skingbranding-banner

NOVINKA: Gigantický bivak pro 3 rybáře, který nabízí obrovský prostor! Dostupný za rozumnou cenu


Mnoho rybářů velice rádo jezdí na dlouhé rybářské výpravy ve větších skupinách. Jenže! Na rybářském trhu není moc modelů bivaků, které by pod střechu schovaly hned 3 rybáře. Takže rybářské skupinky častokrát musí vozit vícero bivaků, aby všichni byli v bezpečí pod střechou. Teď se ale na rybářském trhu objevil obrovský bivak pro 3 rybáře, který nabízí opravdu ohromný prostor! A navíc, kromě velké obytné plochy tento bivak slibuje i vynikající vlastnosti. Pokud tedy patříte k těm rybářům, kteří jezdí k vodě ve vícero lidech, pak se na tenhle bivak pro 3 rybáře podívejte, protože je mimo jiné dostupný za rozumnou cenu…

 

Bivak pro 3 rybáře MK Angelsport Fort Knox

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní bivak pro 3 rybáře, který nabízí opravdu luxusní vlastnosti. Samozřejmě, každého rybáře na tomto bivaku okamžitě zaujme jeho velký obývací prostor. Bivak má totiž rozměry 354 x 375 x 190 centimetrů, což je neuvěřitelné místo pod střechou. Do bivaku se tak naprosto s přehledem vejdou 3 rybářská lehátka a další spousta ostatních věcí, které je zapotřebí mít po ruce. Tohle je fakt perfektní!

Mnoho rybářů určitě napadne, že takto velký bivak pro 3 rybáře bude zabírat velkou plochu, což by mohlo být třeba problematické při výpravách, kdy silně fouká. Ovšem netřeba se ničeho obávat! Bivak MK Angelsport Fort Knox má velmi bytelnou a stabilní konstrukci, která je dokonale vyztužená. Takže i když bude u vody panovat hodně silný vítr, s bivakem to nic neudělá. I když je tento bivak fakt obrovský, tak konstrukce je krásně lehká, protože je vyrobená z hliníku. Pecka!

Co se týče odolnosti bivaku: Bivak má na sobě plášť s vodním sloupcem 10 000 mm, což je hodnota, která bezproblémově vydrží i ty nejsilnější deště. Pokud k vodě jezdíte i v tom nejhnusnějším počasí, tak žádný strach – v tomto bivaku budete neustále v suchu. Pokud by přesto přišla opravdu nějaká „sodoma gomora“, tak švy na plášti jsou podlepené, což eliminuje promočení i za dlouhodobého a silného deště.

VIDEO: Jak vypadá bivak pro 3 rybáře MK Angelsport Fort Knox u vody?

Důležitou „vlastností“ u takto velkého bivaku jsou rozměrná okna. Ano, na bivaku je hned několik oken, která lze otevřít dokořán, takže v bivaku krásně cirkuluje vzduch. Díky tomu se zpod střechy bivaku odvádí přebytečná vlhkost, která se drží například na střeše, ale zároveň se velmi rychle odvádí i „těžký“ vzduch. Příjemné na těchto rozměrných oknech je i to, že jsou vybavena moskytiérou, což zabraňuje vlítnutí otravného hmyzu pod střechu bivaku. Paráda!

Tento bivak pro 3 rybáře je vybavený i odolnou podlážkou. Díky tomu tak lze podlážku roztáhnout i na tvrdším terénu. Velkou výhodou je, že podlážku lze k bivaku připevnit s pomocí zipu, takže podlážka se ani po několikadenním pobytu nepříjemně neroluje a nepohybuje. Samozřejmě, její největší využití je zejména za velmi škaredého počasí, když silně prší, a kdy se pod nohami dělá nepříjemné bahno. Prostě, tu podlážku je dobré mít u sebe…

Tento bivak pro 3 rybáře od firmy MK Angelsport je opravdu hodně zajímavý! Kromě toho, že nabízí opravdu obrovský prostor a skvělou konstrukci, tak nabízí hlavně důležité prvky pro maximálně pohodlný pobyt u vody – třeba velmi odolný plášť. A to nejlepší na konec? Tento bivak pro 3 rybáře je dostupný za fakt rozumné peníze! Dovolíme si tvrdit, že u jiných firem byste za podobný produkt v pohodě zaplatili i dvakrát tolik (možná více).

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 375x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 1839x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 4142x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.