DomůAkční nabídkaNOVINKA: Gigantický bivak pro 3 rybáře, který nabízí obrovský prostor! Dostupný za...

NOVINKA: Gigantický bivak pro 3 rybáře, který nabízí obrovský prostor! Dostupný za rozumnou cenu

- Reklama -

Mnoho rybářů velice rádo jezdí na dlouhé rybářské výpravy ve větších skupinách. Jenže! Na rybářském trhu není moc modelů bivaků, které by pod střechu schovaly hned 3 rybáře. Takže rybářské skupinky častokrát musí vozit vícero bivaků, aby všichni byli v bezpečí pod střechou. Teď se ale na rybářském trhu objevil obrovský bivak pro 3 rybáře, který nabízí opravdu ohromný prostor! A navíc, kromě velké obytné plochy tento bivak slibuje i vynikající vlastnosti. Pokud tedy patříte k těm rybářům, kteří jezdí k vodě ve vícero lidech, pak se na tenhle bivak pro 3 rybáře podívejte, protože je mimo jiné dostupný za rozumnou cenu…

 

Bivak pro 3 rybáře MK Angelsport Fort Knox

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní bivak pro 3 rybáře, který nabízí opravdu luxusní vlastnosti. Samozřejmě, každého rybáře na tomto bivaku okamžitě zaujme jeho velký obývací prostor. Bivak má totiž rozměry 354 x 375 x 190 centimetrů, což je neuvěřitelné místo pod střechou. Do bivaku se tak naprosto s přehledem vejdou 3 rybářská lehátka a další spousta ostatních věcí, které je zapotřebí mít po ruce. Tohle je fakt perfektní!

Mnoho rybářů určitě napadne, že takto velký bivak pro 3 rybáře bude zabírat velkou plochu, což by mohlo být třeba problematické při výpravách, kdy silně fouká. Ovšem netřeba se ničeho obávat! Bivak MK Angelsport Fort Knox má velmi bytelnou a stabilní konstrukci, která je dokonale vyztužená. Takže i když bude u vody panovat hodně silný vítr, s bivakem to nic neudělá. I když je tento bivak fakt obrovský, tak konstrukce je krásně lehká, protože je vyrobená z hliníku. Pecka!

Co se týče odolnosti bivaku: Bivak má na sobě plášť s vodním sloupcem 10 000 mm, což je hodnota, která bezproblémově vydrží i ty nejsilnější deště. Pokud k vodě jezdíte i v tom nejhnusnějším počasí, tak žádný strach – v tomto bivaku budete neustále v suchu. Pokud by přesto přišla opravdu nějaká „sodoma gomora“, tak švy na plášti jsou podlepené, což eliminuje promočení i za dlouhodobého a silného deště.

VIDEO: Jak vypadá bivak pro 3 rybáře MK Angelsport Fort Knox u vody?

Důležitou „vlastností“ u takto velkého bivaku jsou rozměrná okna. Ano, na bivaku je hned několik oken, která lze otevřít dokořán, takže v bivaku krásně cirkuluje vzduch. Díky tomu se zpod střechy bivaku odvádí přebytečná vlhkost, která se drží například na střeše, ale zároveň se velmi rychle odvádí i „těžký“ vzduch. Příjemné na těchto rozměrných oknech je i to, že jsou vybavena moskytiérou, což zabraňuje vlítnutí otravného hmyzu pod střechu bivaku. Paráda!

Tento bivak pro 3 rybáře je vybavený i odolnou podlážkou. Díky tomu tak lze podlážku roztáhnout i na tvrdším terénu. Velkou výhodou je, že podlážku lze k bivaku připevnit s pomocí zipu, takže podlážka se ani po několikadenním pobytu nepříjemně neroluje a nepohybuje. Samozřejmě, její největší využití je zejména za velmi škaredého počasí, když silně prší, a kdy se pod nohami dělá nepříjemné bahno. Prostě, tu podlážku je dobré mít u sebe…

Tento bivak pro 3 rybáře od firmy MK Angelsport je opravdu hodně zajímavý! Kromě toho, že nabízí opravdu obrovský prostor a skvělou konstrukci, tak nabízí hlavně důležité prvky pro maximálně pohodlný pobyt u vody – třeba velmi odolný plášť. A to nejlepší na konec? Tento bivak pro 3 rybáře je dostupný za fakt rozumné peníze! Dovolíme si tvrdit, že u jiných firem byste za podobný produkt v pohodě zaplatili i dvakrát tolik (možná více).

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -