DomůAkční nabídkaMasakr! Obrovské bivaky pro několik rybářů za pár korun! Poslední kusy!

Masakr! Obrovské bivaky pro několik rybářů za pár korun! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybářský e-shop HIKI.cz si připravil další „lahůdku“. Rybáři na tomto e-shopu si mohou obstarat obrovské bivaky pro několik rybářů za velmi výhodné ceny! Za podobné bivaky byste na tuzemském trhu dali ranec! A pozor! Nejde o žádného „no name“ výrobce. Ne! Tyhle rybářské „hangáry“ má na svědomí renomovaný výrobce z Německa! Takže bezproblémové používání a obrovská kvalita jsou zaručeny! Tuhle akční nabídku si rozhodně nenechte ujít, protože počet bivaků je značně omezen! Připomínáme, že HIKI.cz je rakouský e-shop, který působí i na českém trhu, proto se „nezalekněte“ poněkud krkolomnějších překladu…

Výhody obrovského bivaku jsou jasné a při dlouhotrvajících výpravách i velmi dobře „citelné“. Velký prostor je prostě extrémně k užitku. Pohodlí je mnohem větší, navíc rybář má možnost schovat všechny věci pod jednu střechu. To se cení především v těžkých podmínkách u vody. Problémem je, že velké bivaky nebývají zrovna dvakrát levné. Až doteď!

Firma Pelzer patří ke špičkovým producentům rybářského vybavení, který působí po celé Evropě. Produkty s „vyraženou“ značkou této firmy slibují obrovskou kvalitu! Rybář tak má skálopevnou jistotu, že za své peníze dostane produkt, který bude bezproblémově a dlouhodobě sloužit.

 

Bivak Pelzer Executive Portal Dome

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je náš „černý kůň“! Gigantický bivak od špičkového výrobce Pelzer nabízí TOP vlastnosti. Začněme prostorem, protože ten je opravdu obrovský! HIKI.cz udává, že bivak má rozměry 305x385x175 centimetrů! Tohle je prostě malá „rybářská chata“. Neuvěřitelný prostor! Do bivaku se s naprostým přehledem vejdou 2 rybáři, kteří si pod střechu mohou schovat hromadu vybavení.

Ohromná konstrukce bivaku působí „všelijak“, ovšem nevěřili byste, jakou má tento bivak stabilitu (viz přiložené video). Díky geniální konstrukci toto rybářské obydlí nezboří ani nejsilnější vítr. HIKI.cz udává, že konstrukce bivaku je z pevného hliníku, který kromě obrovské odolnosti nabízí i poměrně nízkou váhu. I když konstrukce bivaku působí poněkud těžkopádně, postavíte ho během několika minut! Velká paráda!

Dejte na nás! Tahle nabídka se už nebude opakovat! A rozhodně neotálejte – na HIKI.cz je posledních pár bivaků! Jde o perfektní bivak, který nabízí TOP vlastnosti, a který je dostupný za fakt fantastickou cenu. Za podobný bivak byste na českém trhu dali s přehledem více jak 10 000 korun. Ale ne na HIKI.cz! Doporučujeme!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak Pelzer All Weather Mansion

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Další obrovský „hangár“ od německé firmy Pelzer! Tento bivak má podle HIKI.cz rozměry 300x280x180 centimetrů, takže i do něj se maximálně pohodlně vejdou 2 rybáři s prostornými lehátky. Naprosto báječná je výška bivaku, díky které se v něm postaví i urostlejší rybář. Tohle je velký komfort!

I tento bivak má velmi stabilní, a na tu velikost lehkou, konstrukci. Navíc, bivak velice rychle postavíte a zase sbalíte. Tohle chce každý rybář! Konstrukce bivaku je navržena tak, aby vydržel nehybně stát i v tom nejsilnějším větru. Plášť bivaku má vodní sloupec 8000 mm, takže bez nejmenších obtíží vytrvá i velmi prudkým lijákům. Tohle je prostě velmi pohodlná a komfortní „pevnost“!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKi.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -