DomůAkční nabídkaNOVINKA: Čeští inženýři vymysleli luxusní signalizátor na feeder! Váží jen 2,5 gramu

NOVINKA: Čeští inženýři vymysleli luxusní signalizátor na feeder! Váží jen 2,5 gramu

- Reklama -

Lov ryb na feeder patří k velmi oblíbeným rybolovným disciplínám. Feeder totiž spojuje to nejlepší z klasické položené a jemné rybařiny. Výsledkem jsou tak maximálně vzrušující zdolávání divokých ryb, které dokážou pořádně prověřit jak kvalitu rybářského vybavení, tak i rybářské umění a zručnost. Jelikož člověk při chytání na feeder musí pozorovat jemnou špičku prutu – podle které pozná záběr – není tahle rybařina úplně pohodlná za špatné viditelnosti. Rybáři totiž museli používat různé „vylepšováky“, které mnohdy připomínaly pochybné kutilství. Tedy až doteď! Čeští inženýři z firmy FLAJZAR přišli s novým signalizátorem na feeder. A je to pecka!

Jen si to představte: Sedíte na břehu oblíbeného revíru a koukáte na špičky feederových prutů. Ryby krásně berou, takže špičky často „kmitají“ jako ocas neposedného pejska. Jenže! Za chvíli se začně smrákat, takže rybář musí buďto sbalit rybářské vybavení a počkat na ráno, anebo vymyslet nějakou vychytávku – třeba připevnit chemické světýlko, anebo za špičku dát bílé víko od kbelíku, aby byla lépe vidět. Jenže těmto kutilským řešením je nyní konec. Čeští inženýři z firmy FLAJZAR přišli se skvělým zařízením – vymysleli TOP signalizátor na feeder, který připevníte rovnou na špičku prutu…

 

Signalizátor na feeder FLAJZAR Feeder

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající signalizátor na feeder od české firmy FLAJZAR, který zaujme každého milovníka jemných špiček. Jak tahle drobná mašinka vlastně funguje? Jedná se o drobný signalizátor, který rybář jen připevní na jemnou špičku prutu. V momentě, kdy se špička začne hýbat, tak začne signalizátor vydávat světelný signál. Díky tomu tak rybář nepřehlédne záběr ani za té největší tmy.

Obrovskou výhodou tohoto signalizátoru na feeder je to, že váží pouhých 2,5 gramu, takže jej rybář může připevnit i na ty nejjemnější špičky na feeder, aniž by to mělo vliv na jejich „chování“ při rybaření. Navíc! Na signalizátoru FLAJZAR lze nastavit hned 3 úrovně citlivosti, takže rybář si může signalizátor nastavit do nejrůznějších podmínek při chytání na feeder. Luxus!

Jak se vlastně signalizátor připevní k udici? Je to naprosto jednoduché: Prostě signalizátor na feeder přiložíte k jemné špičce prutu, a následně jej připevníte s pomocí gumiček. Díky gumičkám bude signalizátor pevně držet u prutu, takže ten tak vydrží například i prudký záběr od divoké ryby, kdy se špička velmi výrazně ohne. Tohle je fakt perfektní.

Samozřejmostí je naprostá voděodolnost. Takže i když bude rybář chodit na ryby za silného lijáku, tak tyto signalizátory vydrží i pořádnou průtrž mračen. Velkou výhodu vidíme i v napájení. V signalizátorech je 3V baterie, která má opravdu hodně dlouhou výdrž. Navíc, rybář má možnost baterii dobíjet přes USB, což zvyšuje pohodlnost při používání tohoto signalizátoru na feeder. Paráda!

Pokud chodíte na ryby s jemnými pruty a jste fanoušky feederu, pak se rozhodně podívejte na tuhle zajímavou vychytávku od české firmy FLAJZAR. Tento signalizátor na feeder zaručuje, že ve tmě už nemusíte používat klasická chemická světýlka či jiné vychytávky. Ne! Tohle je naprosto pohodlné a efektivní. Tohle fakt stojí za pozornost! Signalizátor na feeder je zajímavě zpracovaný, nabízí vysokou kvalitu a spolehlivost – ostatně, přesně to, na co je zákazník u české firmy FLAJZAR zvyklý…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

6 KOMENTÁŘE

  1. Já snad blbě vidim 1290 kč za led diodu s pohybovým senzorem,baterii a gumyčkou. Možná by to bylo fajn ale tohle je zlodejna nehorázná.

    • Plátíte taky za nápad a vývoj, ale to vetšina lidí nevidí. Pokud se Vám cena nelíbí nekupujte to. A pokud máte pocit že je to moc dráhé, tak vyrobte a dodejte na trh podobný výrobek a nastavte jeho cenu mnohem níž, věřím že na tom zbohatnete. 🙂

  2. 🤔 Klobouk dolů pánové, 😂 Už jenom ta cena vypráví o utrpení a odříkání. Tak, teď už jenom přiznat, že to umí i lítat.

  3. Když má Flajzar signalizátory s příposlechem za 10500, proč by tohle nemohlo stát 1290kč. Když lidi nevědí co s prachama a za to ty prachy dají tak proč by na to nedali takovou cenu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -