skingbranding-banner

NOVINKA: Čeští inženýři vymysleli luxusní signalizátor na feeder! Váží jen 2,5 gramu


Lov ryb na feeder patří k velmi oblíbeným rybolovným disciplínám. Feeder totiž spojuje to nejlepší z klasické položené a jemné rybařiny. Výsledkem jsou tak maximálně vzrušující zdolávání divokých ryb, které dokážou pořádně prověřit jak kvalitu rybářského vybavení, tak i rybářské umění a zručnost. Jelikož člověk při chytání na feeder musí pozorovat jemnou špičku prutu – podle které pozná záběr – není tahle rybařina úplně pohodlná za špatné viditelnosti. Rybáři totiž museli používat různé „vylepšováky“, které mnohdy připomínaly pochybné kutilství. Tedy až doteď! Čeští inženýři z firmy FLAJZAR přišli s novým signalizátorem na feeder. A je to pecka!

Jen si to představte: Sedíte na břehu oblíbeného revíru a koukáte na špičky feederových prutů. Ryby krásně berou, takže špičky často „kmitají“ jako ocas neposedného pejska. Jenže! Za chvíli se začně smrákat, takže rybář musí buďto sbalit rybářské vybavení a počkat na ráno, anebo vymyslet nějakou vychytávku – třeba připevnit chemické světýlko, anebo za špičku dát bílé víko od kbelíku, aby byla lépe vidět. Jenže těmto kutilským řešením je nyní konec. Čeští inženýři z firmy FLAJZAR přišli se skvělým zařízením – vymysleli TOP signalizátor na feeder, který připevníte rovnou na špičku prutu…

 

Signalizátor na feeder FLAJZAR Feeder

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající signalizátor na feeder od české firmy FLAJZAR, který zaujme každého milovníka jemných špiček. Jak tahle drobná mašinka vlastně funguje? Jedná se o drobný signalizátor, který rybář jen připevní na jemnou špičku prutu. V momentě, kdy se špička začne hýbat, tak začne signalizátor vydávat světelný signál. Díky tomu tak rybář nepřehlédne záběr ani za té největší tmy.

Obrovskou výhodou tohoto signalizátoru na feeder je to, že váží pouhých 2,5 gramu, takže jej rybář může připevnit i na ty nejjemnější špičky na feeder, aniž by to mělo vliv na jejich „chování“ při rybaření. Navíc! Na signalizátoru FLAJZAR lze nastavit hned 3 úrovně citlivosti, takže rybář si může signalizátor nastavit do nejrůznějších podmínek při chytání na feeder. Luxus!

Jak se vlastně signalizátor připevní k udici? Je to naprosto jednoduché: Prostě signalizátor na feeder přiložíte k jemné špičce prutu, a následně jej připevníte s pomocí gumiček. Díky gumičkám bude signalizátor pevně držet u prutu, takže ten tak vydrží například i prudký záběr od divoké ryby, kdy se špička velmi výrazně ohne. Tohle je fakt perfektní.

Samozřejmostí je naprostá voděodolnost. Takže i když bude rybář chodit na ryby za silného lijáku, tak tyto signalizátory vydrží i pořádnou průtrž mračen. Velkou výhodu vidíme i v napájení. V signalizátorech je 3V baterie, která má opravdu hodně dlouhou výdrž. Navíc, rybář má možnost baterii dobíjet přes USB, což zvyšuje pohodlnost při používání tohoto signalizátoru na feeder. Paráda!

Pokud chodíte na ryby s jemnými pruty a jste fanoušky feederu, pak se rozhodně podívejte na tuhle zajímavou vychytávku od české firmy FLAJZAR. Tento signalizátor na feeder zaručuje, že ve tmě už nemusíte používat klasická chemická světýlka či jiné vychytávky. Ne! Tohle je naprosto pohodlné a efektivní. Tohle fakt stojí za pozornost! Signalizátor na feeder je zajímavě zpracovaný, nabízí vysokou kvalitu a spolehlivost – ostatně, přesně to, na co je zákazník u české firmy FLAJZAR zvyklý…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 314x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 1755x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 4052x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Komentáře

  • Já snad blbě vidim 1290 kč za led diodu s pohybovým senzorem,baterii a gumyčkou. Možná by to bylo fajn ale tohle je zlodejna nehorázná.

    • Souhlasím, na aplikaci Wish jsou menší a lepší.

    • Plátíte taky za nápad a vývoj, ale to vetšina lidí nevidí. Pokud se Vám cena nelíbí nekupujte to. A pokud máte pocit že je to moc dráhé, tak vyrobte a dodejte na trh podobný výrobek a nastavte jeho cenu mnohem níž, věřím že na tom zbohatnete. 🙂

  • Výrobní hodnota asi 20 korun…to je už trochu přes čáru…
    Kdo si tohle koupí, je fakt vemeno🤣

  • 🤔 Klobouk dolů pánové, 😂 Už jenom ta cena vypráví o utrpení a odříkání. Tak, teď už jenom přiznat, že to umí i lítat.

  • Když má Flajzar signalizátory s příposlechem za 10500, proč by tohle nemohlo stát 1290kč. Když lidi nevědí co s prachama a za to ty prachy dají tak proč by na to nedali takovou cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.