. Luxus!

 

Bivak pro rybáře Prologic Frame-X Bivvy 1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Na první pohled tento bivak pro rybáře budí takový dojem, že se do něj nic nevleze. Chyba lávky! I když je tento bivak neuvěřitelně skladný, přesto nabízí hromadu prostoru. Délka bivaku je 210 čísel, jeho šířka pak 260 centimetrů a výška 145 centimetrů. To je dostatek prostoru i pro rozměrné lehátko, ke kterému uložíte další nutnou batožinu, kterou je nutné mít po ruce. Ale znova: Největší výhodou tohoto bivaku je to, že je extrémně skladný a lehký, takže se skvěle hodí na jednu noc nebo víkendovou výpravu k vodě.

Bivak Prologic Frame-X Bivvy 1 má luxusně jednoduchou konstrukci, která se skládá ze dvou hlavních žeber. Konstrukce je neuvěřitelně bytelná a díky aerodynamickému tvaru bivaku pevně drží i v hodně silném větru. Kromě odolnosti konstrukce každý rybář ocení i odolnost pláště, který je vyroben z prvotřídního 210D materiálu, který je 100% voděodolný. Takže i když přijde průtrž mračen, budete pořád v suchu. Luxus!

 

Bivak pro rybáře FOX EVO Compact

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Další špičkový bivak na krátkodobější výpravy za rybami, který oceníte díky jeho jednoduché konstrukci, přitom ale také díky jeho velkému prostoru. Bivak má 300 centimetrů na šířku, 165 centimetrů hloubku a 125 centimetrů na výšku. Zase: Naprosto dostačující rozměry při krátkodobější výpravě za kapry, které nabízí dostatek prostoru jak pro lehátko, tak i pro další věci.

Velkou předností je naprosto jednoduchá konstrukce, která dovoluje okamžité postavení a zase sbalení tohoto bivaku u vody. Navíc, hodně praktické jsou i nízké transportní rozměry, které činí jen 106 x 17 centimetrů. Váha je pouhých 6,5 kila! Tohle je prostě spolehlivý parťák k vodě, který vás ochrání před všemi negativními vlivy u vody. Super!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -