DomůAkční nabídkaNejlevnější kaprové děličky na trhu? Tyhle dělené pruty na kapry stojí jen...

Nejlevnější kaprové děličky na trhu? Tyhle dělené pruty na kapry stojí jen pár korun!

- Reklama -

Kaprové dělené pruty patří k nejpopulárnějším rybářským udicím pro lov kaprů. A není se vůbec čemu divit! Právě tenhle typ udic nabízí naprosto dokonalé vlastnosti při rybaření, kdy dělené pruty na kapry zaručují například lepší vlastnosti při nahazování, anebo zdolávání. I proto rybáři mají tak rádi kaprové dělené pruty. A ještě něco! V posledních letech si rybáři více a více oblibují krátké dělené pruty na kapry, které nabízí ještě řadu dalších zajímavých vlastností při rybaření. Pojďme si ukázat jedny takové pruty za super nízkou cenu…

 

Kaprové děličky Ron Thompson Refined Carp (+ druhý ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Extrémně populární dělené pruty na kapry od značky Ron Thompson jsou na česko-slovenském trhu velmi populární. Jasně, velkou roli v té oblibě hraje i nízká cena. Tyto pruty jsou dostupné v oblíbené akci 1+1, takže když si rybář rozpočítá celkovou cenu dvěma, tak výsledná suma za jeden prut nepřesahuje ani 550 korun. Za takové peníze dělený prut jen tak neseženete! A rozhodně ne v takové kvalitě!

Velkou výhodou těchto dělených prutů na kapry tkví právě v jejich blanku. Ten má základ v ultralehkých, ale odolných materiálech, takže s prutem se naprosto luxusně manipuluje jak při nahazování, tak zdolávání. Dělené pruty na kapry Refined Carp mají skvělou akci, kterou rybář ocení jak při nahazování, tak i zdolávání.

Konkrétně tyto modely jsou dostupné v délce 330 centimetrů, což je délka, po které sahá čím dál více rybářů. Takhle! S těmito pruty při výběru vhodné zátěže nahodíte do 100metrové vzdálenosti „s prstem v nose“. Ale! Takto krátké pruty nabízí úplně jiný požitek například při zdolávání kapra. I když budete mít na háčku menší rybu, její zdolávání bude „milionkrát“ lepším zážitkem. Krátké dělené pruty na kapry jsou maximálně vhodné na řeky, středně velké a malé stojáky, anebo pro chytání z lodě.

Kaprové dělené pruty Refined Carp jsou osázeny kvalitními SIC očky, která jsou zhotovena z TOP slitin. Díky tomu můžete chytat i s pořádně hrubými navazovacími materiály, které je nepoškodí. SIC očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby při nahazování docházelo k co nejmenšímu tření (při průchodu navazovacího materiálu očky). Díky tomu tak naše montáž poletí ještě dále!

Kladete si tu otázku, jaký dělený prut na kapry vybrat? Pak se rozhodně podívejte i na tyto levné děličky na kapry od Ron Thompson. Jedná se o pruty, které nabízí skvělé vlastnosti pro daleké nahazování, ale i zdolávání divokých kaprů. Největší přednost těchto prutů vidíme v tom, že si s nimi fakt užijete každou zdolávačku! A za super nízkou cenu…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Super levné kaprové děličky za pár stovek!

Hledáte dělený prut na kapry v jiném rozměru, anebo v jiném provedení (dvoudílný, trojdílný)? Pak se podívejte na bohatou nabídku dělených prutů na rybářském e-shopu PARYS! Právě na tomto rybářském e-shopu naleznete „celý les“ levných prutů na kapry za nejnižší ceny na trhu! Na výběr jsou různě dlouhé pruty o různých gramážích a od nejrůznějších výrobců. Tady si vybere fakt každý!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levné dělené pruty na kapry od nejrůznějších značek!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -