DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Nadupané signalizátory NASH za super nízkou cenu! Ušetřete tisíce!

LIKVIDACE SKLADU: Nadupané signalizátory NASH za super nízkou cenu! Ušetřete tisíce!

- Reklama -

Signalizátory záběru jsou už nedílnou součástí rybářské výbavy. Právě tato elektronická pomůcka rybářovi zaručuje, že bude okamžitě vědět i o tom nejjemnějším záběru od kapra. Signalizátor rybáře ihned upozorní jak zvukovým, tak světelným signálem. Na rybářském trhu je celá řada signalizátorů záběrů, což může být někdy protichůdné, protože vybrat kvalitní rybářský hlásič za rozumné peníze, není jednoduché. Až doteď! Na rybářském e-shopu PARYS jsou momentálně k dostání nadupané signalizátory záběrů od věhlasné anglické společnosti NASH. Tyhle jsou fakt luxusní!

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej nadupaných produktů od anglické společnosti NASH. A mezi nimi jsou i výborné hlásiče NASH Siren R3, které nabízí opravdu super vlastnosti. Sleva u jednoho hlásiče je skutečně hodně zajímavá, a pokud si rybář objedná dva a více kusů, což je v případě hlásičů běžné, pak se úspora počítá na tisíce korun. Luxus! Pojďme si nyní tyto nadupané signalizátory záběru představit blíže…

 

Signalizátor NASH Siren R3

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYs za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové hlásiče záběru od anglické společnosti NASH, které na první pohled zaujmou rybáře nezvyklým designem. Tyto signalizátory mají docela nezvyklý tvar a dominantní některé prvky, které v celku tvoří opravdu unikátní vzhled. Do takto moderně vypadajícího hlásiče se okamžitě zamilujete!

Jak už jsou rybáři u produktů NASH dobře zvyklí, tak i tento signalizátor nabízí prvotřídní vlastnosti a zpracování. Signalizátor NASH Siren R3 je zhotoven z pevného materiálu, který zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách. Takže i když bude u vody silně pršet nebo sněžit, tento přístroj to vydrží!

Velkou výhodou těchto signalizátorů jsou silně svítící LED diody, které vydávají opravdu hodně intenzivní světelný signál. Díky tomu rybář okamžitě vidí, že se s jeho prutem „něco děje“. Pochopitelně, tento signalizátor nabízí i nastavitelnou hlasitost nebo tóny. Takže rybář si může zvolit takovou zvukovou signalizaci, která mu nejvíce vyhovuje.

VIDEO: Jak pracují hlásiče NASH Siren R3 u vody? Mrkněte na video!

Velkým plusem je i možnost nastavení citlivosti hlásiče. To je dobré zejména v tu chvíli, kdy se u vody mění podmínky (třeba na řekách, anebo ve větru). Rybář si prostě nastaví citlivost hlásiče tak, aby jej při rybaření nerušily „plané záběry“. Tuhle funkci si rybáři hodně pochvalují, protože v takové kvalitě je k vidění spíše u mnohem dražších hlásičů.

A nesmíme zapomenout ani na velkou výdrž baterie. Baterie vydrží i v tu chvíli, kdy rybář používá hlásiče v hodně škaredém počasí. Baterie vydrží i dlouhodobé používání při dlouhých výpravách k vodě. Na tenhle signalizátor se prostě můžete spolehnout!

Pokud hledáte kvalitní hlásič na ryby, který vydrží hodně těžké podmínky, a který nabízí zajímavé vlastnosti za rozumné peníze, pak se rozhodně podívejte na tento od anglické firmy NASH. Momentálně je dostupný za fakt zajímavé peníze…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Zlevněné produkty NASH!

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej vybraných produktů NASH! Tyto nadupané rybářské potřeby od anglické společnosti jsou nyní k dostání za super nízké ceny. Ale bacha! Počet zlevněných kusů se velmi rychle tenčí, a po vyprodání zásob již nebudou k dispozici. Pokud hledáte kvalitní pruty, tašky, bižuterii, háčky nebo třeba boilies na kapry, pak se rozhodně podívejte na zvýhodněnou nabídku NASH!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné produkty NASH za super nízké ceny!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -