Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Luxusní pouzdro na kaprové děličky za pár stovek! Čistíme regály!

LIKVIDACE SKLADU: Luxusní pouzdro na kaprové děličky za pár stovek! Čistíme regály!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá likvidace skladových zásob! Za super nízkou cenu si můžete opatřit super pouzdro na kaprové děličky od firmy Prologic! Toto pouzdro je perfektní především v tom, že jeho délka je nastavitelná. Takže i když máte ve výbavě více kaprových děliček o různých délkách, tak to nevadí! Pouzdro si jednoduše přizpůsobíte. Upozorňujeme, že se jedná o totální výprodej! Počet kusů je tedy velmi značně omezen. A bacha! Zásoby se rychle tenčí…

 

Pouzdro Prologic Commander Rod Sleeve

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové pouzdro na kaprové děličky od renomované společnosti Prologic. Znova: Toto pouzdro je perfektní v tom, že je nastavitelné. Takže i když máte více prutů o různých délkách, tak to nevadí. Pouzdro si prostě přizpůsobíte. Jak je z názvu patrné, tak pouzdro je vhodné pro přepravu prutů v délkách 10 – 13 ft. Luxus!

Na tomto pouzdře ceníme to, že je vyrobené z kvalitní látky. Krásně pevná látka zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Navíc, tento materiál kromě vysoké odolnosti nabízí například i snadné čištění. To ocení každý rybář! Dlouhodobou životnost zaručují i kvalitní švy, které vydrží používání i v extrémních podmínkách.

Toto pouzdro od společnosti Prologic je určeno pro přepravu 1 kaprové děličky. Ale! Z obrázku je patrné, že pouzdro má i prostor pro naviják. To je velká výhoda! Rybář tak nemusí navijáky nepohodlně sundávat. Ne! Pouzdro spolehlivě chrání naviják před odřením a jiným poškozením. Super!

Toto pouzdro na pruty od firmy Prologic nabízí super kvalitu, výbornou ochranu našich udic, a přitom je dostupné za opravdu luxusní peníze! V právě probíhající akci na e-shopu PARYS můžete toto pouzdro sehnat za pár stovek. Bomba! Ale pospěšte si, v regálech leží poslední kusy…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Navijáky, stojany nebo bivaky s obrovskou slevou!

Hledáte zlevněné rybářské vybavení za pár korun? Sháníte nějaký nový naviják, stojan, bivak nebo jinou věc pro rybaření? Pak se podívejte do TOTÁLNÍHO VÝPRODEJE na rybářském e-shopu PARYS! Právě zde můžete najít rybářské vybavení od nejrůznějších značek s obrovskou slevou! Nakupujte chytře a ušetřete pořádný balík peněz!

Zlevněné rybářské vybavení naleznete ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -