Domů Akční nabídka TOTÁLNÍ DOPRODEJ: Šílenost! Nadupané navijáky DAIWA o tisíce korun levněji! Poslední kusy!

TOTÁLNÍ DOPRODEJ: Šílenost! Nadupané navijáky DAIWA o tisíce korun levněji! Poslední kusy!

- Reklama -

Jedinečná šance! Na rybářském e-shopu HIKI.cz momentálně probíhá doprodej přívlačových navijáků DAIWA. Některé modely můžete sehnat o tisíce korun levněji! Upozorňujeme, že se jedná o doprodej! Na skladě leží několik posledních kusů, které v budoucnu za takto nízkou cenu již nebudou k dispozici. Rozhodně nepropásněte šanci na extra výhodnou koupi! Rádi bychom také upozornili na to, že HIKI.cz je rakouský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny…

 

Naviják DAIWA Prorex

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Geniální naviják od věhlasné společnosti DAIWA, který rybářovi nabízí famózní vlastnosti při lovu na přívlač. Naviják DAIWA Prorex je vyroben ze špičkových materiálů, které nabízí nejen odolnost, ale také velice nízkou váhu. Rybářovi se tak lov na přívlač s tímto navijákem „nepronese“. Samozřejmostí je špičkový chod, kdy naviják naprosto precizně navíjí jakýkoliv materiál.

Nesmíme zapomenout ani na geniální brzdu. Ta reaguje i na nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Díky tomu tak rybář okamžitě povolí nebo přitáhne při souboji se zdolávanou rybou. Obrovskou předností je i rozměrný tvar cívky, díky kterému se z ní nádherně odvíjí materiál při nahazování. Hody s nástrahou jsou tak delší. Super!

Tento naviják je na HIKI.cz dostupný hned ve dvou velikostech. Ta první velikost – 2500RA – nabízí kapacitu 190 metrů 0,25 mm materiálu. Větší naviják – 3020PEA – nabízí kapacitu 195 metrů 0,27 mm materiálu. Záleží jen na vás, po které velikosti sáhnete. Jedno je ale jisté! Pokud hledáte nadupaný naviják na přívlač, sáhněte po tomto! Je výborný a na HIKI.cz je k dostání za nepřekonatelnou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Navijáky DAIWA nejvýhodněji na HIKI.cz!

Na rybářském e-shopu HIKI.cz je k dostání hned několik typů navijáků od renomované společnosti DAIWA. Můžete si vybrat našlapané kaprové navijáky, ale také navijáky na feeder nebo přívlač. A to vše za opravdu lákavě nízké ceny! Nakupujte výhodně!

Levné navijáky DAIWA si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -