skingbranding-banner

Masakr! Špičkové kaprové navijáky SHIMANO Ultegra s obrovskou slevou! Ušetříte tisíce!


Firmu SHIMANO asi není třeba blíže představovat. Tato globální společnost patří k naprostým špičkám na rybářském trhu! Mezi největší klenoty firmy SHIMANO jednoznačně patří exkluzivní navijáky, které se vyznačují naprostou spolehlivostí a kvalitou. Není žádnou výjimkou, že navijáky SHIMANO se „dožívají“ i více jak 10 let bez výraznější nutnosti servisu. I proto si tyto navijáky oblíbily miliony rybářů po celém světě. A teď se mezi ně můžete zařadit i vy. Našli jsme pro vás neopakovatelnou nabídku na velmi výhodný nákup!

Navijáky SHIMANO Ultegra. Geniální řada kaprových navijáků, které patří k nejpopulárnějším strojům na rybářském trhu. A není se vůbec čemu divit. Tyto navijáky se vyznačují špičkovým chodem, geniální brzdou a chytrými detaily. Jedná se o navijáky, do kterých se díky jejich charakteru okamžitě zamilujete! A ono to nejde jinak!

 

Kaprové navijáky SHIMANO Ultegra XSD a XTD

Navijáky jsou k dostání na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou geniální stroje určené především pro lov kaprů. Navijáky SHIMANO Ultegra XSD a XTD jsou precizní mašiny, které se vyznačují brilantním chodem. Na rybářském trhu nenaleznete moc navijáků v podobné kvalitě za tak výhodnou cenu!!!

Každého rybáře na první pohled jistě zaujme prostorná cívka. Ta je přímo geniální! Díky jejímu rozměrnému tvaru se z ní při nahození nádherně odvíjí navazovací materiál. Žádné tření, které razantním způsobem zkracuje délku nahození. Ne! Na cívku modelu 5500 se vejde dostačujících 390 metrů 0,30 mm, což je ideální množství na většinu tuzemských vod. Pokud přesto hledáte objemnější stroj, pak sáhněte po modelu 14000, na který se vleze až 550 metrů 0,35 mm vlasce! Tohle už je pořádný „buben“!

Ano, na HIKI.cz jsou navijáky SHIMANO Ultegra XSD a XTD k dostání ve dvou velikostech – v 5500 a 14000 provedeních. Jakou velikost doporučujeme? Pokud chytáte na menších vodách, kdy není třeba nahazovat nebo vyvážet do velkých dálek, pak sáhněte po menším modelu. Je krásně lehký a perfektně se s ním manipuluje. Tento stroj využijete na drtivé většině tuzemských revírů. Jestli ale jezdíte na Nové Mlýny nebo Lipno, pak pouvažujte nad modelem navijáku o velikosti 14000. Na takto rozměrných vodách se vám určitě vyplatí.

Na těchto navijácích milujeme ještě jednu věc – jejich brzdu. Navijáky SHIMANO jsou pověstně tím, že mají velmi důmyslně propracované brzdy, které při zdolávání jakékoliv ryby fungují naprosto bezchybně. A ani u těchto dvou modelů tomu není jinak. Brzdy reagují i na ty nejcitlivější pohyby rybáře, což velmi výrazně zvyšuje komfort při zdolávání ryby. Tohle je prostě bomba!

A teď to nejlepší! Na e-shopu HIKI.cz jsou tyto navijáky k dostání za skvělou cenu! V porovnání s e-shopy na českém trhu můžete 2 nebo 3 navijáky pořídit o tisíce korun levněji! Pokud vás od koupě odrazuje to, že HIKI.cz má centrálu v Rakousku, je to naprosto zbytečné. Servis a reklamace jsou opravdu OK! Jestli nevěříte, zeptejte se rybářských kolegů na jakémkoliv fóru nebo diskuzi. Nemusíte mít žádnou obavu!

Navijáky jsou k dostání na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

Firma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKI.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

Nové články v rubrice

CENOVÁ VÁLKA: Nejlevnější pelety na kapry na trhu? Za tyhle dáte jen pár korun!

admin | přečteno: 65x | 18.06.2019 | Žádné komentáře

Pelety na kapry patří k nejžádanějšímu zboží na rybářském trhu. Jedná …

Lov kaprů v létě: Luxusní krmení do teplé a špinavé vody! Ovocná bomba z dílny MIKBAITS!   

admin | přečteno: 249x | 18.06.2019 | Žádné komentáře

Lov kaprů v létě má svá specifika. Pod náporem vysokých teplot …

Lov dravců z hladiny: Adrenalinový rybolov, do kterého se okamžitě zamilujete!

admin | přečteno: 3682x | 17.06.2019 | Žádné komentáře

Ve světě přívlače asi není většího adrenalinu! Jen si to …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.