Domů Akční nabídka Lov kapitálních kaprů na játra: Jak připravit geniální krmné boilies na velké...

Lov kapitálních kaprů na játra: Jak připravit geniální krmné boilies na velké kapry?

- Reklama -

Játra. Neodmyslitelná „surovina“ v kaprařském světě. Právě játra totiž nabízí perfektní vlastnosti, díky kterým daná nástraha až neuvěřitelně dobře funguje. Proto výrobci boilies na kapry tuto masovou „surovinu“ tak rádi používají. Na rybářském trhu jsou pak i takové kuličky, které obsahují vysoký podíl játry. Výsledky jsou vynikající, protože kapři na pach játry velice dobře reagují. A z játrového boilies můžete „vytřískat“ ještě více – stačí vědět, jak takové kuličky „nastartovat“ k úspěchu…

Játra je vynikající v tom, že se jedná skutečně o kus „masa“. Když si vybavíte jiné živočišné suroviny, které se pro výrobu nástrah používají, pak se nejčastěji všechny moučky a tekuté atraktory dělají z ryb nebo mořských živočichů. Játra je v tomto ohledu tak unikátní. Zároveň se jedná o surovinu, která má opravdu jedinečnou chuť a pach. Něco podobného ve světě rybařiny jen tak nenajdete. A právě této unikátnosti je třeba využít. Zejména pak proto, že na játru velice spolehlivě reagují i kapitální kapři. Je to výborná surovina!

Játrové boilies je výborné pro krmení. Proč? Játra dokáže ve vodním prostředí vytvořit skutečně intenzivní pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry i z velké vzdálenosti. A tento efekt jde ještě vylepšit! Jak?

Do kbelíku si nasypte játrové boilies. Následně jej zalijte vařící vodou (stačí opravdu jen trocha – voda se krásně vsákne do kuliček – jde o ten efekt „napaření“ boilies). Kbelík uzavřete víčkem a nechte boilies spařit (ideálně 10 minut).

Co vařící voda udělá? Vysoká teplota „nastartuje“ boilies, jehož povrch nádherně změkne a mnohem lépe ze sebe začne vypouštět atraktivní játrový odér a další atraktivní látky. Pak už jenom vezměte nějaký játrový tekutý atraktor a boilies jím zalijte. Vše důkladně promíchejte a nechte několik desítek minut odstát. Játrový tekutý atraktor do boilies krásně vsákne a vznikne TOP návnada!

Podobně nachystané krmné boilies nemá konkurenci! V momentě, kdy na lovné místo vysypete takto zatraktivněné boilies, vytvoříte velice lákavé místo, které bude „vysílat“ skutečně intenzivní pachy. Tohle žádný kapr nepřehlédne…

 

Játrové boilies Carp Only Frenetic A.L.T.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Toto je jedno z nejlépe dostupných (výhodné 5 kilogramové balení) játrových boilies na rybářském trhu. Jde opravdu o vynikající kuličky, jež obsahují vysoký podíl játry. Díky tomu toto krmné boilies nabízí unikátní vůni a chuť. Tohle funguje! Boilies má navíc základ hned v několika dalších masových moučkách, které rovněž zintenzivňují masovou chuť a vůni kuliček. Paráda!

Boilies Carp Only Frenetic A.L.T. připravte podle našeho postupu, který jsme si představili výše. Do kbelíku si odsypte tak 1 až 2 kila boilies a zalijte ho trochou horké vody. A po odstátí jej zalijte játrovým atraktorem (viz níže). Díky tomuto naprosto jednoduchému postupu vytvoříte geniální návnadu, se kterou budete slavit úspěch i u těch největších kaprů. Fakt to funguje!

I když se jedná o krmné boilies, rozhodně se na něj nebojte chytat! Využijte oné výhody velkého množství kvalitního boilies. Nejprve do vody nasypte krmné boilies a do tohoto místečka pak položte/nahoďte stejné boilies pod háčkem. Díky tomuto jednoduchému postupu v krmném boilies schováte nastraženou kuličku. Takže úspěch v podobě uloveného kapra je velice blízko!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Booster Carp Only Nectar

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální tekutý atraktor pro zatraktivnění boilies tím způsobem, o kterém jsme si pověděli výše. Spařené boilies pokapejte tímto hustým sirupem. Stačí málo! Opravdu to s množstvím tekutého atraktoru nepřehánějte – dejte klidně jenom 50 až 100ml. A pak vše důkladně promíchejte. Na kuličkách se udělá slabý film, který krásně vsákne do spařeného boilies. Výsledek? Extrémně silná pachová stopa ve vodním prostředí. Tohle funguje!

Tento booster nabízí opravdu vysokou kvalitu. Jedná se o hustý „sirup“, která obsahuje celou řadu atraktivních látek. Především ty masové příchutě jsou opravdu TOP! Pro zatraktivnění játrového boilies, které jsme si představili výše, použijte Booster Carp Only Nectar s příchutí játry (liver).

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -