Domů Akční nabídka NOVINKA: Špičkový kaprový naviják DAIWA za luxusně nízkou cenu! Ušetřete tisíce korun!

NOVINKA: Špičkový kaprový naviják DAIWA za luxusně nízkou cenu! Ušetřete tisíce korun!

- Reklama -

Kaprové navijáky DAIWA patří k tomu nejlepšímu na trhu! Rybáři si u těchto strojů zvykli na precizní chod, špičkovou brzdu a další TOP vlastnosti, které maximálně zpříjemňují lov kaprů. Na rybářských e-shopech se objevil nový kaprový naviják DAIWA Emblem 45 SCW QD, který si okamžitě získal pozornost mnoha rybářů. Jedná se totiž o velký kaprový naviják, který nabízí opravdu luxusní vlastnosti. A bacha: Tento rybářský naviják stojí na rybářských e-shopech přes 4000 korun, jenže na HIKI.cz je k dostání za výrazně nižší cenu! Při koupi několika kusů můžete ušetřit až tisíce korun!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

NOVINKA: Nově zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Kaprový naviják DAIWA Emblem 45 SCW QD

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tento naviják je oproti jiným modelům z dílny světově uznávané společnosti DAIWA cenově dostupnější. A hlavně: Vzhledem k tomu, jak je tento model kvalitní, a jaké všechny vlastnosti nabízí, je cena více než rozumná. Naviják DAIWA Emblem 45 SCW QD nabízí skutečně špičkové vlastnosti, které oceníte při lovu kaprů. Čím začít?

My osobně na této novince DAIWA Emblem 45 SCW QD nejvíce oceňujeme špičkovou brzdu navijáku. QD brzda reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže zdolávání i divokého kapra je mnohem pohodlnější a jednodušší. Navíc, velmi oblíbenou funkcí je ovládání brzdy (zavřeno/otevřeno) na jedno otočení kličky. Tohle je šikovná funkce! Maximální brzdná síla je 15 kilo. Brzda se díky rozměrnému ovladači velice pohodlně ovládá, a to i v tom případě, kdy má rybář mokré ruce.

Další obrovskou předností je pomalé křížové navíjení navazovacího materiálu (SCW). Díky tomu se navazovací materiál ukládá na cívku tak, aby při nahození docházelo jen k minimálnímu tření. Takže naše montáž tak letí ještě dále. Zdvih cívky je u tohoto modelu 45 mm (stejně jako u mnohem dražšího modelu Basia). Převodový poměr je 4,9:1 a na jedno otočení kličky rybář navine až 106 centimetrů navazovacího materiálu.

K dalším velkým výhodám řadíme to, že k tomuto navijáku rybář dostane hned 2 cívky. Jedná je mělká pro daleké nahazování, kdy můžeme použít tenčí navazovací materiál. Druhá je hlubší, takže ta je vhodnější pro vyvážení do extrémních vzdáleností. Toto je prostě luxusní! Díky tomu je naviják DAIWA Emblem 45 SCW QD vhodný na drtivou většinu tuzemských vod – od těch malých až po ty největší. Luxus!

Těch předností, které tento naviják nabízí, je prostě celá řada. Všechno se nám tady ani nevleze! Chceme říct jednu věc – pokud hledáte spolehlivý kaprový naviják se špičkovými vlastnostmi, který je ale dostupný za rozumné peníze, pak se na tento od firmy DAIWA určitě podívejte. Je luxusní! A nezapomeňte, že na jiných e-shopech tento naviják stojí přes 4000 korun. Pokud se ale podíváte na HIKI.cz, tak tady ho seženete výrazně levněji. A při koupi více kusů tak můžete ušetřit tisíce korun!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -