skingbranding-banner

Montáž na candáty: Úspěšný lov candátů na mrtvou rybičku! Jak na to?


Lov candátů na mrtvou rybičku patří k nejúspěšnějším metodám lovu těchto nádherných dravců. A ono se není čemu divit! Právě rybička je přirozenou kořistí candátů, takže lov právě na tuto nástrahu častokrát nese velice chutné „ovoce“. Problémem při lovu na mrtvou rybičku na přívlač bývá ten, že dané montáže na candáty jsou komplikované. A jejich vytvoření prostě trvá. Máme pro vás jednoduché řešení!

Proč chytat candáty právě na mrtvé rybičky? Protože rybičky jsou přirozenou kořistí těchto dravců. Při lovu na tuto nástrahu máte na háčku něco, co prostě páchne jako rybička, co vypadá jako rybička, a co se „chová“ jako rybička. Protože to je RYBIČKA! V momentě, kdy si dáme alespoň trochu práci s vedením mrtvé rybičky, pak můžeme velice věrně napodobovat její přirozený pohyb. Takže šance na úspěch je ještě větší…

Na lovu candátů na mrtvou rybičku na přívlač hodně rybářům vadí to, že je to složité. A to v tom smyslu, že než navážete danou montáž, tak to prostě trvá. A v momentě, kdy chytáme poblíž potopených překážek, kde častokrát uvázneme, je to o to horší. Navíc, vytvořit takový systém pro lov na mrtvou rybičku není úplně jednoduché.

Existuje ale naprosto jednoduché řešení, které šetří čas, a v konečném důsledku i peníze. Vsaďte na hotové montáže na candáty, díky kterým můžete efektivně chytat na mrtvou rybičku. Ne! Nejedná se o žádné drahé produkty. Naopak! Jejich velkou výhodou je, že jsou k dostání za hodně zajímavé peníze…

 

Sada montáží na lov na mrtvou rybku

Výrobek je dostupný na e-shopu DECATHLON za nejnižší cenu na trhu!

Představujeme vám velice populární sadu montáží na lov na mrtvou rybku, která je k dostání v populárních sportovních prodejnách DECATHLON. Tento systém pro lov na mrtvou rybičku na přívlač nabízí celou řadu předností. Zaprvé: Cena celé sady je opravdu příznivá, a když si to spočítáte, pak jeden systém vychází na opravdu zajímavé peníze. Něco podobného jsme za takové peníze prostě neviděli.

Zadruhé: Tento systém pro lov dravců na mrtvou rybku na přívlač je opravdu velice chytrý. Během krátké chvíle připevníte mrtvou rybičku, na kterou připevníte i 2 trojháčky. Výsledkem tak je, že s tímto systémem proměníte celou řadu záběrů od dravců. A bacha! Díky trojhákům můžete sekat ihned – žádné zažírání a čekání, až dravec rybku spolkne. Ne! Tady to nehrozí! Super!

Obrovskou předností celého systému je to, že mrtvou rybičku taháme jako gumovou nástrahu. Díky tomu můžeme rybičce „vdechnout život“. Můžeme ji tahat rychle, pomalu, skákat s ní po dně. Můžeme s ní dělat prostě „cokoliv“. Díky tomu tak můžeme reagovat na aktuální podmínky u vody a přizpůsobit vedení „náladě“ dravců. Navíc, tento systém se nemotá! Paráda!

Tento systém je vynikající jak pro lov candátů, tak samozřejmě i pro lov štik nebo okounů. Sada těchto montáží na mrtvou rybičku je k dostání hned v několika velikostech. Je jen na vás, co si vyberete. Každopádně znova: Když si rozpočítáte, na kolik peněz vychází jedna montáž, je to hodně zajímavá cena!

Výrobek je dostupný na e-shopu DECATHLON za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: DECATHLON

Nové články v rubrice

TOP navijáky na kapry od českých značek za pár korun: Čeští rybáři chtějí udělat díru do světa!

admin | přečteno: 532x | 26.01.2021 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky patří k nejvíce diskutovaným součástem rybářské výbavy. Není se …

NOVINKA: Gigantický bivak pro rybáře NASH velký jako „chalupa“! Délka přes 4 metry!

admin | přečteno: 607x | 25.01.2021 | 1 komentář

Rybářský bivak patří k nejdůležitějším součástem výbavy. Je to jednoduché: Pokud …

Geniální pruty z Anglie: Špičkové kaprové děličky pro extrémně daleké hody! Nahazujte daleko!

admin | přečteno: 1044x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Asi každý milovník lovu kaprů ví, že moderní pojetí téhle …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.