Domů Akční nabídka Montáž na candáty: Geniální způsob, jak jednoduše a účinně nastražit rybičku! Tohle...

Montáž na candáty: Geniální způsob, jak jednoduše a účinně nastražit rybičku! Tohle funguje!  

- Reklama -

Lov candátů na mrtvou rybičku patří k nejoblíbenějším disciplínám při lovu těchto nádherných ryb. A není se čemu divit! Právě nástražní rybičky patří k těm nejlepším nástrahám na candáty. Pochopitelně! Vždyť je to jejich přirozená kořist. Hodně rybářů chytá candáty s rybičkou klasicky na položenou. Nevýhodou tohoto lovu je, že candáty aktivně nevyhledáváme. Ne! Prostě na ně jenom čekáme. Přitom candáty lze aktivně hledat (a chytat) s pomocí geniálního systému!

Drachkovitch systém! Tohle je název geniální montáže pro vláčení s mrtvou rybičkou, který perfektně funguje. Obrovskou výhodou Drachkovitch systému je to, že s ním velice dobře zafixujete nástražní rybičku k háčku, se kterou lze účinně prochytávat (nejen) candátí skrýše. Tohle je prostě geniální způsob!

A ještě něco! Systém je navržen tak, že lov na takto nastraženou mrtvou rybičku připomíná lov na twistera. Ovšem, namísto gumy máme nastražené „maso“, na které candáti skvěle reagují. Způsob lovu je dán tím, že Drachkovitch systém je vybaven pevnou zátěží, která dovoluje snadný lov s nástražní rybičkou u dna, ale i ve sloupci. Drachkovitch systém je opravdu geniální montáž pro chytání (nejen) candátů. Tohle je prostě super!

 

Drachkovitch systém

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť je tento suprový systém na candáty k dostání za velice příznivou cenu. Než abyste ztráceli čas (a nervy) s přípravou tohoto systému, je vhodnější si koupit už hotový Drachkovitch systém za pár korun. Ten na e-shopu Chyť a pusť je poskládán z kvalitních háčků a dalších komponentů, které zaručují bezproblémový a účinný lov candátů na mrtvou rybičku.

Drachkovitch systém je na rybářském e-shopu Chyť a pusť k dostání v několika gramážích. Rybář si může vybrat mezi 12, 15 a 19 gramovým provedením. Lehčí systémy jsou vhodnější pro chytání na menší rybičky a v menších hloubkách. Ten nejtěžší systém je pak skvělý pro chytání na větší rybičku ve větších hloubkách (např. na Orlíku z lodě).

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Jak chytat candáty na rybičku s Drachkovitch systémem?

Už jsme to naznačili výše: Na Drachkovitch systému je perfektní to, že s ním můžete lovit jako na twistera. To znamená, že díky zátěží v přední části můžete s nástražní rybičkou „poskakovat“ po dnu v okolí překážek, u kterých stojí candáti. Ale! Díky tomuto systému lze s nástražní rybičkou pracovat i ve sloupci nebo dokonce i u hladiny (stačí zvednout špičku prutu, a nástrahu držet v těchto partiích).

Ještě k nastražení: Na systému Drachkovitch je perfektní to, že s pomocí drátků rybičku velice pevně zafixujete k háčkům. Takže s takto nastraženou rybičkou lze i razantněji nahazovat. Navíc, útok dravce na rybičku nezpůsobí ztrátu nástrahy. Tohle je hodně důležité! Nastražení rybičky si prohlédněte na přiloženém obrázku nebo na videu níže…

Suma sumárum: Drachkovitch systém je perfektní montáž (nejen) pro lov candátů. Tento systém nabízí perfektní prezentaci nástražní rybičky. A hlavně! Dravce tímto způsobem aktivně hledáme. Dejte na nás a vyzkoušejte Drachkovitch systém! Funguje to!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -