skingbranding-banner

Karel Nikl představuje: Revoluční krmítko, do kterého můžete nalít tekutinu! Špičková vychytávka!


Lov kaprů na krmítko patří dlouhodobě k nejúčinnějším metodám při lovu ryb. A ono se není čemu divit. Díky krmítku máme naši nástrahu poblíž atraktivní návnady, která láká ryby. Takže kolikrát se stane, že rybář ani nestíhá sekat záběry! Do této chvíle se do krmítka daly používat pouze krmné směsi, které šlo vylepšit třeba tekutým atraktorem. Ale! Známý kaprař Karel Nikl představil nové krmítko na kapry, do kterého lze přímo nalít lákavou tekutinu. Tohle je naprosto dokonalý nápad!

K čemu je tohle dobré? Lákavá tekutina se ve vodním prostředí mnohem lépe šíří, vytváří koncentrovanou pachovou stopu, takže může přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Ale ono nejde jenom o snadné šíření lákavé tekutiny! Nesmíme zapomínat ani na to, že z voňavé tekutiny se kapr nenasytí. Sice ho bude lákavý pach neustále přitahovat, ale na lovném místě nenalezne nic k snědku. Tedy kromě naší nástrahy. Jak jednoduché, ale přitom nesmírně geniální!

Samozřejmě, toto krmítko není určené na proudnější vody, na kterých „řádí“ silnější proud. Tady by nám proudící voda krmítko rychle „vymyla“ a lákavou tekutinu odnesla kamsi pryč. Ovšem, pokud navštěvujete stojaté vody, pak není co řešit! Toto krmítko je naprosto geniální jak na velké přehrady, tak i na malé rybníky nebo zapomenutá ramena. Pojďme se na tohle revoluční krmítko podívat blíže…

 

Krmítko NIKL Liquid Feeder

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalé krmítko, které nově dovoluje lákat ryby čistě s pomocí atraktivní tekutiny. Použití tohoto krmítka je naprosto jednoduché: Stačí do něj nalít vybraný tekutý atraktor a víčko krmítka „zalepit“ PVA páskou. Právě po jejím rozpuštění se voňavá tekutina dostane ven a začne lákat ryby. Naprostá dokonalost!

Váha krmítka je 40 gramů, což je taková „univerzální“ gramáž pro chytání ryb jak blízko břehu, tak ale i ve větší vzdálenosti. Po naplnění pak krmítko váží okolo 55 gramů, což je dostatečná hmotnost pro delší hody. Tohle je fakt super!

Velkou výhodou je, že toto krmítko je vyrobeno z lehkého materiálu, takže nehrozí, že by se zabořilo do bahna. Bomba! Navíc, díky vyplněnému tvaru krmítko krásně „sedne“ i na měkký povrch, takže s tímto krmítkem můžete úspěšně chytat i na hodně zanesených terénech. Tohle je vleká výhoda! Znova: Krmítko je vhodné především na stojaté vody nejrůznějších velikostí.

Toto krmítko nabízí opravdu skvělou možnost účinného lovu ryb. Na přiloženém videu se můžete podívat na to, jak krmítko ve vodním prostředí perfektně pracuje, a jaké lákavé místečko vytváří. Tohle je fakt super! Navíc, pokud použijete levný tekutý atraktor (viz níže), pak je lov s tímto krmítkem i cenově velmi výhodný.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS z nejnižší cenu na trhu!

 

PVA páska NIKL Liquid

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velmi levná PVA páska, která se hodí pro zalepování otvoru v krmítku pro chytání s tekutým atraktorem. Tato páska je dodávaná v 7 metrové délce, takže vám vydrží opravdu dlouho. Šířka pásky činí 25 mm. Tahle PVA páska je dostupná za opravdu libovou cenu…

Tato PVA páska od Karla Nikla se ve vodním prostředí rozpouští od 30 vteřin (teplá voda) do 120 vteřin (studená voda). Pokud chcete rozpouštění PVA pásky urychlit, pak do tekutého atraktoru použijte trochu vody, která proces rozpuštění PVA urychlí.

 

CSL NIKL Liquid Mixer

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový tekutý atraktor, který je k dostání za naprosto lidovou cenu! Tohle je z našeho pohledu absolutně nejlepší voňavá tekutina do výše představeného krmítka. Proč? Protože tohle CSL je k dostání za fakt perfektní peníze, navíc objemné balení vydrží delší dobu. Luxus! Pokud tedy hledáte atraktivní tekutinu do nového typu krmítka, pak se rozhodně podívejte na toto CSL.

Jaké příchutě doporučujeme? Pokud se chystáte na první jarní vycházky k vodě, pak rozhodně vyzkoušejte CSL se sladkými příchutěmi. Nám se nejvíce líbí příchuť strawberry (jahoda) a pineapple (ananas), které jsou pro první jarní vycházky jako stvořené. Pak jenom vezměte vámi vybrané CSL a nalijte jej do krmítka na tekuté atraktory. Luxus! Vše jednoduše a levně…

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1492x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3799x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 2439x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.