Domů Akční nabídka Lov kaprů ve studené vodě: TOP 3 nástrahy, které zaručeně fungují!

Lov kaprů ve studené vodě: TOP 3 nástrahy, které zaručeně fungují!

- Reklama -

Na první pohled by se mohlo zdát, že studená voda je „nepřítelem“ každého rybáře. Ale není to pravda! Pokud rybář při lovu kaprů ve studené vodě použije takovou nástrahu, která „pracuje“ i za nízkých teplot, pak se může těšit na super úspěchy. Je důležité, aby nástraha byla do studené vody určena, protože jen tak máme jistotu, že bude i za nízkých teplot vytvářet například intenzivní pachovou stou. Pojďme se nyní podívat na TOP nástrahy do studené vody…

Je skutečně důležité, aby rybář při lovu kaprů ve studné vodě používal takové nástrahy, které jsou do takových podmínek určené. Příklad: Například olejnaté nástrahy (některé pelety, partikl) ve studené vodě nepracují tak, jak by měly, neboť olejnaté složky se dobře rozpouští v teplé vodě. Proto je nutné používat takové nástrahy, které mají základ například na alkoholové bázi. Ano, například alkoholové esence jsou pro lov ve studené vodě určené, protože i za nízkých teplot dokážou vytvořit opravdu silnou pachovou stopu.

A ještě jedna věc: Hodně rybářů to podceňuje, ale při lovu ve studené vodě je důležité i zbarvení. Proč? No jen si to představte. Ve studeném období bývají dna našich revírů šedivá, tmavá. Takže pokud na takové dno „umístíme“ výrazně zbarvenou nástrahu, pak si jí všimne každý kapr. Je zásadní si uvědomit, že kapři moc dobře vidí kontrastní věci – tedy například světlé předměty na tmavém dně. Tohle je hodně důležité!

Jaké jsou tedy skutečně TOP nástrahy na kapry, které dokážou „pracovat“ i za nízkých teplot, které jdou dobře vidět na tmavém dně, a které hlavně mají za sebou výsledky v podobě velkých kaprů? Pojďme si tyto nástrahy nyní představit!

 

Boilies LK Baits FISH ACTIV

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je skutečně TOP nástraha do studené vody! Boilies LK Baits FISH ACTIV začne po nahození okamžitě pracovat. A to i ve velmi studené vodě. Tato nástraha je schopna i za nízkých teplot vytvářet ve vodním prostředí neodolatelný „mráček“ z drobných částic a velmi intenzivní pachovou stopu, jež dokáže přilákat kapry i z velké vzdálenosti. Proto je toto boilies od renomované firmy LK Baits velmi vhodné pro chytání na jaře, podzim i v zimě. Tuhle nástrahu rozhodně nenechávejte doma!

Dalším obrovským plusem je, že boilies LK Baits FISH ACTIV se vyrábí v opravdu křiklavých barvách, které dokážou kapry zaujmout. Tohle boilies nepřehlédne žádná ryba! Velkou výhodou je, že tyto kuličky jsou k dostání v několika příchutích! Rybář má tak možnost vybírat z opravdu široké škály. Jakou příchuť doporučujeme my? Nám nejvíce fungují příchutě chilli squid a sea food.

 

Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je dneska již legendární boilies do studené vody! Na trhu nenajdete moc kuliček, které by za nízkých teplot pracovaly tak dobře, jako boilies MIKBAITS Mirabel Fluo. Jedná se o geniální boilies, které je vyrobeno z prvotřídní směsi, jež dokáže pracovat i ve studené vodě. Toto boilies má velmi specifickou a unikátní vůni – vůně je mírně sladká s jakoby perníkovým „ocasem“. Kuličky MIKBAITS Mirabel Fluo jsou navíc obaleny v reflexivním prášku, který po vhození do vody vytváří neodolatelný „mráček“ z drobných částic. Tohle je prostě bomba!

Tohle boilies je k dostání v 12 mm průměru. A právě tato velikost je naprosto ideální do studené vody. Takto malou kuličku s velkou chutí slupne i pasivnější kapr. Prostě jí neodolá! A výsledky to jenom potvrzují: Toto boilies patří k velmi populárním mezi rybáři, kteří chodí na kapry i za studeného počasí. Tyhle kuličky mají nachytáno již celou řadu trofejních kaprů! Doporučujeme! Nejlepší je příchuť pampeliška, ta je opravdu geniální!

 

Boilies LK Baits Fresh Restart

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Další TOP nástraha od špičkové firmy LK Baits. Toto boilies je nadipovaná „bomba“, která dokáže i za nízkých teplot vytvářet opravdu silnou pachovou stopu. Tento intenzivní pach boilies LK Baits Fresh Restart donutí k žravosti i pasivní ryby! Boilies je zhotoveno tak, aby okamžitě po nahození začalo „pracovat“. Tyto kuličky jsou prostě fantastické!

Asi největší zbraní této nástrahy je její „charakteristika“. Tyto kuličky se jako jiné nástrahy při výrobě nesuší. Ne. Čerstvé boilies míří okamžitě do silného dipu. A právě tento postup má několik výhod: Kuličky mnohem lépe nasají silnou vůni a na jejich povrchu se vytvoří zajímavý „film“, který láká kapry k záběru. Toto boilies patří k TOP nástrahám pro lov kaprů (nejen) ve studené vodě.

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz a LK Baits

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -