DomůAkční nabídkaLov kaprů v zimě: Nadupané krmení do mrazivé vody, které zaujme i pasivní...

Lov kaprů v zimě: Nadupané krmení do mrazivé vody, které zaujme i pasivní kapry!

- Reklama -

Leden nepatří k těm nejvíce populárním rybářským měsícům v sezóně. Přesto, i v tomhle chladném období chodí rybáři k vodě. A pokud rybář dokáže namíchat takové krmení, které bude spolehlivě pracovat i v ledové vodě, pak může počítat s úspěchem. Věřte nám! Dostat takového kapra (ale i jinou rybu) na sněhu, to je nezapomenutelný zážitek. Na co je zapotřebí myslet, aby krmení do studené vody dobře pracovalo? A na co je dobré kapry v ledové chytat? Pojďme si všechno ukázat…

Ledová voda se na první pohled může zdát jako nepřekonatelný problém. Ale ono to není tak hrozné! Jen je třeba myslet na to, aby krmení bylo namícháno do těchto podmínek. Co to v překladu znamená? Důležitá je například silná vůně. Ano! Právě silná vůně krmení do studené vody vytváří i za hodně nízkých teplot koncentrovanou pachovou stopu, která dokáže zlákat i pasivnější ryby. Hodně rybářů si myslí, že do studených vod je nejlepší masová esence. No, ano i ne! Osvědčenými vůněmi do nejstudenějších vod jsou například i exotické příchutě s výrazně sladkou vůní. To funguje skvěle!

Samozřejmě, kromě koncentrovaného aroma krmení do studené vody je důležitá i „práce“ návnady za těchto těžkých podmínek. Je prostě důležité, aby krmení i v mrazivé vodě vypouštělo drobné částečky, a aby se rozpadalo na jemnější částice. Ano! Právě z jemných částic se ryby rychle nenasytí, takže na lovném místě vydrží podstatně delší dobu. Do těchto podmínek nejsou vhodná například celá zrna kukuřice, anebo třeba tygří ořech. Vše je potřeba zjemnit a zmenšit…

Nezapomínejte ani na zbarvení! V aktuálním období sice není příliš mnoho slunečního svitu, ale například během všedního dne jde ve vodě velmi dobře vidět. No, samozřejmě! Díky nízkým teplotám vody je v revírech minimum vodních řas, takže voda je čistá jako křišťál. Takže kapři při sběru potravy zrak používají stoprocentně. A nezapomínejme na to, že právě kapři velmi dobře vidí kontrastní věci – tedy výrazné věci na tmavém podkladu. Proto je do těchto podmínek dobré používat fluo krmení a nástrahy.

 

Zimní balíček krmení Chyť a pusť (NUTRIGO + Fluo peletky + CSL booster)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Rybářský e-shopu Chyť a pusť připravil pro všechny milovníky zimního rybaření speciální balíček zimního krmení a nástrah, které lze v aktuálních podmínkách použít. Důležitou informací je, že akční balíček zimního krmení na kapry vychází za mnohem lepší peníze, než kdybyste si dané položky kupovali samostatně. Takže rybář ušetří! Co balíček obsahuje?

První položkou je velepopulární nástraha/návnada NUTRIGO s tekutým středem uvnitř. NUTRIGO je geniální v tom, že se dobře rozpadá i v hodně studené vodě, takže okolo sebe vytváří atraktivní místečko z drobných částic. Velkou výhodou NUTRIGO je i tekutý střed, který napomáhá vytvářet extrémně silnou pachovou stopu, takže nástraha úspěšně láká i pasivní ryby.

VIDEO: Jak používat NUTRIGO? Podívejte se na video, které tento rybářský hit ukáže zblízka

Další položkou jsou potom Fluo peletky od Chyť a pusť, které vytváří hrubší součást krmení. Ale nebojte! Tyto peletky jsou do studené vody jako dělané, protože mají průměr jen 3 mm. Tohle je do zimní vody naprosto ideální! Kromě silného aroma těchto peletek je super i Fluo zbarvení, díky kterému jde celé krmení perfektně vidět i na tmavém, zimním dně. Super!

Poslední položkou je potom CSL Booster od Chyť a pusť. Tento tekutý atraktor je rovněž nabitý zajímavými látkami, a celému krmení dodá ještě silnější vůni. Při přípravě krmení doporučujeme, abyste boosterem zalili peletky a nechali vše odstát. Ideální je alespoň několik minut, aby se tekutina pořádně zažrala do peletek. Díky tomu pak celé krmení bude vydávat podstatně silnější vůni. Tohle fakt funguje!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -