skingbranding-banner

NASAZOVÁNÍ: Rybáři nasadili do Lipna candáty! Další putovali do Hněvkovic


Jihočeští rybáři neotálejí a pokračují v podzimním vysazování ryb. Po důkladném zarybnění revírů na jihu Čech následovala další vlna doplňování rybí obsádky. Tentokrát rybáři z Jihočeského ČRS vysazovali nádherné candáty. Oblíbení dravci putovali do Lipna nebo Hněvkovic. Podzimní vysazování probíhá ještě například i ve Středočeském ČRS. I zde rybáři pracují naplno…

„Proběhlo zarybnění candátem do Jihočeských revírů. Byly to krásné zdravé ryby kolem 25 centimetrů. Vysazeny byly na ÚN Hněvkovice v množství 100 kilogramů a ÚN Lipno v množství 410 kilogramů,“ píše se na webu Jihočeského ČRS. Rybáři tak doplnili obsádku candátů v daných lokalitách krásnou násadou. Úspěšnost dosáhnutí nejmenší lovné míry u takových ryb je vyšší, neboť predační tlak není na tuto násadu tak obrovský, jako například u menších candátů. Největším rizikem tak jsou montáže s rybičkami od rybářů, kteří nechávají candáty „zažrat“.

ČTĚTE TAKÉ: Do Orlíku bylo vysazeno 40 000 kilo kaprů!

 

Nasazování ryb ve Středočeském ČRS

Říjnové nasazování: Do revírů putují kapři, candáti i štiky! Víme kde!

23. 11. 2017: Rozvoz pstruha duhového (800 kilogramů). Pstruh duhový byl vysazen do Božkova (400 kilogramů) a Rachyně (400 kilogramů).

22. 11. 2017: Násada pstruha duhového o hmotnosti 600 kilogramů. Do rybníku Dvorce bylo vysazeno 300 kilo „duháků“, dalších 300 kilo putovalo do Smilovic.

12. 11. 2017: Rozvoz násady candátů „ročka“ (5100 kusů). Candáti byli vysazeni do MO Čelákovice a MO Bakov nad Jizerou.

9. 11. 2017: Do rybníku Jelito bylo vysazeno 360 kilogramů lína.

8. 11. 2017: Rozvoz cejna (700 kilogramů), štiky (370 kilogramů) a pstruha obecného „ročka“ (700 kusů). Pstruh byl vysazen do MO Benešov do Janovického potoka 2. Cejn byl vysazen do MO Benátky nad Jizerou, MO Mladá Boleslav a MO Nižbor. Štika byla vysazena do MO Kostlec nad Labem, Mo Benátky nad Jizerou a do MO Mladá Boleslav.   

6. 11. 2017: Rozvoz bílé ryby (350 kilogramů) a cejna (2400 kilogramů). Ryby byly rozvezeny do Jizera 5, Jizera 1, Jizera 6.

2. 11. 2017: Rozvoz lína (1700 kilogramů) a cejna (2400 kilogramů). Ryby byly rozvezeny na SÚS Božkov, MO Čelákovice, MO Benátky, MO Smilovice, MO Sloveč, MO Poděbrady, MO Soutice, MO Nymburk, MO Vlašim, MO Kácov, Mo Velké Popovice, MO Č. Šternberk, MO Němčice, MO Dolní Kralovice, MO Žleby, MO Tři Dvory, MO Velký Osek, MO Kostelec nad Č. lesy, MO Přišimasy, MO Břežany II.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Jihočeský ČRS

Nové články v rubrice

VIDEO: Naštvaný rak versus hladový kapr! Kdo z nich získá tuhle lákavou kuličku boilies?

admin | přečteno: 196x | 1.12.2020 | Žádné komentáře

Svět pod vodní hladinou je prostě fascinující místo. A to …

Skvělá zpráva! Nedaleko Prahy se otevře nová svazová voda! Kde ji rybáři najdou?

admin | přečteno: 349x | 1.12.2020 | Žádné komentáře

Místní organizace z Příbrami přináší pro všechny milovníky rybaření naprosto úžasnou …

Konečně je to tady! Rybáři zavádí na oblíbené pískovně horní míru dravců! Mělo by to být všude?

admin | přečteno: 789x | 30.11.2020 | 2 komentáře

Na oblíbené pískovně Písková Lhota, kterou vlastní Středočeské územní svaz, …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.