DomůAkční nabídkaVIDEO: Geniální návazec na velké kapry! Úspěšný lov kaprů ve sloupci a...

VIDEO: Geniální návazec na velké kapry! Úspěšný lov kaprů ve sloupci a na hladině!

- Reklama -

Voda se otepluje. Sluneční paprsky se intenzivně opírají do vodní hladiny, takže voda v našich revírech se rychle prohřívá. Tyto podmínky lákají kapry do sloupce a k hladině. Jenže! Právě v těchto partiích bývají ryby mimo dosah našich montáží, které prezentujeme na dně. Co s tím? Je to jednoduché! Použijte speciální návazec pro chytání kaprů ve sloupci a na hladině. Představujeme vám ZIG RIG…

O tomhle návazci toho bylo napsáno již mnoho. Ale ono se není čemu divit. Bývaly doby, kdy byli letní kapři mimo dosah našich montáží. Sluneční paprsky ryby vylákaly k hladině, jenže tam nikdy nemohly najít naše nástrahy. Až jednoho dne jednu chytrou rybářskou hlavu napadlo, že by bylo fajn nástrahu prezentovat ve sloupci nebo na hladině. Prostě, ryby je nutné chytat tam, kde se vyskytují.

Netrvalo dlouho a z návazce ZIG RIG se stal hotový fenomén. Výsledky byly totiž naprosto úžasné! I přes ty nejparnější dny, kdy se ryby převalují na hladině, bylo možné nachytat nádherné kapry. Opravdu luxusní kusy! A účinnost tohoto návazce trvá i dnes. Kapři jsou mlsouni, a pokud narazí na nástrahu na hladině nebo ve sloupci, mnohdy prostě neodolají. Navíc, ryby pořád nejsou „zvyklé“ na to, že rybáři dokážou prezentovat nástrahy i v těchto partiích, a bývají mnohdy mnohem méně obezřetné. Tohle je bomba!

Kde je vhodné s tímto návazce chytat? Velmi dobré jsou klasické letní stanoviště, kde se vyhřívají kapři. Nejlépe v nějaké slunné tišině, kterou obklopují travnaté „háje“. Vynikající místa pro chytání na tento návazec najdeme i u padlých nebo převislých stromů, či zatopených keřů, kde ryby hledají těsně u hladiny spadanou potravu. Prostě tam, kde se ryby vyskytují ve vrchních partiích, tam se tento návazec hodí.

Ale jak ho co nejjednodušeji navázat? Není třeba ztrácet čas! Obstarejte si již hotový návazec od věhlasné společnosti KORDA…

 

Návazec KORDA Ready Tied Zig Rig

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nač se obtěžovat s vázáním, když to za vás udělají mistři z Anglie? Tyhle návazce od firmy KORDA jsou hotovým hitem! Celý návazec je poskládán ze špičkových komponentů anglické firmy KORDA. Geniální je zejména háček Mixa ve velikosti 10, který je pověstný díky jeho neskutečné ostrosti. Tohle je prostě TOP! Aby měl návazec dokonalou funkčnost, je navázán ze speciálního ZIG RIG vlasce, který má decentní zbarvení pro lepší kamufláž v letní vodě. Tohle neprokoukne ani ten nejzkušenější kapr.

Tyto návazce jsou k dostání ve 4 délkách – v 360, 300, 240 a 180 centimetrech. K dostání jsou i návazce s háčky bez protihrotu. Každé balení obsahuje celkem 3 návazce a 3 pěnové nástrahy, které se při lovu na ZIG RIG nejčastěji používají. Velmi praktická je i EVA špulka, na které se ani tyto dlouhé návazce nemotají, a na kterou můžete po skončení lovu návazec znovu pohodlně navinout. Super!

Vzhledem k tomu, co všechno toto balení obsahuje, je cena velmi příznivá. Nezapomeňte, že návazce jsou zhotoveny z naprosto nejlepších komponentů od firmy KORDA, takže kdybyste si návazec vázali sami, nebylo by to nijak drasticky výhodnější.

Vsaďte na pohodlí a buďte okamžitě připraveni na vzrušující chytání kaprů z hladiny a ze sloupce…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -