DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Našlapané lehátko za pár korun! Obrovská sleva více jak 50%!...

LIKVIDACE SKLADU: Našlapané lehátko za pár korun! Obrovská sleva více jak 50%! Ušetřete tisíce!

- Reklama -

Tohle je podzimní hit! Výprodejová akce na rybářském e-shopu PARYS srazila cenu u našlapaného rybářského lehátka Leeda o více jak 50%! Tohle lehátko je tak nejlevnějším, kvalitním modelem na trhu! Upozorňujeme, že akce je množstevně omezena! Lehátka rychle mizí, takže si pospěšte! Nenechte si ujít tuto bombasticky výhodnou příležitost! Nezapomeňte, že toto lehátko je i velmi vhodným dárkem pod stromeček!   

 

Lehátko Leeda Rogue Bed Chair

Sleva: 52%

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je momentálně nejlevnější lehátko na rybářském trhu! Podobné lehátko v takové kvalitě nemáte šanci nikde jinde sehnat! Ano, i když je toto lehátko levné, tak to neznamená, že se nízká cena podepsala na jeho kvalitě. To v žádném případě! Běžně toto lehátko stojí okolo 4000 korun, takže se jedná o našlapaný model. Tohle je prostě vynikající lehátko pro rybáře! Rádi bychom podotkli, že Leeda je kvalitní anglická firma, která na trh produkuje špičkové výrobky!

Na tomto lehátku milujeme jeho robustní a bytelnou, přesto až neuvěřitelně lehkou, konstrukci. Tato konstrukce slibuje dlouhodobou životnost a bezproblémové používání. Lehátko unese i urostlejší rybáře! Lehátko má 6 nohou, jež jsou vybaveny i protiskluzovými koncovkami. Díky tomu toto lehátko stabilně stojí i na nerovném nebo kluzkém (např. bahno) terénu. Samozřejmostí je, že tyto nohy jsou nastavitelné.

Proč je toto lehátko tak super? Protože má rozměrnou plochu na spaní. Lehátko je krásně prostorné, takže se na něm velmi dobře vyspí i urostlejší rybář. Plocha na spaní je vyrobena ze dvojího materiálu. Obvodová část lehátka je vyrobena z omývatelného materiálu, který při náhodném zašpinění okamžitě vyčistíte. Vnitřní část lehátka je pak měkčená a příjemná na dotek. Samozřejmostí je i polstrování pod hlavou (polštářek), který zvyšuje komfort a pohodlí při spaní.

Toto lehátko je perfektním produktem, který by rybářovi neměl chybět. Pokud hledáte ideální rybářské lehátko za velmi výhodnou cenu, pak si nenechte tuto nabídku ujít! Upozorňujeme, že se jedná o výprodej – počet lehátek je tak omezen. Pospěšte si!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -