Domů Akční nabídka NOVINKA: Špičkové mikiny a trička pro rybáře z Anglie! Nádherný design, do kterého...

NOVINKA: Špičkové mikiny a trička pro rybáře z Anglie! Nádherný design, do kterého se zamilujete!

- Reklama -

Konečně je to tady! Na rybářském e-shopu naskladnili naprosto luxusní oblečení pro rybáře od anglické značky KUMU. Nyní si tak mohou česko-slovenští rybáři dopřát naprostý luxus a unikátní design, které žádné jiné oblečení nenabídne. Ano! Na oblečení od anglické značky KUMU naleznete nádherné rybářské motivy, které připomínají umělecká díla. A co je nejlepší? Rybářské oblečení od anglické značky KUMU je dostupné za rozumné peníze. Dopřejte si obrovskou kvalitu a nádherný design…

 

Rybářská mikina KUMU Tall Tales

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

„Staré šupiny, dlouhé příběhy!“ Právě tohle je natištěno na zádech této špičkové mikiny od anglické značky KUMU. Tenhle hluboký text je potom doplněn siluetou kapra z vrchního pohledu. Vypadá to fakt fantasticky! Tahle mikina je prostě naším horkým favoritem od této značky.

Mikina pro rybáře KUMU Tall Tales je dostupná ve velikostech od S do XXL. Mikina má vepředu po celé délce zip na rozepnutí. Velkým plusem je samozřejmě prostorná mikina, do které se vlezete i s nasazenou čepicí. Luxus! Mikina je vyrobena ze 100% bavlny! Materiál je nádherně příjemný na dotek, je krásně hřejivý, přitom ale perfektně propouští přebytečnou vlhkost, což zabraňuje nadměrnému pocení.

Použité materiály, pohodlný střih, prostorná kapuce, nádherný design. Tohle jsou hlavní aspekty toho, proč jsme se do téhle mikiny zamilovali. Je opravdu fantastická! A na rybářském e-shopu PARYS je k dostání za rozumnou cenu. Tahle investice do takové kvality se rozhodně vyplatí!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Tričko pro rybáře KUMU Maelstrom

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nádherné triko od anglické společnosti KUMU s naprosto luxusním, detailně propracovaným motivem. Na zádech tohoto trika naleznete dvojici „vířících“ se kaprů při pohledu shora. Tahle silueta prostě připomíná nefalšované umění. Nádhera! Unikátní design! Všimněte si, jak jsou kapři propracovaní do nejmenšího detailu. Bomba!

Toto triko pro rybáře je zhotoveno ze 100% bavlny. Triko je velmi příjemné na dotek, skvěle odvádí přebytečnou vlhkost, takže se rybář v něm nepotí. Velkou předností je i luxusní střih, díky kterému rybáře nikde nic nesvírá ani netahá, například v podpaží je spousta místa. Důležitý „detail“ pro maximální komfort!

Toto triko považujeme za jedno z nejkrásnějších na rybářském trhu! Prostě paráda! Přitom je dostupné za opravdu lákavou cenu, která je srovnatelná s jinými rybářskými triky od ostatních rybářských výrobců. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -