DomůAkční nabídkaLov kaprů na Zig Rig: TOP 3 krmení do vodního sloupce a...

Lov kaprů na Zig Rig: TOP 3 krmení do vodního sloupce a na hladinu, které kapři milují!

- Reklama -

Montáž Zig Rig! Jedinečný způsob, jak přelstít i pasivnější kapry v horkých letních měsících. Právě v tomto období se kapři rádi zdržují buďto vysoko ve sloupci, anebo až úplně u hladiny. V tuto chvíli je pak naše montáž na dně úplně k ničemu. Proto existuje Zig Rig, díky kterému jsme schopni chytat kapry i vysoko nade dnem. Jenže! Jak kapry v těchto partiích zaujmout, a pokud možno je na místě udržet? Máme řešení! Připravili jsme si pro vás přehled TOP 3 krmení, které jsou do těchto podmínek jako dělané…

Každý rybář to zná: Sluníčko na nebi žhne na klidnou hladinu, která připomíná olej. Je dusno, horko, na padnutí! Po nějakém osvěžujícím větru není ani památky. Ryby se v těchto chvílích přes den často drží mimo naše montáže na dně. Jsou někde vysoko ve sloupci nebo až u hladiny. Však taky kruhy na klidné hladině je prozrazují! A proto je v tuto chvíli vhodné sáhnout po montáži zvané Zig Rig.

Dlouhý návazec, který může měřit i několik metrů, spolu s plovoucí nástrahou, může celé „horké fiasko“ zvrátit na životní zážitek! Zig Rig položte ideálně k nějaké překážce, kde se kapři zdržují. Naprosto ideální jsou například převislé větve! A bacha! Pamatujte na to, že kapra je nutné zaujmout! Proto je vhodné používat plovoucí nástrahy, které mají kontrastní zbarvení. Takové věci kapr výborně vidí! Dalším plusem pak je, pokud nástraha silně voní! Tohle všechno vede k velkému úspěchu v podobě krásné ryby.

Jakou nástrahu použít? Buďto plovoucí boilies, které skutečně dlouho plave (dělají se i speciální pěnové kuličky výhradně na Zig Rig). POP-UP kulička by měla být „vyřvaná“ – ideálně růžová, bílá nebo fluo žlutá či oranžová. Tohle kapr nepřehlédne! A pokud nejste zastánce moderních nástrah, pak použijte pečivo – ideálně bílé (toust, houska, rohlík). Pečivo pak ještě ideálně namočte do nějakého tekutého atraktoru, abyste vytvořili silnou pachovou stopu. To máme nástrahy, ale jaké použít krmení? Pojďme se na ideální krmení na hladinu a do sloupce podívat…

 

Plovoucí pelety NASH Slicker Floaters

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové plovoucí pelety od renomované společnosti NASH! Největší předností těchto pelet je, že plavou. Díky tomu má rybář k dispozici nadupané krmení na kapry, které je vhodné pro lov na hladině nebo ve sloupci. Pelety jsou k dostání v 11 mm průměru, pokud chcete drobnější krmení, není nic jednoduššího než pelety nakrájet. TOP záležitost pro všechny milovníky lovu kaprů na Zig Rig!

Dalším gigantickým plusem je nádherná vůně těchto pelet! Ty jsou k dostání s vysokým podílem jahodového oleje, který dělá ve vodním prostředí skutečné divy! Další předností ale je i to, že tyto pelety obsahují vysoký podíl masových složek, tedy surovin, které kapři doslova milují. Kapři milují masové suroviny s vysokým obsahem živin – však taky proto tak aktivně prohledávají bahnité nánosy na dně, ve kterých hledají bezobratlé živočichy. „Maso“ prostě jezdí!

Tyhle pelety patří k legendám ve světě kaprařiny! Nabízí skvělé vlastnosti, a proto mají za sebou tolik nádherných úlovků. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Domácí krmení z pečiva a levného boilies

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Pokud nechcete za krmení do vodního sloupce nebo na hladinu utrácet příliš peněz, pak si můžete levné krmení vyrobit doma. Budete jen potřebovat levné boilies, levný tekutý atraktor a pečivo. Toto krmení díky výrobnímu postupu je výborné pro lov kaprů v létě. Co tím máme na mysli?

Díky tomu, že levné boilies rozdrtíme nebo rozemeleme na velmi jemnou směs, tak tím dáme krmení základ pro lov kaprů ve sloupci. Jemná směs totiž vytváří ve vodním sloupci výrazný mrak, který pozvolna klesá ke dnu, a který láká kapry k nástraze ve vodním sloupci. Vše pak dolaďuje levný tekutý atraktor, který rovněž vytváří hustý mrak, ale také koncentrovanou pachovou stopu. A pokud chceme kapry přilákat i k hladině, pak použijeme kusy pečiva.

Pamatujte na to, že kvalitní krmení pro tento styl lovu vyrobíme tak, že nebudeme spěchat! Vše nechte pořádně proležet, vše pořádně promíchejte. Tím, že vše pořádně promícháme, a že vše necháme odležet, docílíme toho, že jednotlivé suroviny se krásně „spojí“ a vsáknou se do sebe. Díky tomu je mrak ve vodě hustší, a krmení samotné vypouští lákavé vůně mnohem déle. Pamatujte na to!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Partiklový mrak MIKBAITS

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové krmení do letní vody, kdy se kapři drží ve vrchních partiích revíru. Krmení má základ v jemně namletém partiklu, díky čemuž toto krmení od MIKBAITS vytváří ve vodě velmi hutný mrak. Tohohle si všimne každý kapr! Partiklový mrak má základ v oblíbených surovinách, které se při lovu kaprů používají od nepaměti.

Obrovským plusem tohoto krmení je, že má velmi koncentrovanou vůni. Díky tomu vytváří ve vodním prostředí silnou pachovou stopu, která kapry zaujme i na velkou vzdálenost. Partiklový mrak je k dostání v TOP příchutích pro letní lov – za nás nejvíce doporučujeme obrovskou klasiku – med. Právě toto sladké krmení dokáže letní vycházky k vodě se Zig Rigem proměnit na hotové rybářské eldorádo!

Další velkou předností tohoto krmení je, že je k dostání v nápadných barvách! Znova: Kapr velice dobře vidí kontrastní věci, tedy světlé předměty v tmavém prostředí. A pokud do nazelenalé vody použijete žluté krmení, nemůžete udělat nic lepšího! Tohle zaujme každého kapra! S tímto krmením můžete krmit například s pomocí rakety nebo přímo z lodě. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -