Domů Akční nabídka Německá kvalita: TOP kaprové navijáky za super cenu, do kterých se zamilujete!

Německá kvalita: TOP kaprové navijáky za super cenu, do kterých se zamilujete!

- Reklama -

Německé firmy jsou pověstné vysokou kvalitou a důrazem na detail. Tahle nejpřísnější kritéria se týkají i německých firem, které působí na rybářském trhu. Ano, v České republice a na Slovensku pod tíhou konkurence nejsou navijáky od německých firem tolik známé. Ale to je chyba! Právě kvalita, smysl pro detail nebo vysoká odolnost jsou charakteristickými znaky pro navijáky od německých výrobců. A ne! Tyhle navijáky nestojí balík peněz! Pojďme si ukázat navijáky, které jsou cenově dostupné, přitom opravdu kvalitní…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Kaprový naviják DAM Quick 5 SLS 7000 FD 4

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je přesně ten prototyp navijáku, který je na rybářském trhu naprosto nedoceněný! Jedná se totiž o perfektní kaprový naviják, který slibuje obrovskou kvalitu, skvělé vlastnosti a TOP materiály. Přitom jeho cena je vskutku hodně zajímavá, a dovolíme si tvrdit, že u jiných výrobců by byla podstatně vyšší.

Na tomto navijáku od německé firmy DAM máme rádi několik věci. Zaprvé: Jedná se o kaprový naviják s velmi pravidelným a precizním chodem (pomalá oscilace), který slibuje perfektní navíjení vlasce – takže žádné obloučky nebo nerovnosti na cívce! Další obrovskou předností je TOP brzdný systém z karbonu, který je známý svou „nesmrtelnou“ odolností! Navíc, brzda je velmi citlivá a opravdu hodně dobře reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře! Díky tomu se s tímto navijákem perfektně zdolává.

Co tam máme dále? Naviják je vybaven 5 ložisky, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Znova: Díky tomu je tento naviják velice odolný a bez nejmenších obtíží vydrží i používání v těžkých podmínkách. Super! A nesmíme zapomenout ani na detaily! Třeba na velmi chytrý systém, který zaručuje přesné nahazování na to samé místo. Díky tomu tak rybář nebude chytat jinde než předtím! Hodně chytré! Anebo třeba gumové „zábrany“ na rotoru, které zabraňují zamotání vlasce pod cívku. Super!

Tento naviják nabízí „všechno“ – nabízí perfektní vlastnosti, skvělé zpracování, výborné materiály (ložiska, brzda). Jedinou jeho „nevýhodou“ je to, že není tolik známý. A proto je na rybářském trhu velmi, ale opravdu velmi nedoceněný. Znova: Za takový stroj by si jiné firmy řekly o tisíce korun více. Dejte na nás – tenhle stroj za ty peníze nabízí obrovské množství „muziky“. Tohle je perfektní naviják!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprový naviják ANACONDA Walker ST-5500

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Geniální kaprový naviják, který je velmi vhodný pro lehčí kaprařinu. Jedná se o kvalitní stroj od německé firmy ANACONDA, který nabízí precizní chod. O ten se stará hned 9 ložisek, která zaručují bezproblémové a dlouhodobé fungování. Dalším velkým plusem je citlivá brzda navijáku, který reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Díky tomu je zdolávání kapra maximálně komfortní. K pohodlnému ovládání brzdy napomáhá i rozměrný ovladač, který se velmi dobře drží, i když má rybář například mokrou ruku.

Naviják má mělkou cívku, na kterou se vleze 200 metrů 0,30 mm navazovacího materiálu. Proto je tento naviják vhodný pro lehčí kaprařinu na menších vodách. Díky tvaru cívky se navazovací materiál při nahození krásně odvíjí, takže jsme schopni nahodit i do větší vzdálenosti. Pokud chcete naviják s větší kapacitou, pak firma ANACONDA dodává i větší modely.

Na tomto navijáku ceníme i důraz na kvalitu. Všimněte si například překlápeče, který je zhotoven z pevného, hrubého drátu, který vydrží i používání v těžkých podmínkách. Tyhle detaily mohou napovědět, zdali výrobce dbá na detaily a kvalitu. Z našeho pohledu jde o nedoceněný naviják za suprovou cenu, který nabízí perfektní vlastnosti (skvělý chod, vynikající brzda, vysoká kvalita materiálů), precizní zpracování a vysokou odolnost. Za nás velký palec nahoru! A cena? Na HIKI.cz hodně libová!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -