DomůAkční nabídkaLov kaprů v ledové vodě: Jednoduchý návod! Jak připravit TOP krmení na kapry...

Lov kaprů v ledové vodě: Jednoduchý návod! Jak připravit TOP krmení na kapry do studené vody?

- Reklama -

Pozdní podzim je pro některé rybáře obdobím, kdy začínají zimovat své rybářské vybavení. To je ale chyba! Právě i v listopadu můžeme nachytat celou řadu krásných ryb. Jen je nutné kapry zaujmout! Jak? Třeba kvalitním krmením, které dokáže vyvinout nádhernou vůni i za velmi nízkých teplot. Ano! Stačí použít několik zajímavých surovin, díky kterým si zachytáte i v opravdu hodně nevlídném počasí. Pojďme si ukázat jednoduchou výrobu špičkového krmení na kapry do studené vody…

Pravdou je, že kapři jsou ve studené vodě pasivnější. Pokud panují opravdu hodně nízké teploty, pak jejich aktivita není příliš velká. Ale! To neznamená, že kapři nesbírají potravu. To ani náhodou! Můžete zažít listopadové dny, kdy kapři sbírají potravu jako na začátku sezóny. Jen je nutné si uvědomit, že kapři teď nespotřebují kvanta krmení. Proto pamatujte na to, že je nutné krmit v rozumném množství (méně je teď více).

Aby krmení zaujalo i pasivnějšího kapra, je nutné, aby mělo silnou vůni. V tomto období opravdu zapomeňte na olejnaté suroviny (třeba řepku). Nízké teploty častokrát stojí za tím, že oleje se ve studené vodě nešíří tak dobře jako v létě. A to může být problém! Proto je nutné použít takové suroviny, které spolehlivě pracují i v ledové vodě (třeba esence na alkoholové bázi, speciální pelety a sypké atraktory).

Další důležitou věcí je to, aby krmení dokázalo kapra zaujmout vizuálně. Ano! Kapři velice dobře vidí kontrastní věci, takže když na tmavé, zanesené dno naházíte světlé krmení, má to velký efekt! Kapr totiž kontrastní věci vidí velice dobře, rychleji si jich všimne. Nezapomínejte na to, že v listopadu je na dně hodně odumřelé vodní vegetace, která je prostě tmavá. Proto se vyplatí krmit světlým nebo přímo bílým krmením. Z čeho vyrobit jednoduché krmení do studené vody?

 

NASH Syrup Citruz Spod

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový tekutý atraktor, který se perfektně hodí pro výrobu krmení na kapry do studené vody. Tento tekutý atrktor má neuvěřitelně silnou vůni, která je opravdu krásná! Tekutina dokáže ve vodním prostředí vytvořit koncentrovanou pachovou stopu, a to i za velmi nízkých teplot. Takže takto zatraktivněné krmení dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti.

Aby mělo krmení opravdu silnou pachovou stopu, je dobré nechat atraktor několik minut působit. Ideálně 10 až 15 minut. Co se stane? Tekutý atraktor se do krmení nádherně vsákne, takže se z něj bude uvolňovat opravdu hodně dlouhou dobu. Super! Prostě se nestane, že se tekutina z krmení rychle smyje (to by se mohlo stát, pokud byste krmení ihned naházeli do vody).

Další obrovskou předností je také zbarvení této tekutiny. Atraktor od firmy NASH má neuvěřitelně zajímavé, růžové zbarvení, které jde vidět na jakémkoliv povrchu. Krmení dostane neuvěřitelně nápadnou barvu, takže na dně vytvoří jasně viditelný flek. Tohle žádný kapr nepřehlédne! Pokud uvažujete nad tím, jak vylepšit krmení do studené vody, tohle určitě použijte…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Pelety NASH Citruz

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Rybářský trh v současnosti nabízí celou řadu pelet. Tyhle jsou ale specifické v tom, že obsahují jen minimum olejnatých složek. Proč? Protože právě tyto pelety jsou určeny pro lákání kaprů ve studené vodě. Namísto olejnatých složek tyto pelety obsahují například práškové suroviny, které ve vodním prostředí vytváří neuvěřitelně lákavý „mrak“ z drobných částic. Díky tou vznikne hodně zajímavé krmné místečko, kterého si kapr okamžitě všimne.

Samozřejmě, pelety jsou napuštěny i špičkovou esencí, která dokáže skvěle pracovat i za hodně nízkých teplot. Výsledkem je silná pachová stopa, která se šíří i ve studené vodě, a dokáže přilákat kapra i z větší vzdálenosti.

Pelety NASH do studené vody jsou k dostání v průměrech 2 a 6 mm. Díky této titěrné velikosti můžete velice úspěšně vytvářet na lovném místě atraktivní „koberce“. Velkou výhodou je, že z těchto peletek se kapr rozhodně nenasytí, takže na lovném místě vydrží delší dobu. A hlavně! V momentě, kdy kapr najede do „koberce“ z drobných peletek, tak ty se „rozletí“ všude okolo, takže kapr bude muset neustále šmejdit v blízkosti nástrahy. Až přijde záběr!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

VIDEO: Jak vyrobit TOP krmení do studené vody?

Na rybářském internetu jsme pro vás našli jednoduchý video-návod, ve kterém si můžete prohlédnout, jak rychle a jednoduše vyrobit TOP krmení na kapry do studené vody. Je to opravdu velice jednouché! Krmení lze zhotovit z těch surovin, které jsme si představili výše. Přejme vám mnoho úspěchů i v tomto nehostinném období! Ať to jezdí!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -