Domů Akční nabídka NOVINKA: Nadupaný kaprový naviják s kapacitou až 850 metrů! Tenhle stojí pár korun!

NOVINKA: Nadupaný kaprový naviják s kapacitou až 850 metrů! Tenhle stojí pár korun!

- Reklama -

Velkokapacitní navijáky na kapry jsou pochopitelně velmi zapotřebí na takové revíry, kde je zapotřebí daleko vyvážet. Anebo tam, kde je dobré mít velkou zásobu navazovacího materiálu, protože divocí kapři dokážou rybářské vybavení pořádně potrápit. Jenže! Podobné velkokapacitní navijáky i na ty nejtěžší vody kolikrát stojí „půlku zlaté cihly“. Tedy až doteď! Slovenská firma Delphin totiž představila výborný kaprový stroj, který pojme neuvěřitelné množství vlasce. A přitom je dostupný za fakt rozumné peníze…

 

Naviják na kapry Delphin CORZAR 8T

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální kaprový naviják, který rybáře zaujme hned na první pohled. Těch věcí, které rybáře ihned upoutají, je několik. Zaprvé: Velikost cívky. Cívka je navržena tak, aby se na ní vlezlo co nejvíce navazovacího materiálu, ale zároveň aby se z ní navazovací materiál snadno odvíjel při nahození nebo i vyvážení.

K té kapacitě: Model navijáku CORZAR 8T dokáže pojmout až 850 metrů 0,25 mm vlasce. Pokud raději chytáte na hrubší navazovací materiály, pak 0,30 mm se vejde až 600 metrů nebo 0,35 mm až 440 metrů. Tohle je kapacita vhodná i na ty nejvíce rozlehlé vody. Luxus! Velkokapacitní naviják na kapry COZAR ještě nabízí dvě jiné cívky – ve velikost 6 a velikosti 10. Takže možností je na výběr je hned několik…

Na tomto navijáku všichni rybáře velmi ocení i špičkovou brzdu. Brzdná síla brzdného systému na navijáku CORZAR 8T je neuvěřitelných 25 kilo, takže tento naviják spolehlivě otočí i ty největší a nejdivočejší kapry. Brzdný systém na tomto navijáku nabízí super funkce. Funkce „Quicker System“ slouží k tomu, že brzdu okamžitě utáhnete jedním pootočením. Funkce „Slower System“ pak slouží k jemnějšímu a pomalejšímu utažení brzdy. Luxus!

Hodně rybářů si tento naviják oblíbí právě díky tvaru cívky. Díky němu se s tímto navijákem skvěle nahazuje, protože navazovací materiál se dobře odvíjí. Navíc! Naviják je vybaven nahazovací pojistkou, která zabraňuje tomu, aby se překlápěč překlopil, což by vedlo k utržení montáže. Takže rybář může být stoprocentně v klidu a soustředit se jen na nahazování. Za tohle velký palec nahoru!

Velkokapacitní naviják Delphin CORZAR 8T uvnitř těla skrývá šnekový převod, který je vyrobený ze špičkového materiálu, který zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Naviják obsahuje i spolehlivá kuličková ložiska, která ve spojení se šnekovým převodem zaručují tichý a pravidelný chod. Tenhle naviják fakt „přede“ jako spokojený kocour. Perfektní!

Naviják nabízí i dostatečně hlubokou rolničku, která zabraňuje tomu, aby se navazovací materiál při navíjení kroutil. Tohle výrazně přispívá k delší životnosti vlákna. Samotný chod navijáku díky pravidelnosti zaručuje to, že navazovací materiál bude na cívku navijáku pokládán s naprostou precizností. Žádné nepříjemné obloučky a překlady, které znepříjemňují vyvážení nebo zkracují délku hodů. To prostě neexistuje!

Tento velkokapacitní naviják na kapry je opravdu skvělým strojem, který by rozhodně neměl zůstat „někde v koutě“. Kaprový naviják Delphin CORZAR 8T nabízí obrovskou kapacitu cívky, vynikající brzdu, pravidelný chod a nádherný design. Za podobný naviják rybář může u jiných firem zaplatit podstatně více. Ale proč, když to jde levně? Pokud zrovna uvažujete nad tím, jaký naviják na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento. Tenhle fakt nabízí hodně muziky za málo peněz… Je skutečně hodně zajímavý!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -