DomůAkční nabídkaLov candátů na rybičku: Ideální navijáky na candáty za pár korun

Lov candátů na rybičku: Ideální navijáky na candáty za pár korun

- Reklama -

Sezóna lovu dravců na rybičku se nezadržitelně blíží. Konečně! Kdo by se netěšil na to unikátní období, jež nabízí nezapomenutelné zážitky? Už jen pár dní a budeme moci k vodě s vybavením na dravce. Jste na tuto chvíli připraveni? Pro pohodlný lov candátů na rybičku je nezbytný i dobrý naviják. Máme dobrou zprávu! Ideální naviják pro lov candátů na rybičku nemusí stát balík peněz. Fakt ne!  

Rybářské firmy cíleně nevyrábí navijáky pro lov candátů na rybičku. Proto se musíme podívat do jiného „odvětví“ rybařiny. Ale to vůbec nevadí! Například v sortimentu kaprových navijáků nalezneme hned několik modelů, které se hodí i pro chytání candátů na rybičku. My jsme vybrali jeden naviják, který při lovu candátů s velkou oblibou používáme…

candat

 

Naviják NGT Carp Runner MAX 60 (1+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nenechte se zmást názvem. Tento naviják je sice určen pro lov kaprů, přesto my jej s velkou oblibou používáme i při lovu candátu na rybičku. Proč? Tak předně: Tento naviják má perfektní soustavu citlivých brzd, které umožňují pohodlný lov na rybičku. Navíc, tento model navijáku má i volnoběžnou brzdu, která je pro chytání na rybičku naprosto ideální! Tohle je velká paráda!

navijak_ngt_carp_runner_max_60

Tyto navijáky jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího grafitu. Tedy z materiálu, jenž je známý velkou odolností a pevností, přičemž až neuvěřitelně nízkou váhou. Tohle je super! Tento naviják tak vydrží i dlouhodobé používání v těch nejextrémnějších podmínkách. A tohle přece rybář potřebuje!

Připomínáme, že při koupi jednoho navijáku dostanete ten druhý zcela ZDARMA! Navíc, na cívkách těchto navijáků je již namotaný i kvalitní vlasec NGT Spider Line o průměru 0,28 mm a v délce 365 metrů! Tohle vám nikdo jiný za takto nízkou cenu nedá! Nenechte si ujít tuto perfektní nabídku a vybavte se na chytání candátů na rybičku!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -