DomůAkční nabídkaNejlevnější echolot na trhu? Tenhle je dostupný za pár korun, přitom nabízí...

Nejlevnější echolot na trhu? Tenhle je dostupný za pár korun, přitom nabízí TOP kvalitu!

- Reklama -

Rybářské echoloty LOWRANCE patří k tomu nejlepšímu na trhu. Tyhle rybářské sonary odjakživa nabízí TOP kvalitu a maximální spolehlivost. Proto není divu, že si věhlasnou značku LOWRANCE zamilovali rybáři po celém světě. Ani Česko a Slovensko nejsou výjimkou. Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že kvalitní echolot na ryby musí stát hromadu peněz. To ale není pravda! Firma LOWRANCE na rybářský trh dodává i levné echoloty na ryby, které jsou k dostání za hodně zajímavé peníze. A přitom odvedou skvělou službu! Pojďme se na tyhle levné sonary na ryby podívat blíže…

 

Echolot LOWRANCE HOOK² 4x se sondou Bullet Skimmer (baterie ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový echolot pro rybáře od legendární firmy LOWRANCE, který je k dostání za fakt libové peníze. A přitom tenhle rybářský sonar nabízí super zajímavé vlastnosti, které rybářovi pomohou okamžitě zjistit informace o neznámé vodě. Takže co tento levný rybářský echolot nabízí?

První věcí, kterou musíme začít, je jednoduchost. Ano! Tenhle rybářský sonar má krásně jednoduché menu, ve kterém se vyzná i úplný začátečník. A to je zásadní pro jednoduché a rychlé používání na neznámé vodě. Přece, nikdo nechce nic složitě nastavovat! Všechny klíčové funkce sonaru jsou okamžitě dostupné, takže rybář vše nastaví během okamžiku.

Na tomhle sonaru se nám líbí to, že i když patří k nejlevnějším na trhu, tak přesto zobrazí ty nejdůležitější informace, které rybář při zkoumání nové vody potřebuje. Rybář vidí to, jak vypadá dno pod vodní hladinou, jaká tam je hloubka, a jestli tam jsou ryby. Tohle jsou základní, ale ty nejdůležitější informace. Pecka!

VIDEO: Jak fungují echoloty LOWRANCE HOOK²? Mrkněte na video!

K technickým specifikacím: Tento sonar nabízí 4,3 palců velkou obrazovku (109 mm) s rozlišením 480 x 272. Obrazovka je barevná. Co se týče sonaru: Skvělou zprávou je, že má dosah až do hloubky 152 metrů, takže se hodí na všechny česko-slovenské revíry. Sonar je vybaven alarmy na mělčinu, detekci ryb a hloubku. Frekvence je 200 KHz (úhel záběru je 120 stupňů). Maximální výkon sonaru je 200w RMS.

Co vlastně balení obsahuje? Rybář dostane obrazovku, stojan obrazovky, sondu Bullet Skimmer s napájecím kabelem, uchycení sondy, pojistkovou skříň, pojistku, české menu a manuál v češtině. A ještě baterii ZDARMA! To vše za fakt luxusně nízkou cenu! Tomuhle sonaru na ryby může jen těžko něco jiného konkurovat. Tahle sestava za tyhle peníze je TOP!  

Pokud si kladete otázku, jaký echolot na ryby vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od firmy LOWRANCE. Rybářský echolot HOOK² 4x se sondou Bullet Skimmer sice patří k nejlevnějším na trhu, přesto nabízí kupu zajímavých vlastností, které rybář při návštěvách nových vod fakt ocení. Takže pokud nechcete utratit celou výplatu za nový sonar na ryby, pak se rozhodně povídejte na tento. Nezklame vás!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

TOP rybářské echoloty LOWRANCE nejlevněji na Chyť a pusť!

Teď jsme si ukázali jen jeden populární echolot od firmy LOWRANCE. Ovšem tato firma jich na rybářský trh nabízí pochopitelně mnohem více. Pokud hledáte něco „náročnějšího“, pak se rozhodně podívejte i na ostatní sonary na ryby LOWRANCE. V bohaté nabídce si vybere každý! A nezapomínejte na ty, že tyto oblíbené rybářské echoloty vychází nejlevněji na e-shopu Chyť a pusť!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rybářské echoloty LOWRANCE za super nízké ceny!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -