skingbranding-banner

Nesmrtelná klasika: TOP masové pelety na kapry plné rybích mouček a játrového extraktu! To je síla!


Halibutové pelety na kapry patří odjakživa k těm nejúčinnějším nástrahám a návnadám. A ono se není čemu divit, protože právě halibutové pelety obsahují celou řadu masových složek. A právě na masové složky kapři velmi dobře reagují, protože moc dobře „ví“, že právě tahle potrava jim dodá tolik potřebnou energii a živiny. Však taky proto kapři s takovou vervou filtrují nánosy na dně a hledají cokoliv živočišného. Tak proč kaprům nenabídnout něco, co je masovými složkami doslova nabité?

O kaprech se zatraceně dobře ví, že milují masovou potravu. Znova: Na většině vod se setkáte s tím, že kapři budou filtrovat nejrůznější nánosy na dně, ve kterých hledají jakoukoliv živočišnou potravu. Proč to tyhle ryby dělají? Kapři mají odjakživa v sobě „zakódováno“ to, že právě živočišná potrava patří k těm nejvýživnějším. Proto tyhle ryby milují například patentky nebo škeble, které nikdy nenechají ležet jen tak ladem. A právě proto při lovu kaprů živočišné nástrahy tak skvěle fungují…

 

Halibutové pelety Salt Black

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové halibutové pelety, které obsahují obrovské množství živočišných surovin, díky čemuž tyto pelety vytváří ve vodním prostředí velmi silnou pachovou stopu. Kromě vysokého obsahu halibutové moučky tyto pelety obsahují i další živočišné suroviny. Co například? Rybí moučku, rybí olej, játrový extrakt nebo vitamíny a aminokyseliny. Výsledkem jsou tak TOP halibutové pelety, na které kapři spolehlivě reagují. A to díky naprosto unikátnímu masovému odéru, který ve vodě vytvoří fakt koncentrovanou pachovou stopu. Luxus!

Obrovskou předností těchto pelet je to, že jsou vyráběny s pomocí „studeného“ technologického postupu. K čemu je to dobré? Díky této výrobní metodě v peletách zůstávají všechny atraktivní látky neporušené. A právě díky tomu mají pelety vynikající vlastnosti ve vodě – například velmi silnou masovou vůni, ale třeba i velmi atraktivní „chování“ ve vodě.

Halibutové pelety Salt Black se vyrábí v několika průměrech. Rybář si může vybrat menší velikosti o průměru 4 nebo 8 mm, které jsou velmi vhodné například do PVA, anebo jako doplněk do krmných směsí. Dalším průměrem jsou potom pelety o velikosti 12 mm, které jsou velmi vhodné například do krmných raket. A největší velikostí jsou pelety o průměru 20 mm, které jsou vhodné pro krmení z lodě, ale i na samotné chytání.

Co se týče rozpadu těchto pelet, tak to závisí například na teplotě vody nebo síle proudu. Nejmenší pelety o průměru 4 mm se rozpadají okolo 10 až 50 minut, 12 mm pelety pak vydrží okolo 2 až 3 hodin a největší 20 mm pelety se rozpadají asi 5 až 8 hodin. Znova: Zcela zásadní jsou aktuální podmínky ve vodě. Pelety se rychleji rozpadají například v silnějším proudu, anebo při vyšší teplotě vody. A také tam, kde je vyšší obsádka „bílé“ ryby, která do pelet neustále naráží…

Tyto halibutové pelety jsou vhodné jak pro samotné chytání, tak i krmení. Pelety jsou velmi úspěšnou nástrahou třeba na velké kapry, ovšem milují je i jeseteři. Proto se vyplatí na samotné pelety rybařit. A to zejména, pokud nemáte příliš času. Halibutové pelety Salt Black jsou například skvělou nástrahou při víkendových výpravách, kdy si chcete zachytat více ryb, přitom ale chcete na háček dostat nějaký větší kousek. V takovém případě jsou tyto halibutové pelety správnou volbou…

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

Nové články v rubrice

Nejlevnější echolot na trhu? Tenhle je dostupný za pár korun, přitom nabízí TOP kvalitu!

admin | přečteno: 202x | 30.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské echoloty LOWRANCE patří k tomu nejlepšímu na trhu. Tyhle rybářské …

Zaujalo nás: Teplo v -20 stupních Celsia? TOP rybářský oblek (bunda+kalhoty) za super nízkou cenu

admin | přečteno: 1786x | 27.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské obleky pro rybáře, které kombinují jak kvalitní rybářskou bundu, …

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Nadupaný stojan na pruty za pár stovek! Platí jen do tohoto pátku!

admin | přečteno: 505x | 26.11.2020 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS můžete nyní sehnat luxusní …

Komentáře

  • Dobry den chtel bych si objednat 3 kg masove pelet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.