Domů Akční nabídka Lov trofejních amurů v srpnu: Jakou nástrahu použít?

Lov trofejních amurů v srpnu: Jakou nástrahu použít?

- Reklama -

Lov amurů patří k nejvíce vzrušujícím záležitostem v rybařině. A není se čemu divit. Tito „býci z Východu“ dokážou vytvořit obrovskou sílu! Takže souboj s kapitálním amurem je zážitkem na celý život. Ovšem, lov amurů má několik specifik, které je zapotřebí dodržovat. Jen tak totiž dosáhnete toho, že dostanete nějaké „stříbrné torpédo“ na háček. Těmi hlavními otázkami je, jak přilákat amura na lovné místo a na co amura chytit? Pojďme si o tomto tématu popovídat…

Amur. Specifická ryba, o které se moc dobře ví, že dokáže spořádat obrovské množství potravy. Některé zdroje dokonce mluví o tom, že amur spořádá tolik potravy, kolik sám váží. Proto, pokud se vydáte na amury, je zapotřebí být připraven. Obrovské množství návnady je jednoduše zapotřebí! Jak nejlépe přilákáte amura na lovné místo? Jednoduše! Uvařte kvanta kukuřice! Právě kukuřice je tou nejlepší návnadou na amura. Ale znova – musíte jí mít hodně!

amur

Druhá polovina srpna a začátek září jsou tím nejlepším obdobím pro lovu kapitálních amurů. Proč? Protože právě toto období je poslední šancí pro amury, kdy se mohou „napást“ vodní vegetace, kterou tolik milují. Takže právě v tomto období amuři aktivně hledají potravu a cpou si břicha. Jen tak se totiž připraví na přicházející nehostinné podmínky. Takže pokud najdete zatopené háje vodní vegetace, tak právě tam pošlete to obrovské množství návnady. Amuři v těchto lokalitách prostě pobývají a aktivně sbírají potravu.

A teď k té nejdůležitější věci. Na co amura chytit? Mnoho rybářů chytá amury na kukuřici. Je to logické – čím krmím, na to chytám. Někteří rybáři pak nedají dopustit na ovoce, například praktikují lov amurů na mirabelky. Ale! Co takhle vyzkoušet kvalitní boilies na amury? Právě boilies na amury je v posledních letech obrovským hitem! Proč? Protože funguje i na ty největší amury, kteří plavou v našich vodách. Přesvědčte se sami…

 

boiliesBoilies Amur Special

Cena: 149 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Tohle boilies na amury je prostě TOP! Výrobce vyvinul perfektní recept, ve kterém jsou ve velkém množství zastoupeny i rostlinné složky. A právě rostliny jsou tím hlavním tahákem tohoto boilies na amury. Boilies Amur Special obsahuje mletý jetel, vojtěšku nebo ostřici. Tedy rostliny, které mají intenzivní pach, který láká amury k záběru. Navíc, namleté rostliny v tomto boilies na amury dávají kuličkám zajímavou zelenou barvu. Vynikající nápad! A skvělou zprávou je, že právě tyto rostlinné složky v boilies perfektně fungují. O tom se ostatně přesvědčili i testeři, kteří v době zkoušení těchto nazelenalých kuliček nachytali skutečná monstra! Někteří amuři přesahovali váhu i 15 kilogramů!

Ale nejenom testerům toto boilies fungovalo. O toto boilies má enormní zájem i široká rybářská veřejnost. V našem sortimentu se jedná o jedno z nejprodávanějších boilies. A opravdu nás těší hromada kladných ohlasů. Tohle boilies vám při lovu amurů skutečně jezdí! Poslední pochvala nám přišla od Karla Černého, který na Labi vytáhl luxusního amura o délce 99 centimetrů! Super! Udělejte si i vy radost a chyťte si nádherného amura! Tohle boilies na amury vás prostě nezklame!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme příjemný nákup!

Váš InFish.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -