DomůAkční nabídkaNÁVOD: Jak vyrobit geniální nástrahu z drobného partiklu? Tohle funguje na zkušené a...

NÁVOD: Jak vyrobit geniální nástrahu z drobného partiklu? Tohle funguje na zkušené a opatrné kapry!

- Reklama -

Partikl. Směs semen a zrn, kterou si „nenechá ujít“ žádný kapr. Tento „koktejl dobrot“ patří k nejlepším návnadám na kapry vůbec. A není se čemu divit. S pomocí partiklu jsme schopni na dně revíru vytvořit obrovský „koberec“ krmení, kterého si všimne každý kapr. Navíc, kapři mají partikl prostě v lásce a s velkou chutí ho sbírají. Škoda jen, že tato drobná zrníčka nejde účinně nastražit. Teda, vlastně jdou! Ale je zapotřebí na to jít chytře!

Partikl patří k nejpoužívanějším návnadám ve světě kaprařiny. Jak už jsme si pověděli, s touto návnadou je rybář schopen vytvářet obrovské „koberce“ krmení. V momentě, kdy na takové místo ryba přijede, zůstane na něm dlouhou dobu. Prostřený stůl je zapotřebí „vyčistit“! Až nakonec kapr narazí na nástrahu.

Ovšem! Velice často se stává, že partikl okamžitě přiláká kapry na lovné místo. Jenže! Ryby chytře vysbírají chutnou návnadu a nastraženého boilies nebo pelety, které leží v „koberci“ drobných semen, se ani nedotknou. Důvodů může být více, ale je dost pravděpodobné, že v obrovském poli potravy působí tyto nástrahy podezřele. Nejlogičtější je nastražit partikl! Ale jak, když je tak drobný? Je to jednoduché!

 

Lepidlo na partikl KRYSTON Bogey

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je legendární produkt od věhlasné společnosti KRYSTON z Anglie. Jde o perfektní lepidlo, s jehož pomocí můžete vytvářet geniální nástrahy jak z drobných semínek, tak ale například i z červů. Výsledkem jsou vynikající nástrahy na kapry, které zaručeně fungují.

Princip tohoto lepidla je jednouchý: S jeho pomocí vytvoříte geniální nástrahu, kterou „schováte“ do ostatního krmení. Kulička z řepky nebo konopného semínka se krásně skryje v obrovském množství krmení z ostatních semínek. Takže ani ten nejzkušenější kapr nepozná lest.

Lepidlo se používá naprosto jednoduše. Buďto kus lepidla omotáte okolo raménka a obloučku háčku, a následně na něj nanesete semínka, anebo z lepidla uděláte kuličku a opět na něj nanesete semínka. Kulička z lepidla se většinou dělá, když chceme nástrahu z partiklu nastražit pod háček. A lepidlo na háček nanášíme v ten moment, kdy chceme s partiklem chytat na háčku. Možná je kombinace i obou postupů.

Tento fígl funguje i na velké, zkušené a opatrné ryby, které si dávají pozor na každý náznak možné lsti. S tímto lepidlem jste ale schopni chytat velmi efektivně, nenápadně a můžete s ním vyzrát i na ty největší ryby. Rozhodně vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -