Domů Akční nabídka Masakr! Obrovská sleva na kaprové navijáky FOX FX11! Poslední kusy!  

Masakr! Obrovská sleva na kaprové navijáky FOX FX11! Poslední kusy!  

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz momentálně probíhá totální výprodej populárních kaprových navijáků FOX FX11. Tyto navijáky můžete na tomto e-shopu pořídit za výrazně lepší cenu! A bacha! Jelikož kapraři často kupují 2 nebo 3 navijáky najedou, pak v takovém případě ušetřená částka dosahuje tisíců korun. Nepropásněte šanci na skvělý nákup! Upozorňujeme ale, že se jedná o totální výprodej – počet zlevněných kusů je značně omezen…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Kaprové navijáky FOX FX11

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tenhle velkokapacitní naviják od věhlasné anglické společnosti FOX si zamilovaly tisíce rybářů po celé Evropě. A ono se není vůbec čemu divit! Tyhle navijáky totiž nabízí TOP vlastnosti, které slibují bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách!

Musíme začít chodem navijáku. Ten je totiž dokonalý! Kaprový naviják FOX F11 nabízí pomalý chod, díky kterému se navazovací materiál ukládá s nejvyšší přesností na cívku. Tohle je prostě dokonalost! Špičkové uložení vlasce na cívku samozřejmě přispívá ke komfortnímu lovu, ale také například k delším hodům s naší montáží. K dokonalému chodu přispívá 5 nerezových a 1 válečkové ložisko. Převodový poměr je potom 4,6:1.

Dalším velmi výrazným plusem tohoto navijáku je jeho obrovská kapacita. Na kaprový naviják FOX FX11 se vejde 435 metrů 0,35 mm navazovacího materiálu. Tento naviják je tak naprosto dokonalý pro vyvážení nástrah do velkých vzdáleností, ale i pro daleké hody. Díky skvělému tvaru cívky nedochází k přebytečnému tření při nahození, takže z navijáku se navazovací materiál krásně odvíjí. A naše montáž tak letí skutečně daleko!

A nesmíme v žádném případě zapomenout ani na luxusní brzdu na navijáku FOX FX11. Ta pracuje naprosto dokonale a reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře! Díky tomu je zdolávání velkých a divokých kaprů maximálně komfortní! Paráda! Brzda se díky rozměrnému ovladači velmi pohodlně ovládá.

Naviják FOX FX11 nabízí i nádherný design. Ano, ano, nemá to na funkčnost navijáku žádný vliv, ale zná to každý kaprař – navijáky musí lahodit oku! A design u FX11 je opravdu velice povedený! Kombinace nádherně matného zbarvení se stříbrnými doplňky je velice jednoduchá, přitom elegantní. Punc luxusu pak navijákům vdechuje i „vyražená“ liščí hlava.

Připomínáme, že tento naviják stojí na jiných e-shopech okolo 3800 až 3900 korun. Ale ne na HIKI.cz! Právě na tomto rybářském e-shopu si nyní můžete obstarat luxusní navijáky FOX FX11 za fantasticky nízkou cenu! A nezapomeňte – při koupi více kusů je úspora mnohem citelnější… Ale bacha! Kdo dříve přijde, ten dříve chytá!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

 1. Sháním černá trubičky (slámky) na přípravuna vlastních zátěží (vlastních oluvek). O průměru 4,2 mm.ne menší .Snad v celé republice to není k dostání. Pokod máte v obchodě, prosím o zaslání na dobírku 20 kusů. Jinak jsem s vaším obchodem spokojený. Neni to prvni koupí od vás. Jinak děkuji i když to nebude. Pozdravem Milan Pach

  • Dobrý den,

   nevím jaký to je průměr, ale tady to vypadá na trubičky na krmítka…

   URL: obchodupetra.cz/Plastova-trubicka-na-krmitka-60-cm-d3231.htm

   Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -