Domů Akční nabídka Lov kaprů: TOP navazovací materiály na kapry! Z čeho vázat geniální návazce?

Lov kaprů: TOP navazovací materiály na kapry! Z čeho vázat geniální návazce?

- Reklama -

Návazec na ryby rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při lovu kaprů. Pokud zvolíme špatné materiály, které se do daných podmínek nehodí, pak přichází naše tvrdá dřina zcela vniveč! Je důležité vybrat takové navazovací materiály, které splňují i ty nejpřísnější požadavky, a které rybářovi nabídnou TOP vlastnosti při lovu kaprů. Na rybářském trhu je nespočet druhů navazovacích materiálů od nejrůznějších výrobců. Ale jen pár jich má opravdu špičkovou kvalitu. Pojďme se na ně podívat blíže…

Firma KORDA. V rybářském světě asi není rybáře, který by tuto věhlasnou společnost neznal. Jedná se o producenta rybářského vybavení z Anglie, který má „na svědomí“ geniální háčky, bižuterii a navazovací materiály. Produkty s „vyraženým“ nápisem KORDA prostě slibují prvotřídní a špičkovou kvalitu. A u navazovacích materiálů to platí dvojnásob. Díky této firmě světlo světa spatřily geniální materiály, které používají ti nejlepší kapraři na světě. Pojďme si tyto skvosty představit…

 

Fluorocarbon KORDA Extra Soft

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jeden z nejpopulárnějších fluorocarbonů na rybářském trhu. Jen si to představte: Máte k dispozici vlákno, které má všechny nejdůležitější vlastnosti fluorocarbonu, přitom ale není tuhé, ale krásně měkké. Díky tomu tak toto vlákno geniálně kopíruje každou nerovnost, nevznikají žádné podezřelé obloučky, a navíc je „neviditelné“. Nebudeme přehánět, když tento fluorocarbon z „kolébky“ kaprařiny označíme za LEGENDU. Tohle je materiál, který by měl mít po ruce každý milovník kaprařiny!

Je neuvěřitelné, jak je tento fluorocarbon odolný proti oděru. Je vhodný pro chytání v silně zarostlých vodách, anebo na lokalitách, kde je plno potopených překážek. Fluorocarbon KORDA Extra Soft nic nezastaví! Obrovským plusem je pak neuvěřitelná pevnost! Paráda!

Tento fluorocarbon je vhodný do revírů, ve kterých žijí opatrné a zkušené ryby – ani ty totiž toto vlákno neuvidí. Toto revoluční vlákno je pak vhodné i na kamenitá dna, na kterých by klasický fluorocarbon tvořil nápadné obloučky. My na tento fluorocarbon od firmy KORDA nedáme dopustit! Je vynikající!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Návazcová šňůrka KORDA N-Trap

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Pokud jste se někdy dívali na instruktážní video, jak se vážou TOP návazce na kapry, pak jste jistě viděli „v akci“ i tuto šňůrku. Návazcová šňůrka N-Trap patří k nejpoužívanějším potahovaným materiálům v celé Evropě. A není se vůbec čemu divit! Firma KORDA stvořila naprosté „monstrum“, díky kterému se musí mít na pozoru každý velký kapr. Proč?

Tato šňůrka je geniální pro vázání návazců pro chytání na POP-UP. Princip je naprosto jednoduchý: Kus šňůrky necháte pěkně obalenou v gumovém obalu, takže bude nechybně ležet na jakémkoliv povrchu. Jen na jednom konci trochu obalu sundáme, aby POP-UP nástraha krásně „vlála“ nad dnem. Materiál se vyrábí v hnědém nebo zeleném zbarvení, takže skvělé splývá na většině površích v našich revírech. Šňůrka KORDA N-Trap je výborným materiálem, který navíc nabízí obrovskou pevnost a odolnost! Tohle je prostě TOP materiál!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Vlasec KORDA XT Snag Line

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nesmíme zapomenout ani na tu část udice, kterou hodně rybářů podceňuje – na předvaz. Právě tato část dostává při záběrech, ale i při zdolávání pořádně zabrat. A proto je důležité použít TOP materiál, který zajistí bezproblémové zdolání i velké a divoké ryby. Máme pro vás tip na vynikající materiál pro vázání „šokovky“. Jde o vlasec KORDA XT Snag Line.

Tento materiál se vyrábí v dostatečně silném průměru, který zaručuje „skálopevnou“ odolnost jak při zdolávání, tak i nahazování. Tento materiál se vyznačuje obrovskou pevností a odolností. Vlasec KORDA XT Snag Line je vhodný pro chytání i v těch vodách, kde je velké množství potopených překážek. Tento vlasec je k dostání ve dvou nenápadných odstínech…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -