Domů Akční nabídka Lov kaprů na krmítko v létě: TOP 3 suroviny, které výrazně vylepší vaše...

Lov kaprů na krmítko v létě: TOP 3 suroviny, které výrazně vylepší vaše krmení na kapry!

- Reklama -

Lov kaprů v létě může častokrát zhatit několik faktorů. Aby bylo naše krmení v horkých podmínkách úspěšné, je dobré pouvažovat nad několika „problémy“. Tak například: Jelikož v létě je v našich revírech teplá voda, vyplatí se posílit „olejovitou“ složku v krmení. Oleje se totiž v teplé vodě dobře uvolňují, takže naše krmení na kapry je účinnější! Podobných fíglů, které mohou vylepšit naši krmnou směs, je mnohem více. A nebojte! Abychom si dobře zachytali, není nutné utrácet „zlaté cihly“. Pojďme si ukázat, jak jednoduše vylepšit naše krmení na kapry!

Každý rybář to zná: Připraví si klasickou krmnou směs, nacpe ji do krmítka nad nástrahou, vše nahodí do vody. A ono nic! Přitom kolega vedle nás má záběr za záběrem! Čím to je? Je to snad tím, že si kolega koupil dražší krmení? Ani náhodou! Stačí použít několik fíglů, které napomohou k tomu, abychom měli TOP krmení na kapry do krmítka.

 

V létě vsaďte na oleje

Už jsme to nakousli: V létě se vyplatí vsadit na oleje! Ano! Právě olejovité složky se v teplé vodě dobře šíří a uvolňují z daných surovin. Někdo například používá řepku, která obsahuje až 50% oleje. Ale jde to i jednodušeji! Jak? Přidejte do krmení lososový olej. Surovinu, která luxusně páchne po rybině, což kapři milují! Ano, právě pach rybiny kaprům připomíná bezobratlé živočichy, které s takovou chutí hledají v nánosech na dně. Lososový olej stačí prostě v malém množství nalít do krmné směsi, pak vše promícháme, a nakonec vše necháme na 10 – 15 minut odstát.

Levný lososový olej KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Geniální lososový olej, který dováží česká firma KAPRPRO z Německa. Tento lososový olej má naprosto perfektní vůni po rybině, která ve vodním prostředí vytvoří skutečně koncentrovanou pachovou stopu. Navíc, samotná konzistence je geniální! Krásně hutný olej!

V minulosti bývalo velkým problémem, že lososový olej patřil k velmi nákladným surovinám do krmení na kapry. Tomu je teď konec! Tenhle lososák je totiž k dostání za hodně rozumné peníze! Lososový olej KAPRPRO je k dostání v několika typech balení, záleží jen na vás, kolik ho potřebujete…

Jak ho používat? Jednoduše: Připravte si krmnou směs. Pak do ní nalijte TROCHU lososového oleje! Opravdu to nepřehánějte s množstvím. Poté vše důkladně promíchejte a nechte ideálně na 10 – 15 minut odležet. Díky tomu se lososový olej krásně vsákne do krmné směsi, díky čemuž se z krmení bude uvolňovat pach rybiny podstatně delší dobu!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Krmení musí jít vidět!

Uvědomte si také, jak vypadá terén pod hladinou v létě! Povětšinou jde o to, že naše revíry jsou pod vodou zarostlé. Co s tím? Je to jednoduché! Použijte kontrastní surovinu, která jde na dně vidět za (téměř) jakýchkoliv podmínek. Z našeho pohledu je v tomto naprosto dokonalá kukuřice. „Zářivě“ žlutá zrníčka kukuřice jdou vidět jak na zarostlém dně, tak na bahně nebo kamenech. Super! Kukuřici prostě promíchejte s krmnou směsí (několik hrstí) a vše to takhle nacpěte do krmítka! Luxus!

Kukuřice navíc působí jako stoper! To znamená, že po vhození krmení do vody se uvtoří krásné krmné místečko. Krmná směs je spíše určená k tomu, aby se okolo nástrahy vytvořil malý krmný „mráček“, který krásně voní. Ale kukuřice slouží k tomu, že kapry zastaví na krmném místě a donutí je sbírat potravu! Až narazí na náš háček. Jednoduché, ale zatraceně účinné!

Levná kukuřice KAPRPRO (od 33Kč/kg)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Špičková kukuřice! Zrníčka kukuřice jsou nejdříve scezena, pak vakuově balena, a až nakonec vařena. Proč tenhle postup? Díky tomu, že je kukuřice vařená přímo v sáčku, nedochází k tomu, že se ze zrníček vyplavují ty nejlepší látky. Ne! Díky tomu tato kukuřice nabízí skutečně nádhernou vůni, chuť i barvu.

Kukuřici od KAPRPRO si můžete vybrat v několika příchutích. K dostání je natural, losos/patentka, scopex/oliheň, halibut/česnek, jahoda/med nebo hnijící červ. My osobně na léto nejvíce doporučujeme sladkou příchuť jahoda/med, která je skutečně úžasná! Nejlepší na této kukuřici je cena! Oproti jiným výrobcům je značně levnější!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Ostrá příchuť zaujme!

A nakonec tady máme léty osvědčený fígl: Do krmení prostě nalijeme tekutý atraktor, vše promícháme, a necháme odležet. Díky atraktivní tekutině tak krmení dáme mnohem koncentrovanější vůni, která zaujme kapry i na velkou vzdálenost. Na výběr je nespočet druhů příchutí – od ovocných po masové, až po „kořeněné“. A právě ony „kořeněné“ (např. typu česnek) velice rádi používáme, protože právě tyto atraktory dokážou vytvořit velmi silnou pachovou stopu, která kapry okamžitě zaujme a přiláká je k nástraze. Co použít?

Levné CSL KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu TOP tekutý atraktor na trhu! A to především díky velice ostré vůni, kterou má! Zmíněný česnek dokáže ve vodním prostředí vytvořit skutečně hodně „ostrou“ pachovou stopu, která jde cítit na „míle“ daleko. Bomba! CSL má i velmi zajímavou konzistenci, která dovoluje krásně se vsáknout do krmení. Díky tomu je účinek ještě lepší! Super!

Toto CSL je rovněž dostupné v řadě příchutí, ale jak už jsme řekli – my máme oblíbený především česnek. Tento atraktor je skutečně koncentrovaný s velmi silným pachem. Velkou výhodou tohoto CSL je také to, že je oproti jiným výrobcům podstatně levnější!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -