Domů Akční nabídka My jsme My Carp!

My jsme My Carp!

- Reklama -

Jedna z nejstarších a nej-punk-ovějších společností na našem území specializující se na výrobu návnad a nástrah pro lov kaprů! Firmu jsem založil už v zimě 2007/2008 a od té doby nás ani na vteřinu nepustila ta vášeň a drive pro chytání i výrobu pořádného krmení! Na nic si nehrajeme. Nic nepřikrášlujeme, chytáme si jak nás baví a jak to milujeme…

I když jsme experimentovali se spoustou mixů, tekutých atraktorů a s nekonečným množstvím dalších surovin, už více než dlouhých 10 let držíme v naší nabídce pouze tři druhy boilies!

Dlouhými roky prověřené HNV návnady té nejvyšší možné kvality, oldschoolové receptury určené pro rybáře, kteří se nenechají nalákat lacinými reklamami na „každoroční novinky“, které si žádá trh, ale NE kapři!

My Carp není jen obyčejný rybářský team, je to roky formovaná rodina rybářů, pravých punkerů, kteří moc dobře ví, co od rybaření čekají, a kteří si chytání prostě užívají.

I díky tomu v naší rodině vznikla myšlenka spustit petici K-80 pro Mušovská jezera, kterou rybářské veřejnosti iniciativně představil náš Rudík, a která sklidila nebývalý ohlas. Pevně doufáme, že se naše společná snaha vyplatí a vše dotáhneme do zdárného konce…

I když jsme dnes již někteří otcové od rodin, ta pravá vášeň a kaprařský „punk“ z nás nikdy nevyprchala a jedeme dál! Rolujeme, chytáme, ale umíme si užít i závody! Posledních několik let se pravidelně účastníme atraktivního IBCC na Balatonu a našeho domácího Stairs 2 Hell, kde jsme se též stali sponzory jednoho ze sektorů.

Moc dobře víme, že se nesnažíme o „tradiční marketingovou masírku“, ale to není náš styl. Poctivost, kvalita, punk a „nic neřešit“ je to, co nás drží nohama na zemi a proč si dokážeme vše kolem kaprařiny tak užít.

A Vy si to můžete užít s námi!

Více na: www.mycarp.cz

Michal Lesnek

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -