Domů Akční nabídka NOVINKA: Super levný spacák pro rybáře od anglické společnosti NASH! Tenhle stojí...

NOVINKA: Super levný spacák pro rybáře od anglické společnosti NASH! Tenhle stojí pár korun!

- Reklama -

Spacáky pro rybáře jsou neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy. A to zejména u těch milovníků rybaření, kteří jezdí k vodě na několik dní. Prostě, pokud rybář nemá po ruce kvalitní rybářský spacák, pak se pobyt u vody může změnit v hodně nepříjemný zážitek. Spacák pro rybáře musí nabídnout sucho a teplo za každých podmínek. Na rybářském trhu je k dostání celá řada rybářských spacáků od nejrůznějších výrobců. Teď se mezi nimi objevil hodně zajímavý kousek od anglické společnosti NASH, která je moc dobře známá svými TOP produkty pro rybáře. Co tento levný spacák pro rybáře nabízí?

 

Spacák pro rybáře NASH Tackle Sleeping Bag

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní spací pytel pro rybáře, který pochází z „dílny“ anglické společnosti NASH. Právě tahle věhlasná firma z Anglie je známá obrovskou kvalitou a prvotřídním zpracováním jejích produktů, a ne jinak tomu je i u tohoto spacáku. Pojďme se na něj podívat blíže!

Tento rybářský spacák každého rybáře zaujme už na první pohled! Čím? Levný spací pytel NASH Tackle Sleeping Bag nabízí opravdu hodně zajímavé rozměry. Jeho délka je 202 centimetrů, šířka potom činí rovných 100 čísel. Toto jsou tak naprosto dostačující rozměry i pro hodně urostlého rybáře, který je třeba i navlečený do oblečení. I urostlejší rybář má jistotu, že ho při spánku nebude nic tahat ani svírat. Ne! Pohodlí je zaručeno!

Velmi dobrou zprávou jsou tepelné vlastnosti tohoto spacáku pro rybáře. Spací pytel NASH Tackle Sleeping Bag je vyplněný dutým vláknem, které patří k nejvíce populárním materiálům pro udržení tepla ve spacácích. Tohle je fakt super! Díky tomu je tak rybářovi krásně teplo i za hodně nízkých teplot. Paráda!

K dokonalé izolaci a udržení tepla uvnitř spacáku pak výrazně přispívají i přepážky po celé délce. Díky tomu tak z vnitřku spacáku neuniká příjemné teplo, například skrze zipy. Ne! Rybář tak má jistotu, že uvnitř spacího pytle bude pořád nádherně teplo. Levný spací pytel NASH Tackle Sleeping Bag nabízí i tvarovanou kapuci pro vložení přídavného polštáře. Vše je připraveno pro maximálně pohodlný spánek!

Na tomto spacáku nalezneme i řadu chytrých prvků, které výrazně napomáhají k maximálnímu komfortu při spánku. Na spacáku jsou k vidění například vychytávky (přezky, popruhy), které zabraňují tomu, aby spacák spadl z lehátka. Díky těmto prvkům spacák krásně zafixujete k rybářskému lehátku a máte tak jistotu, že nespadne například na špinavou a mokrou zem. Super! Další velkou přednost vidíme například i v nízké hmotnosti tohoto spacáku, která je pouhých 2,7 kilogramů.

Pokud hledáte levný spacák pro rybáře za pár korun, pak se rozhodně podívejte na tento od anglické společnosti NASH. Tento spací pytel pro rybáře nabízí fakt krásně rozměrný prostor pro spánek, výborné tepelné vlastnosti, anebo spoustu užitečných vychytávek. Díky tomu je spánek v tomto spacáku maximálně komfortní!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné spacáky pro rybáře nejlevněji na Chyť a pusť

Hledáte nějaký jiný spacák pro rybáře od jiné značky? Pak se podívejte na širokou nabídku rybářských spacáků na rybářském e-shopu Chyť a pusť! Právě na tomto místě naleznete celou řadu super levných spacáků pro rybáře za nejnižší ceny od nejrůznějších výrobců. Chcete spacák v camo zbarvení? Chcete spacák do opravdu kruté zimy? Anebo hledáte vhodný spacák pro rybáře jako dárek? Pak se podívejte na Chyť a pusť!

NEPŘEHLÉDNĚTE: TOP spacáky pro rybáře jsou k dostání nejlevněji na Chyť a pusť!

Ilustrační foto: Chyť a pusť  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Určitě by nebylo na škodu uvést i ostatní údaje, hlavně rozsah použití. To bych asi chtěl moc. I když u tohoto obchodu mě to nepřekvapuje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -