skingbranding-banner

Lov kaprů na podzim: Krmení na kapry plné masa! Geniální návnada na velké kapry


Velcí kapři milují masové složky ve svém jídelníčku. Ryby totiž „vědí“, že právě tato potrava jim dodá tolik potřebnou energii. Však taky proto kapři tak horlivě filtrují nánosy bahna na dně, aby našli něco dobrého k snědku. Hledají všechno, co obsahuje maso – tedy nejrůznější bezobratlé živočichy. Proto kapři tak spolehlivě reagují na veškeré nástrahy a návnady, které masové složky obsahují. A zejména v tu chvíli, kdy potřebují nabrat důležité zásoby. Takže třeba na podzim! Jste připraveni?  

V momentě, kdy padá teplota vody dolů, je to jasný signál pro kapry, aby se pomalounku začali připravovat na nehostinné chvíle. Zima je totiž nelítostná, a ten, kdo nebude mít dostatečné zásoby, draze zaplatí. Proto kapři v tyto chvíle hledají takovou potravu, která jim pomůže zmíněné zásoby vytvořit. A zde řadíme právě i „maso“.

Na podzim je proto velice chytré používat masové krmení, které ve vodním prostředí vysílá silnou pachovou stopu. Tomuhle kapři prostě neodolají! Kromě toho, že masové suroviny mají koncentrovaný pach, tak taky rybám prostě chutnají. Takže tohle je záruka velkého množství záběrů. Masové suroviny je vhodné přidávat například do krmení, PVA mixů, ale také jimi obalovat naše nástrahy. Těch možností je celá řada!

My nejraději volíme ten způsob, kdy nejprve horkou vodou napaříme kuličky boilies v kbelíku s víčkem (stačí 10 minut). Díky tomu boilies nádherně změkne, a my jej tak nastartujeme pro okamžitý účinek. Bacha! Stačí fakt málo vody – jde o napaření, ne namočení. No, a poté do takto připravených kuliček nalijeme masový atraktor. Výsledkem je luxusní krmení na kapry, které chytá. Paráda! Jaké masové atraktory použít?

 

Patentkový komplex Munch Baits Bloodworm Complex

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Naprosto dokonalý atraktor pro vylepšení nástrah a návnad! Tento patentkový komplex obsahuje – jak už název napovídá – patentky, ke kterým je přidaný například hemoglobin (protein obsažený v červených krvinkách). Tato kombinace tak zaručuje naprosto luxusní nutriční hodnotu! Komplex obsahuje celou řadu atraktivních živin, které posunou kvalitu krmení a nástrah o několik levelů výše!

Tohle je skutečná masová bomba! Díky tomuto atraktoru na dně vytvoříte napodobeninu patentkových polí, které kapři s velkou chutí vyhledávají. Geniální věc! Tento atraktor můžete použít jako samostatnou návnadu, ale je také vhodné jej přidávat do klasických krmených směsi nebo PVA mixů. Další vhodným použitím je přidávání do obalovaček, anebo pro namáčení nástrah. Luxus!

 

Syrový krill Munch Baits Raw Krill

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Krill. Jedinečná „surovina“, která se v moderní kaprařině používá už dlouhá léta. A ono se není čemu divit! Právě krill má na kontě obrovskou spoustu kapitálních kaprů. Co je to vlastně krill? Jedná se o drobounké živočichy, kteří žijí v arktických vodách. Krill tvoří základ potravního řetězce – jsou na něm závislé ryby, vodní ptáci, ale i gigantické velryby.

Krill má skutečně geniální vlastnosti ve vodě. Vytváří koncentrovanou pachovou stopu, která dokáže přilákat kapra i z větší vzdálenosti. Navíc, krill obsahuje celou řadu atraktivních látek, kterým kapři prostě neodolají. Přesně proto se krill používá například při výrobě boilies nebo masových pelet. Tento jedinečný krill od Munch Baits můžete používat do krmných směsí, PVA mixů, pro zatraktivnění samotných nástrah, ale lze jej používat i samostatně při krmení. Krill je prostě TOP!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

TOP zimní obleky pro rybáře (bunda+kalhoty) do silného mrazu! Maximální komfort!

admin | přečteno: 647x | 5.12.2019 | Žádné komentáře

Zimní obleky pro rybáře patří k velmi oblíbeným oděvům k vodě v nepříznivých …

Zaujalo nás! Nadupané kaprové navijáky SHIMANO, za které nedáte majlant! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 1701x | 4.12.2019 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky SHIMANO patří k tomu nejžádanějšímu na rybářském trhu. Ale …

GIGA VÝPRODEJ: Sleva 10 000 korun! Špičkový echolot na ryby LOWRANCE za „pár“ korun! Poslední 3 kusy!

admin | přečteno: 1518x | 3.12.2019 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť momentálně probíhá …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.