Domů Akční nabídka Lov obrovských štik na přívlač: Úspěšná nástraha na ty největší štiky! S...

Lov obrovských štik na přívlač: Úspěšná nástraha na ty největší štiky! S tímhle si zachytáte!

- Reklama -

Není snad nic akčnějšího, než chytat obrovské štiky na přívlač. Rybář s touto aktivní rybolovnou metodou může prochytat kilometry břehů a cíleně lovit velké štiky. Důležité ale je, abychom házeli do vody takovou umělou nástrahu, která velkou štiku zaujme. Takový dravec se totiž jen tak za něčím „neotočí“. Máme pro vás tip na úspěšnou nástrahu na velké štiky. S tímhle určitě zabodujete!

Ne, dneska nebudeme mluvit o umělých rybičkách, gumových nástrahách nebo třpytivých plandavkách či třpytkách. Teď si povíme něco o neotřelé nástraze, která díky její unikátnosti má na kontě už celou řadu obrovských štik. O čem je řeč? O umělé kachničce od firmy Savage Gear. Ne, nezbláznili jsme se! Právě tato nástraha je v zahraničí obrovským hitem. Umělá kachnička na štiky perfektně funguje i na velké a zkušené štiky. Tohle je zaručeně účinná nástraha!

 

duck_savage_gear_kachnickaUmělá kachnička Savage Gear

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Toto je vskutku unikátní nástraha! No, řekněte sami: Viděli jste někdy něco podobného? Tato umělá kachnička na velké štiky funguje skutečně skvěle. V čem tkví ono tajemství úspěchu? Třeba v tom, že tato kachnicka_savage_gear_duckprvotřídní umělá nástraha od firmy Savage Gear plave po hladině. Takže, když rybář vede kachničku ve vodě, tak vytváří velmi intenzivní pohyb, který zaregistruje každá štika v okolí. Ony „tlakové“ vlny ve vodě, díky kterým velká štika nástrahu najde, vytváří jak samotné tělíčko kachničky, tak i její nožičky, které se při vedení pohybují.

Jelikož se jedná o nástrahu, jež plave po hladině, je tato kachnička vynikající pro prochytávání zarostlých mělčin. Tyto zatopené pevnosti, které obrovské štiky s oblibou obývají, jsou tak mnohem snadněji „na dostřel“. Pokud víte o leknínových nebo rákosových polích, či o „hustém“ pařezišti nebo o padlých stromech, pak tuto nástrahu vezměte s sebou. S touto kachničkou prochytáte i takto těžko dostupná místa. Tohle je prostě paráda! My osobně máme tuto kachničku rádi i při východu nebo západu slunce, kdy je na mělčinách obrovské množství potravy (rybiček), za kterými táhnou i velké štiky.

kachnicka_savage_gear

Říkáte si, že chytat na umělé kachničky je už moc? Omyl! Právě mláďata kachen jsou velmi častou a oblíbenou potravou velkých štik. Ano, zní to brutálně. Ovšem celá řada videozáznamů na internetu tento „zvyk“ obrovských dravců jen potvrzuje.

Na těchto umělých kachničkách od firmy Savage Gear je sympatické to, že jsou poměrně rozměrné. Díky tomu dost dobře eliminujeme záběry od menších štik. A soustřeďujeme se jen na ty větší! Tohle je velká paráda! Kachničky jsou dostupné ve dvou zbarveních (obě jsou k dispozici i na chytapust.cz). Tyto umělé kachničky od Savage Gear jsou opravdu vynikající – jsou neokoukané, unikátní a velmi účinné. Jestli chcete zahájit sezónu dravců úspěchem, pak po této nástraze určitě sáhněte…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -