DomůAkční nabídkaMasakr! Nejlevnější nahazovací echolot na trhu? Tenhle stojí jen pár korun!

Masakr! Nejlevnější nahazovací echolot na trhu? Tenhle stojí jen pár korun!

- Reklama -

Konečně! Na rybářském e-shopu HIKI.cz je po nějaké době znovu naskladněn populární nahazovací echolot od společnosti Vexilar. Tento nahazovací echolot je mezi rybáři populární zejména proto, že je dostupný za opravdu hodně lákavou cenu. Ve srovnání s nahazovacími echoloty od jiných společností je výrazně levnější, přitom nabízí velmi zajímavé vlastnosti. A bacha! Doporučujeme tento echolot kupovat právě na HIKI.cz, kde je až o tisíce korun levnější než na jiných shopech!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

NOVINKA: Nově zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Nahazovací echolot VEXILAR T-Pod SP100

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový nahazovací echolot pro rybáře! Za tu cenu? Prostě paráda! Ano, právě cena je tím hlavním důvodem, proč si tento nahazovací echolot česko-slovenští rybáři tolik oblíbili. Ale bacha! Na některých e-shopech je tento echolot o tisíce korun dražší, proto doporučujeme právě HIKI.cz! Tady ho seženete za super nízkou cenu!

Tento nahazovací echolot nabízí vše, co od echolotu potřebujete. Řekne vám teplotu vody, změří hloubku, zobrazí vám reliéf dna. Tohle jsou nejdůležitější informace, které při lovu ryb potřebujete a tento echolot vám je za takto nízkou cenu spolehlivě „řekne“. Samozřejmostí je, že echolot zobrazuje i rybí hejna. Super!

Pojďme k vlastnostem: Největší předností tohoto nahazovacího echolot vidíme v jeho dosahu. Ten činí 90 metrů. A to je super! U levnějších nahazovacích echolotů od jiných firem bývá dosah okolo 50 až 60 metrů. Jenže u echolotu VEXILAR dostanete super dosah! Co se týče maximální hloubky, ve které sonar pracuje, tak ta je 36 metrů, což je dostačující na drtivou většinou tuzemských vod.

Sonar pracuje s mobilním telefonem (tabletem) s pomocí Wi-Fi signálu. Znova: Dosah je 90 metrů. Sonar pracuje jak s Androidem (min. požadavky 2.0), tak s iOS od Apple (min. požadavky 4.3). Ještě pár technických informací: Frekvence je 125 kHz. Výkon je 400 W. Rychlost přenosu činí 100 Mbps.

Nesmíme zapomenout ještě na jednu důležitou výhodu – baterie vydrží 4 hodiny! Bomba! Z našeho pohledu je hodně důležité i to, jaký má tento nahazovací echolot tvar. Díky povedené aerodynamice tento sonar létá opravdu daleko. To je důležité! K dalekým hodům pak přispívá i hmotnost 120 gramů, která tomu hodně pomáhá.

Pokud hledáte levný nahazovací echolot, který vám spolehlivě ukáže ty nejdůležitější informace, tak sáhněte právě po tomto. Za ty peníze je opravdu parádní! Echolot nabízí vše, co k lovu potřebujete, přitom vaše peněženka nebude krvácet. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -