Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Levné stojany na pruty za rozumné peníze! Kvalita, za kterou...

Zaujalo nás: Levné stojany na pruty za rozumné peníze! Kvalita, za kterou nedáte majlant

- Reklama -

Rybářské stojany na pruty patří k stále oblíbenějším součástem rybářské výbavy. Při používání stojanů na pruty máme jistotu, že naše pruty jsou bezpečně stabilizované a uchycené, takže nehrozí jejich poškození. To se například při používání vidliček na pruty říct nedá! Stojany na pruty byly v minulosti cenově nákladnější. Ovšem! V poslední době jsou dostupné i levné stojany na pruty za hodně rozumné peníze. A přitom jde o velmi kvalitní produkty, které slibují perfektní vlastnosti. Pojďme si představit levné stojany na pruty, které vás překvapí svou kvalitou…

 

Stojan na pruty Leeda Rogue 3 in 1 Rod Pod Carrycase

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu jeden z nejlepších stojanů na pruty v poměru cena/výkon/kvalita. Tento stojan na pruty od anglické společnosti Leeda je vyrobeny z lehkého hliníku, který se vyznačuje nízkou hmotností, ale také vysokou odolností a pevností. Díky tomu je tento stojan na pruty velmi vhodný i pro krátké vycházky k vodě. A navíc, kvalitní materiály, které byly použity pro jeho výrobu, zaručují dlouhodobé a bezproblémové používání.

Na tomto stojanu od anglické spolčenosti Leeda se nám libí jeho chytrá konstrukce. Kolikrát se rybářovi prostě nechce sestavovat stojan, a rád by použil jen hrazdy. Žádný problém! Tento stojan umožňuje vyjmutí hrazd, které lze používat samostatně. Stačí je jen zapíchnout do břehu. Tohle je velké plus tohoto chytrého stojanu.

Maximální výška stojanu je 65 centimetrů, maximální délka je 85 centimetrů. Z našeho subjektivního pohledu jsou to plně dostačující rozměry pro uchycení nejrůznějších délek prutů, ale také pro bezpečné „zakotvení“ na kterémkoliv terénu. Dalším plusem pak je, že tento stojan je dodáván s přepravní taškou.

Pokud hledáte levný, stabilní, lehký a všestranný stojan na pruty, sáhněte po tomto. Z našeho pohledu jde o produkt, který je v poměru cena/výkon/kvalita nepřekonatelný. Je to opravdu hodně povedený stojan na pruty. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Stojan na pruty Delphin Rodpod BBQ

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Velmi populární model stojanu na pruty od slovenské firmy Delphin. Tento stojan je mezi rybáři populární zejména proto, že nabízí obrovský rozptyl rozměrů a variací, jak ho nastavit. Díky tomu je tento stojan vhodný pro chytání na (téměř) jakémkoliv terénu, a to i na těch nejhůře přístupných. Výšku stojanu lze nastavit od 56 do 96 centimetrů, délku pak od 74 do 120 centimetrů.

Charakteristické pro tento stojan jsou i velmi dlouhé nosné nohy. To má také své výhody, protože stojan lze bez nejmenších obtíží postavit i do vody před příbřežní vodní vegetaci. Díky tomu tak budou naše pruty mimo dosah vodních rostlin u břehu.

I tento stojan je vyroben z lehkého hliníku v kombinaci s prvky z ABS plastu. Všechny materiály se vyznačují vysokou kvalitou a odolností. Takže stojan slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těžkých podmínkách. Super! Tento stojan na pruty od firmy Delphin je k dostání za fakt luxusní cenu. I proto je mezi rybáři tolik populární. A co vy? Líbí se vám?

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -