DomůAkční nabídkaNOVINKA: „Masážní“ křeslo pro rybáře, které hřeje na ledvinách! Nosnost 180 kilo

NOVINKA: „Masážní“ křeslo pro rybáře, které hřeje na ledvinách! Nosnost 180 kilo

- Reklama -

Rybářský trh pádí neuvěřitelným tempem kupředu. Důkazem je neúnavný vývoj nových a nových produktů, které míří mezi rybáře. Absolutní novinkou je třeba i luxusní křeslo pro rybáře Delphin Ergonia Carpath, které nabízí skvěle polstrované opěradlo. Díky tomuto polstrování tak rybář dostane maximálně pohodlné rybářské křeslo, ve kterém se suprové hoví i dlouhé hodiny. Samotné polstrování není jedinou předností tohoto křesla. Pojďme se na tento zajímavý produkt od slovenské firmy Delphin podívat blíže…

 

Křeslo pro rybáře Delphin Ergonia Carpath

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle křeslo pro rybáře od slovenské firmy Delphin každého rybáře zaujme už na první pohled. Toto křeslo totiž disponuje nezvykle polstrovaným opěradlem zad, na kterém je hned několik vyztužení. První polstrování naleznete v oblasti zad, která krásně vyztužují páteř. Díky tomu tak rybář může pohodlně sedět dlouhé hodiny, aniž by ho bolela záda. Masivní polstrování skoro připomíná masážní křesla, která stojí tisíce korun. Ale nenechte se mýlit, tohle je fakt rybářské křeslo!

Maximální vychytávkou je potom opěrka na krční páteř, kterou lze nastavit do požadované polohy. Takže opěrku využije jak menší, tak vyšší rybář. Luxus! Tohle je absolutně super, protože tato opěrka krásně vyztužuje krční páteř, takže rybář si krk nenamůže. Navíc, tahle vychtávka je jako dělaná pro pohodlné podřimování u vody. Fakt pecka!

VIDEO: Jak vypadá křeslo pro rybáře Delphin Ergonia Carpath u vody? 

A to nejlepší nakonec! Tohle křeslo nabízí i bederní vyztužení. Rybář tak kromě perfektního posezení, které je maximálně příjemné, je navíc chráněn i na citlivých partiích v době nízkých teplot. Tohle křeslo je opravdu vhodné například při vycházkách v chladnějších měsících, protože chrání rybářovy ledviny od nachladnutí. Suprová vychytávka od slovenské firmy Delphin!

K maximálně pohodlnému posezení jednoznačně přispívají i rozměry křesla. Rozměr sedáku je 50 x 50 centimetrů. Výška opěradla se zasunutou opěrkou je 60 centimetrů, s vysunutou opěrkou je 75 čísel. Výšku sedáku pak lze navolit od 37 do 48 centimetrů. Nosnost křesla je potom neuvěřitelných 180 kilo. Absolutní luxus!

Křeslo je potaženo super odolnou látkou, která vydrží i tvrdé používání v těžkých podmínkách. Látka je odolná proti prodření nebo protržení, takže křeslo bude dlouhodobě a bezproblémově sloužit. Bomba! Navíc, tato látka je snadno čistitelná. Takže pokud křeslo ušpiníte hlínou nebo jinými nečistotami, pak stačí jenom kartáč a vlažná voda – a špína je v mžiku pryč.

Velkou předností je i to, v jakém designu je křeslo vyráběno. Slovenská firma Delphin toto křeslo pro rybáře dodává v kamufláži CARPATH, která má zajímavě hnědé zbarvení. To vypadá fakt fantasticky! Navíc při pohledu zblízka rybář zjistí, že tento vzor spojuje krásnou kamufláž se siluetami kaprů. Výsledek je opravdu bombastický.

Pokud hledáte prostorné křeslo pro rybáře, které nabízí fakt maximální pohodlí, pak se rozhodně podívejte na toto od slovenské firmy Delphin. Toto rybářské křeslo Ergonia Carpath nabízí opravdu luxusní posezení, takže budete sedět u vody jako v bavlnce. Luxusní polstrování a obrovský prostor je zárukou toho, že u vody budete sedět jako král! Tohle rybářské křeslo Ergonia Carpath od slovenské firmy Delphin můžeme jenom doporučit. Je úžasné!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -